canlı destek ariza kaydi canlı destek

Lambert Arıza Kodları

Lambert Arıza Kodları ve açıklamalarını merak edenler için hazırlanmış olan sayfamızı inceleyebilirsiniz. Bu yazımızda siz değerli Lambert kombi kullanıcıları için Lambert Arıza Kodları hakkındaki bilgileri sunmuş bulunuyoruz. Bu tür durumlarda yardım için yine bizlere ulaşabilirsiniz.

E01 Arıza Kodu : Lambert kombinin ateşlemeyi başarıyla yapmadığını belirten hata kodudur. Kombide ateşleme başarısızlığı da diyebiliriz. Kombi ateşlemeyi yapmadığı için hem sıcak su alamazsınız hem de petekleriniz ısıtma yapmaz. Bu durumda kombiye reset atmak gerekir. Reset işlemini üç kez tekrarlamanız gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra kombi yine aynı uyarıyı veriyor ise Lambert Kombi Servisi’ne 444 18 37 numaralı telefondan ulaşmalı yardım almalısınız.

E02 Arıza Kodu : Emniyet termostat sensöründe sorun olduğunu belirten bir arıza kodudur. Bu konudaki yardımları ancak uzman servis ekibinden alabilirsiniz. Kullanıcı olarak yapabileceğiniz işlem bulunmaz.

lambert kombi kodlari, lambert ariza kodlarinin anlamlari

baymak lambert kombi kodlari

E03 Arıza Kodu : Atık gaz sisteminin iyi şekilde çalışmaması sebebi ile kombinin arızaya geçtiğini belirtir. Bu durumda cihaz bacalı ise baca yerinden çıkmış diyebiliriz. Baymak Kombi Servisi’ni aramanız gerekmektedir.

E05 Arıza Kodu : Lambert kombide E05 hata kodu kalorifer tesisatı sensörünün arızalı olduğu anlamına gelmektedir. Lambert kombide genellikle kış mevsiminde bu arıza kodu ekranda belirebilmektedir. Sorunun çözümlenmesi için Lambert Kombi Servisi’ni aramalısınız.

E06 Arıza Kodu : Kombi de sıcak su arızasının yaşandığını belirleyen E06 arıza kodu ekran da olduğu sürece kullanıcı sıcak su alamaz. Öncelikle kombinin su basıncına bakınız. Düşükse 1,5 bara kadar su basınız. Fakat basınç normal ve kombi hala sıcak su vermiyor ise sensör arızalı olabilir. Baymak Servisi ile görüşmeniz gereken bir durumdur.

E10 Arıza Kodu : Kombide mevcut olan su basıncının düşük olduğu anlamına gelmektedir. Cihazın iyi şekilde verim sağlaması için içerisin de 1 ile 2 arasına gelecek kadar su basılması gerekir. Su basma işleminden sonra kombi çalışır durumuna geri dönecektir.

E25/26 Arıza Kodu : Lambert kombide aşırı ısınma sorunudur. Bu durumun birden çok sebebi bulunmaktadır. Pompa sıkışmış olabilir, ana eşanjörde tıkanma durumu ya da kireçlenme durumu söz konusu olabilir, tesisat tıkalı olabilir ya da cihazın kalorifer filtresi tıkanmış olabilir. Sorunun sebebi ancak yerinde görülür ise tespit edilebilir ve müdahale yapılabilir. Bu durumda mutlaka servis yardımı alınız.

E35 Arıza Kodu : Kombinin ateşleme denemesi yaptıktan sonra alevleme almadığını belirten koddur. Bu sorun da cihaz alev almadığı için kombi çalışma sergilemez. Baymak Servisi’ni arayarak sorunun çözümü hakkında bilgi almanız gerekir.

E96 Arıza Kodu : Kombiye gelen voltajlar da düşüklük yaşandığını ve bu sebeple de cihazın çalışmadığını belirtmek isteyen arıza kodudur. Bu kodda kullanıcı regülatör kullanmalıdır. Çünkü bu sorun sık sık yaşanırsa cihaza kalıcı hasarlar verebilir.

Bu sayfamızda sunulan Lambert Arıza Kodları hakkındaki bilgileri okudunuz. Yardım amacı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr