Gaz Alarm Cihazı Kampanyası

Günümüze bakacak olursak eğer her dairede doğalgazın kullanıldığını biliyoruz. Yalnız kullanıcılarımız doğalgazlı ürünlerini kullanırken genelde karşılaşabilecekleri sorunlara karşı önceden önlemler almıyor, sonrasında da vakit geç olunca sağlıklarından olabiliyor. Bizler bu durumların sıkça yaşanıldığını düşünmekteyiz. Gün içinde haberlerde özellikle doğalgaz kaçağı sebebi ile yaşamını yitiren birçok kullanıcı olduğunu da toplum olarak bilmekteyiz. Peki ama neden hala önlemler almıyoruz? Bizler Kombi Servisi olarak sizlere özel bir kampanya hazırladık. Kampanyamız gaz kaçaklarını tespit eden gaz dedektörü cihazı ve kombilerinizin bakımları ile alakalıdır. Gaz Alarm Cihazı Kampanyası adı altında sunulan kampanya detaylarını incelemenizi ve kampanyamızdan mutlaka yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Gaz Alarm Cihazı Kampanyası

Gaz Dedektörü Ne İşe Yarar ve Neden Kullanmak Gerekir?

Gaz dedektörü cihazı gaz kaçaklarını tespit etme görevinde olan bir cihazdır. Gaz kaçakları durumlarında gazı kesme özelliği bulunmaz fakat kullanıcılarını uyararak önlemler almalarına yardımcı olur. Özellikle de gaz kaçakları gibi önemli problemlerde sağlık sorunları yaşanılmaması adına mutlaka kullanımı gerekmektedir. Kullanmadığınız durumlarda gaz kaçakları sonrasında meydana gelebilme ihtimali yüksek olan tehlikeli durumları yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

Gaz Alarm Cihazı Kampanyası Nedir?

Bu cihazı kullanmaya teşvik amacı ile bünyemizde hazırlanarak sunulan bir kampanyadır. Kampanya gereği “Gaz Dedektörü İsteyene Kombi Bakımı Ücretsiz” olarak yapılmaktadır. Bu kampanyamız hakkında merak ettikleriniz de olursa eğer aşağıdaki metni incelemeye devam edebilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Kampanyamız gereği bakım yapacağımız kombilerin garanti dışı olması gerekmektedir.
  • Kampanyamızdan hizmet verdiğimiz bölge içerisinde ikamet eden tüm kombi kullanıcıları yararlanabilir.
  • Kampanyamız gereği Gaz Alarm Cihazı İsteyen tüm tüketicilerimize 100 TL değerinde olan Kombi Bakımı’nı hediye ediyoruz.
  • Kampanyamız farklı uygulamalar ile birleştirilemez.
  • Tek bir adreste yapılacak uygulamalarda geçerlidir.
  • Kombinize kısa süre önce bakım yaptırdıysanız sadece gaz alarm cihazı ücreti alınır, bakım diğer dönemlerde yapılmaz.
  • Kampanyamızdan yararlanmak amacı ile çağrı merkezimizi arayarak kayıt oluşturmanız gerekmektedir.

Gaz alarm cihazı kullanmak isteyen ve kombi kullanıcısı olarak kombisine bakım yaptırmayan tüm kullanıcılarımız oluşturduğumuz bu kampanyamızdan faydalanabilir. Kampanyamız hakkında sormak istedikleriniz için de çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Kampanya hakkında olabilecek değişiklikleri ve kampanyanın bitiş süresini firmamız gizli tutar. Vakit nakittir düşüncesi ile hareket ederek biran önce kampanyamızdan yararlanmanızı önermekteyiz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir