Vip Servis Kampanyası

Kombilerinizde meydana gelen ve aciliyeti olan; Peteklerin Isınmaması, Kombinin Su Akıtması, Gaz Kaçağı Olması, Sıcak Suyun Gelmemesi gibi daha birçok önemli sorunlardan en kısa sürede kurtulmak için bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyamız gereği çağrı merkezimize arıza kaydı bırakmanız halinde "6 Saat İçerisinde" servis ekiplerimiz adresinizde bulunarak yaşadığınız kombi arızasına müdahale eder ve sorunu çözümler.

Mevsim kış ise acil servis hizmeti sunan firmayı bulmak da zordur. Sevdiklerinizi ve kendinizi kombisiz bırakmamak için bu kampanyayı kaçırmayın!

6 Saat İçinde Servis Hizmeti

Evinde; hastası, yaşlısı, bebeği veya küçük çocuğu olanlar, acil servis hizmetine ihtiyaç duyanlar bu kampanya tam da size göre!

Hemen 444 1 837 numaralı Çağrı Merkezimizi arayın, VİP SERVİS kampanyasından yararlanmak istediğinizi belirtin ve kaydınızı oluşturun. Ekiplerimiz "6 SAAT İÇERİSİNDE" adresinizde olup yaşadığınız sorunu çözümlesin ve sizi yaşadığınız zor durumdan kurtarsın.

Kampanya Detayları

Kampanya İstanbul (Anadolu ve Avrupa Yakası), Bursa, Ankara, Kocaeli illerinde yalnızca hizmet verdiğimiz ilçeler için geçerlidir.

Kampanya gereği "mesai saatleri içerisinde" servis ekipleri, müşteri tarafından kayıt oluşturulan andan itibaren 6 saat içerisinde adreste bulunarak arıza tespiti yapar. Kullanıcıya arızanın çözüm maliyeti belirtilir ve onaylanırsa uygulamalar yerinde yapılır.

Kampanya gereği gidilen adreslerden "Çift Servis Ücreti" alınmaktadır. Ancak yapılacak müdahalede, çözüm masrafı çift olarak hesaplanmamaktadır.

Kampanyadan hizmet alanımız içerisinde olup garantisi dolan ve kombisi arızalı olan tüm müşterilerimiz yararlanabilir.

Kampanya mevcut diğer kampanyalar ile birleştirilemez.