ÜCRETSİZ KOMBİ BAKIMI KAZANMAK İSTER MİSİNİZ ? DETAYLAR »
444 1 837
infokombitamircisi.com.tr

Toplu Kombi Bakım Kampanyasıslogan
down

Canlı Destek
Bağlan

Arızanı Çöz
Çözüme Git

Pratik Bilgiler
Hayatınızı Kolaylaştırın

Paylaş:

Toplu Kombi Bakım Kampanyası Detayları

 • Kampanyamızda sunulan indirim yalnızca birden fazla kombi bakımlarında geçerlidir.
 • Kampanyamızdan hizmet yerlerimiz içerisinde bulunan tüm kombi kullanıcıları faydalanabilir.
 • Kampanyamız gereği müdahale edeceğimiz kombiler garanti dışı olmalıdır, yani garantisinin bitmiş olması gerekmektedir.
 • Kampanyamız gereği kombilerin aynı binada olması gerekmektedir. Farklı bölgelerdeki mevcut kombi bakımları liste fiyatımıza göre alınmaktadır.
 • Kampanya farklı uygulamalarda geçerli değildir (örneğin; arıza onarım işleminde).

Kampanyamız gereği; 3 kombiden 10 kombiye kadar bakım yapıldığında %30 indirim, 10 kombiden 50 kombiye kadar bakım yapıldığında %35 indirim, 50 kombi üzeri bakım yapıldığında %40 indirim sunulmaktadır.

 • Kampanyamızdan yararlanmak adına çağrı merkezimizi arayarak randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Sizlerin ve firmamızın uygun olduğu bir zaman diliminde bakım işlemi, uzman ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

 

 Kombi bakımı isteyene %40’a varan indirim
Toplu Kombi Bakım Kampanyası

Kombi Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

Kombi bakımı yapılmazsa eğer; kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, yakıt sarfiyatı yaşanır, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle de mutlaka kullanıcısı olarak kombinize bakım işlemi yaptırın.
Kombinizin Bakımını Ucuza Getirmek İster misiniz? O halde sizler için bütçenize uygun hale getirdiğimiz “Toplu Kombi Bakımlarında %40 a Varan İndirim” kampanyamızı kaçırmayın!

Toplu olarak yapılacak bakımlar eksiksiz ve olması gerektiği gibi yapılmaktadır. İşlemleri yapmakta olan uzman ekibimiz sizleri uygulamalar ile alakalı bilgilendirirken kombilerinizde mevcut arızaları da ücretsiz olarak tespit etmekte ve sizleri bilgilendirmektedir.

Bu eşsiz kampanyamızdan yararlanmak isterseniz bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (4 Yorum)

   1. Merhaba Asaf Bey… Kombinizin bacası yerinden çıktıysa eğer atık gaz sorunu verir. Baca yerine takılmadan cihazı çalıştırmayı denemeyin. Şalterinden ve gaz vanasından kapatarak servis çağırın. Servis ekipleri gelip işlemleri yapsın.

   1. Merhaba Kenan Bey… Kombiniz bir led uyarısı veriyor mu? yani ledlerde yanma sönme durumu var mıdır? Böyle bir durum varsa eğer “R” düğmesine basarak cihazı resetleyin. Ancak cihaz bir uyarı vermiyor veya resetleme sonrası sorunda düzelme olmuyorsa servis yardımı almanız gerekir. Net teşhis için sorunu yerinde görmek gerekir.