Toplu Kombi Bakım Kampanyası

Kombi kullanıcıları bildiğimiz kadarı ile cihazında arıza oluşmadan genelde servis talep etmez ya da servis ekiplerini çağırmaz. Genelde arıza durumu olur ki servis ihtiyacı duyar. Bu gibi durumlar sıklıkla başımıza geldiği için kendi bünyemizde bir kampanyaya imza atmış bulunuyoruz. Kampanyamız kombi bakımlarında indirim ile alakalı olmaktadır. Bu sayede kombi kullanıcılarına kombi bakımını aşılamış oluyoruz. Yani bakımların ihmal edilmemesi ve bakım ücretinin en düşük fiyata denk gelmesi adına oluşturduğumuz Toplu Kombi Bakım Kampanyası nı incelemenizi tavsiye ederiz.

 Kombi bakımı isteyene %40’a varan indirim
Toplu Kombi Bakım Kampanyası

Kombi Bakımı Önemli Bir Uygulama mıdır?

Kombi bakımı elbette ki önemlidir. Sadece iyi sonuç almanıza yardımcı olmaz, her daim uzun süre tasarruflu kullanma da sebep olur. Bizler de bu gibi durumlar sebebi ile bakımları Kombi Servisi olarak önermekte ve bizzat uygulamaktayız. Yılda bir kez gerekli olan bakım uygulamalarını ihmal etmeden mutlaka uzmanına yaptırmalısınız.

Kombi Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

Kombi bakımı yapılmazsa eğer; kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, yakıt sarfiyatı yaşanır, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle de mutlaka kullanıcısı olarak kombinize bakım işlemi yaptırın.

Kombinizin Bakımını Ucuza Getirmek İster misiniz? O halde sizler için bütçenize uygun hale getirdiğimiz “Toplu Kombi Bakımlarında İndirim” kampanyamızı kaçırmayın!

Toplu Kombi Bakım Kampanyası’nın Detayları

  • Kampanyamızda sunulan indirim yalnızca birden fazla kombi bakımlarında geçerlidir.
  • Kampanyamızdan hizmet yerlerimiz içerisinde bulunan tüm kombi kullanıcıları faydalanabilir.
  • Kampanyamız gereği müdahale edeceğimiz kombiler garanti dışı olmalıdır, yani garantisinin bitmiş olması gerekmektedir.
  • Kampanyamız gereği kombilerin aynı binada olması gerekmektedir. Farklı bölgelerdeki mevcut kombi bakımları liste fiyatımıza göre alınmaktadır.
  • Kampanya farklı uygulamalarda geçerli değildir (örneğin; arıza onarım işleminde)
  • Kampanyamız gereği; 3 kombiden 10 kombiye kadar bakım yapıldığında %30 indirim, 10 kombiden 50 kombiye kadar bakım yapıldığında %35 indirim, 50 kombi üzeri bakım yapıldığında %40 indirim sunulmaktadır.
  • Kampanyamızdan yararlanmak adına çağrı merkezimizi arayarak randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Sizlerin ve firmamızın uygun olduğu bir zaman diliminde bakım işlemi, uzman ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

Toplu Kombi Bakımında %40’a Varan İndirim Kampanyası hakkındaki detayları sizler için sunduk. Toplu olarak yapılacak bakımlar eksiksiz ve olması gerektiği gibi yapılmaktadır. İşlemleri yapmakta olan uzman ekibimiz sizleri uygulamalar ile alakalı bilgilendirirken kombilerinizde mevcut arızaları da ücretsiz olarak tespit etmekte ve sizleri bilgilendirmektedir.

Bu eşsiz kampanyamızdan yararlanmak isterseniz bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

Benzer yazılar

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?