yandex metrica
Bize Ulaşın 444 1 837 Hızlı Garantili Ekonomik Servis
canlı destek ariza kaydi canlı destek
kapat Online Kombi Servisi Kaydı

Bize Ulaşın

cagri-merkezimiz

Kombi Servisi Telefon Numarası

Kombi Tamircisi Çözüm Merkezi

Günün 24 saati kombi ile ilgili problemlerinizde Kombi servisi numarası ile Çözüm Merkezi ekibimize ulaşabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz. Kombi üzerine eğitim almış Çağrı Merkezi ekibimiz Kombi servisi telefonu ile bize ulaştığınız da telefon ile çözülebilecek arızalarda sizlere yardımcı olmak için çalışmaktadır. Gün boyu sizler için çalışmakta olan çağrı merkezi personellerimiz ile; sizlerin huzurunda sizlerden gelen soruları dinliyor olacağız ve sorunlarınız için de kayıtlar oluşturarak uzman teknisyenlerimizi adreslerinize yönlendireceğiz. Kombi marka modeli ayırımı olmaksızın teknik açıdan yaşadığınız her bir arıza durumunda bizleri ülkemizin bütün il, ilçe ve mahallelerinden arayabilirsiniz. Bizler gününü gününe katarak çalışan, tüketicilerinin bilinçlenmesi adına gereken yapmaya hazır bulunan, teknik açıdan telefon kadar kısa mesafeden de tüketicilerine yardımcı olan bir firma olarak huzurlarınızdayız. Haftanın 7 günün günün de 24 saati bizlere Kombi servisi telefon numarası ile ulaşabilir sorunlarınızı dile getirerek yardım taleplerinde bulunabilirsiniz. Bize Ulaşın ekibimizle sizlere her konuda yardımcı olalım…

cagri-merkezimiz
footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr