444 1 837
infokombitamircisi.com.tr

Online Kayıt Oluşturana %20 İndirim!slogan
down
Paylaş:

Online Kayıt Oluşturana %20 İndirim! Kampanya Detayları

Kampanyamız yalnızda online olarak oluşturulan kayıtlarda geçerlidir.

Kampanya gereği her marka model ve çeşitteki kombilerin arızalarının onarılması, bakımlarının yapılması talebinde bulunabilirsiniz.

Kampanyamız gereği müdahale edeceğimiz kombilerin garanti sürelerinin dolmuş olması gerekmektedir. (garantili ürünlere müdahale edemiyoruz)

Kampanyamız günün kesintisiz saatlerinde devam etmektedir.

Dilediğiniz gün ve zamanda online olarak kayıt oluşturabilirsiniz.

Online olarak oluşturulan kayıtlarda %20 indirim uygulanmaktadır.

İndirim servis ücretinde geçerli değildir, yalnızca arıza onarımlarında ve bakım işlemlerinde geçerlidir.

Online oluşturduğunuz kayıtlar sistemimize otomatik olarak düşeceği için kayıt alınıp alınmadığı konusunda şüpheniz olmasın, tarafımızca sizlere online kayıt oluşturduğunuza ve indirimden yararlandığınıza dair bildirim yapılacaktır.

Kampanyamız hizmet vermiş olduğumuz tüm bölgelerde geçerli olmaktadır. (Hizmet bölgelerimizi öğrenmek adına bizi arayabilirsiniz)

Online Kayıt Ne Demektir?

Kombilerinizdeki arızalarda ve bakım ihtiyaçlarınızda çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakmak yerine online olarak site üzerinden kayıt oluşturma işlemidir.

Online Kayıt Nasıl Oluşturulur?

Kombi Tamircisi internet sitemizin ana sayfasında Kayıt Oluştur bölümü vardır. Burayı tıklayarak zorunlu alanları doldurmanız gerekmektedir. Doldurduktan sonra sağ alt kısımda yer alan Gönder bölümünü tıklıyorsunuz ve kaydınız direk sistemimize düşüyor. Sisteme düşen online kaydınız alınıyor ve ekiplerimiz tarafından talep ettiğiniz uygulamalar yapılıyor. Online Kayıt sistemimiz ücretsizdir!

Kampanyamızdan yararlanmak için geç kalmış sayılmazsınız. Bu kampanyamız ile hem yok yere çağrı merkezimizi arayarak dakikalarınızı kaybetmemiş oluyorsunuz hem de %20 sunulan indirimden yararlanmış oluyorsunuz. Bu nedenle de bu kampanyamızdan tüm tüketicilerimizin yararlanmasını bekliyoruz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (4 Yorum)

  1. Merhaba,

   Kombimin markası Ferrroli. Sorun şu ki basıncı çok çabuk düşüyor. Kışın günlük su basıyordum, yazın ise 4 – 5 günde bir basıyorum. Ben kiracıyım. Sorun çok mu büyük fiyat ne çıkar :S yardımcı olursanız ona göre servis çağıracağım..

   1. Merhaba Aygül Hanım… Kombinizde düşük basınç sorunu var. Öncelikle kombi uzun süre bakımsız kullanıldıysa veya kullanılıyorsa genleşme tankının havası eksilmiş olabilir. Sorun tek bir bakım işlemi ile de çözümlenebilir. Ancak kombide, tesisatta veya peteklerde su kaçağı olup olmadığına bakın. Su kaçağı durumu kombi tesisat basınının düşmesine neden olur. Gözle görülür bir su kaçağı yoksa eğer kombi parçalarında sorun olabilir. Masraf konusunda sorunu yerinde görmeden net bir bilgi vermek mümkün değildir maalesef. Ancak servis çağırarak sorunun sebebi ve masrafı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

  2. merhaba,
   VIESMANN VITOPEND 100 marka kombimiz su basıncı kendi yükseliyor. dün kombiciler geldi su musluğu bozuk olabilir diye musluğu değiştirdiler, gitttiklerinden 1 saat sonra su basıcı tekrar yükselmeye başladı

   1. Merhaba Zuhal Hanım… Kombi su basıncı kendi kendine yükseliyorsa eğer eşanjör, doldurma musluğunda ya da genleşme tankında sorun olabilir diyebiliriz. Yine de sorunu yerinde görüp tespit etmek gerekir. Doldurma musluğu değiştirilmesine rağmen yine de basınç yükselmeye devam ediyorsa geriye ya eşanjör kalıyor ya da genleşme tankı. Servis kaydınız oluşturulmuş, ekiplerimiz geldiğinde incelesin, sorun neyden kaynaklı ise size yardımcı olmaya çalışalım.