Online Kayıt Oluşturana %10 İndirim!

Kombi Servisi kampanyalara doymuyor… Kullanıcılarına özel çeşitli kampanyalar ile kullanıcı huzurlarına çıkıyor ve her zaman için bütçelerine uygun ekonomik kampanyalar ile hizmetlerini devam ettiriyor. Bugün de farklı bir kampanya ile huzurlarınızda… Online Kayıt Oluşturana İndirim! Kampanyası… Bu kampanya hakkında merak edilenleri makalemizde sunmuş bulunuyoruz. Makalemizi inceleyerek kampanyanın detaylarını ve kampanyadan yararlanma detaylarına ulaşabilirler.

Online Kayıt Ne Demektir?

Kombilerinizdeki arızalarda ve bakım ihtiyaçlarınızda çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakmak yerine online olarak site üzerinden kayıt oluşturma işlemidir.

Online Kayıt Nasıl Oluşturulur?

Kombi Tamircisi internet sitemizin ana sayfasında Kayıt Oluştur bölümü vardır. Burayı tıklayarak zorunlu alanları doldurmanız gerekmektedir. Doldurduktan sonra sağ alt kısımda yer alan Gönder bölümünü tıklıyorsunuz ve kaydınız direk sistemimize düşüyor. Sisteme düşen online kaydınız alınıyor ve ekiplerimiz tarafından talep ettiğiniz uygulamalar yapılıyor. Online Kayıt sistemimiz ücretsizdir!

Online Kayıt Oluşturana İndirim! Kampanyasının Detayları

  • Kampanyamız yalnızda online olarak oluşturulan kayıtlarda geçerlidir.
  • Kampanya gereği her marka model ve çeşitteki kombilerin arızalarının onarılması, bakımlarının yapılması talebinde bulunabilirsiniz.
  • Kampanyamız gereği müdahale edeceğimiz kombilerin garanti sürelerinin dolmuş olması gerekmektedir. (garantili ürünlere müdahale edemiyoruz)
  • Kampanyamız günün kesintisiz saatlerinde devam etmektedir.
  • Dilediğiniz gün ve zamanda online olarak kayıt oluşturabilirsiniz.
  • Online olarak oluşturulan kayıtlarda %10 indirim direk olarak uygulanmaktadır.
  • İndirim servis ücretinde geçerli değildir, yalnızca arıza onarımlarında ve bakım işlemlerinde geçerlidir.
  • Online oluşturduğunuz kayıtlar sistemimize otomatik olarak düşeceği için kayıt alınıp alınmadığı konusunda şüpheniz olmasın, tarafımızca sizlere online kayıt oluşturduğunuza ve indirimden yararlandığınıza dair bildirim yapılacaktır.
  • Kampanyamız hizmet vermiş olduğumuz tüm bölgelerde geçerli olmaktadır. (Hizmet bölgelerimizi öğrenmek adına bizi arayabilirsiniz)

Kampanyamızdan yararlanmak için geç kalmış sayılmazsınız. Bu kampanyamız ile hem yok yere çağrı merkezimizi arayarak dakikalarınızı kaybetmemiş oluyorsunuz hem de %10 sunulan indirimden yararlanmış oluyorsunuz. Bu nedenle de bu kampanyamızdan tüm tüketicilerimizin yararlanmasını bekliyoruz.

Kampanyamız hakkında yapılabilecek her tür değişiklik ve kampanyanın bitiş süresi Kombi Servisi tarafından gizli tutulmaktadır. Vakit geç olmadan bu kampanyamızdan yararlanmanızı önermekteyiz. Firmamız sizlere özel farklı kampanyaları ile huzurlarınızda olmaya da devam edecektir.

Benzer yazılar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.