444 1 837
infokombitamircisi.com.tr

Kampanyalarslogan
down

Canlı Destek
Bağlan

Arızanı Çöz
Çözüme Git

Pratik Bilgiler
Hayatınızı Kolaylaştırın

Paylaş:
Gaz Alarm Cihazı

Gaz Alarm Cihazı Kampanyası

 

Gaz Alarm Cihazı Alan Tüm Müşterilerimize Kombi Bakımını Hediye Ediyoruz.

 

Kampanya Detayları

 

Gaz Alarm Cihazı

Online Kayıt Kampanyası

 

Servis Kaydını Online Olarak Oluşturan Tüm Müşterilerimiz %20 İndirim İmkanından Faydalanabilir.

 

Kampanya Detayları

 

Gaz Alarm Cihazı

Servis Ücreti Kampanyası

 

Daha Önceden Servis Kaydı Oluşturan Müşterilerimiz, Servis Ücreti Kampanyamızdan Yararlanabilirler.

 

Kampanya Detayları

 

Gaz Alarm Cihazı

Tesisat Temizliği Kampanyası

 

Tesisat Temizliği Yaptıran Tüm Müşterilerimize Koşulsuz Şartsız Kombi Bakımını Hediye Ediyoruz!

 

Kampanya Detayları

 

Gaz Alarm Cihazı

Toplu Kombi Bakımı Kampanyası

 

Komşunu Getir İndirimi Al! Toplu Bakımlarda %40’a Varan İndirim İmkanı.

 

Kampanya Detayları

 

Gaz Alarm Cihazı

VIP Kombi Servisi

 

Anında Hizmet ile kış şartlarında önceliğinizi VIP servis talebinde bulunarak belirleyebilirsiniz!

 

Kampanya Detayları

 

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (6 Yorum)

 • Merhabalar ben yeni kombi almayı düşünüyorum, çok araştırdım ama bi karara varamadım sizden ricam bana hangi yoğuşmalı kombiyi önerirsiniz. Araştırmalarım sonucu ariston alteas one net 24 ff premix yoğuşmalı kombide karar kıldım
  ariston kombiler nasıl? veya bana önerebileceğiniz yoğuşmalı kombi var mı? sizin görüşleriniz bizim için önemli. TEŞEKKÜRLER

  • Kombi Tamircisi

   Merhaba Vedat Bey… Nisan ayı itibari ile zaten hermetik ve bacalı satışı olmayacak sadece yoğuşmalı kombi satılacak ve kullanılacak. Piyasada çok fazla kombi markası var. Teknik servis olarak hemen her kombiden arıza şikayeti alabiliyoruz. Bu daha çok şansa ve kullanıma bağlı. Yoksa her marka en iyi kombiyi sunmak için çabalıyor. O yüzden marka konusunda veya model konusunda maalesef bilgi sunamıyoruz. Bu konuda araştırma yaparak zaten bir sonuca varmışsınız. Cihazın özelliklerini inceleyin, beklentinize yanıt verebileceğinden emin olun, seçim yapacağınız kombinin dairenize uygun olduğundan emin olun. Bu önerileri dikkate alarak seçim yaparsanız sorun yaşamazsınız.

 • Demirdòkum aden hakkinda ikinci el cok az kullanilmis yazlikta alinirmi

  • Kombi Tamircisi

   Merhaba İrfan Bey… Demirdöküm Aden kombiler yeni kombiler değildir. Öncelikle bir servis çağırarak arızalı olup olmadığına bakın. Masrafı olup olmadığına baktırın. Kullanacağınız daireye uygun mu yani beklentinizi karşılayabilecek kapasitede mi? bu konudan emin olun. Dairenize uygunsa ve arızası yok, masraf çıkaracak gibi değilse tercih edebilirsiniz.

 • merhaba,

  benim kombim bozuldu, bu 3.cü arızası ve 9 yıllık birkombi olduğu için yeni kombi alıcam. bu noktada 2 konuda yardım isteyeceğim sizden.

  1. benim kombim yoğuşmalı değil. hermetik nedir bilmiyorum ama işte borusu mytfak camından dışarı verilen ariston egis mark abir kombi. ben yenikombiyi de yoğuşmalı almayacağım. vedat beye yoğuşmalı satılıyor artık yazmışsınız, yoğuşmalı kombi kullanmak yasal bir zorunlulukmudur? ben yoğuşmalı almasam olmuyor mu?

  2.mevcut kombi evin ilk kombisi, ben evin ikinci sahibiyim. değişim sürecinde igdaş ile ilgili bir süreç geçirmem gerekiyor mu?

  şimdiden teşekkür ederim.

  • Kombi Tamircisi

   Merhaba Alev Hanım… Belki haberlerde de duymuşsunuzdur, henüz netleşen bir bilgi olmasa da Nisan ayı itibari ile hermetik kombi satışı yapılmayacak, tek tip (yoğuşmalı kombi) satışı yapılacak bilgisi verildi. Ancak demiş olduğumuz gibi henüz netleşen bir durum söz konusu değil. Hala hermetik kombi satışı da yapılmaktadır. Alsanız da sorun olmaz. Çünkü yasal bir zorunluluk getirilmedi. Dairenize kapasite açısından uygun olan kombi hangisi ise tercihte bulunabilirsiniz. Yeni kombi alımlarında doğalgaz firmasına bu durumu bildirmeniz gerekiyor. Bir önceki marka modelle aynı değilse kullandığınız marka modeli belirtmeniz gerekiyor. Bu konuda açıkçası detaylı bilgiye de sahip değiliz. Kombiyi satın aldığınız firmayla ya da doğalgaz firmasıyla bu durumu görüşebilir, daha net bilgi alabilirsiniz.