Gaz Alarm Cihazı Kampanyası
CAN ve MAL Güvenliğinizi korumanızı sağlayacak “Gaz Alarm Cihazı” isteyen tüm müşterilerimize kombilerinin bakımı bizden hediye! Sağlığınızı koruyun, kombinizin bakımı bize bırakın. Kış öncesi bu fırsatı kaçırmayın!
Gaz Alarm Cihazı Kampanyası
Kombinizdeki mevcut arızaların onarılması için oluşan masrafları %20 oranında düşürmek ister misiniz? Hem uzman yardımı almak hem de yaşanan sorundan kısa sürede %20 indirimle kurtulmak için bu fırsatı kaçırmayın!
Gaz Alarm Cihazı Kampanyası
Kombiniz arızalandı, servis öncesi yapılması gereken işlemleri uyguladınız ancak bir çözüme ulaşamadıysanız, servis ücreti ödeyecek durumda değilseniz ya da ödemek istemiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın!
Gaz Alarm Cihazı Kampanyası
Kış dönemini sorunsuz ve sıkıntısız atlatmak, iyi şekilde ısınıp düşük faturalar ödemek, daha uzun süre aynı cihazı kullanmak ister misiniz? O halde tesisatınızı temizletin, kombinizin bakımını bize bırakın ve bu fırsatı da kaçırmayın!
Gaz Alarm Cihazı Kampanyası
Bina yöneticilerinin dikkatine! Toplu şekilde yapılacak kombi bakımlarında %30 dan başlayarak %40 a varan indirimler bizden! Kış öncesi yüzünüzü güldürecek, sizi rahat ettirecek, tasarruf yaşattıracak bu fırsatı kaçırmayın!
Gaz Alarm Cihazı Kampanyası
Evinizde; hastanız, yaşlınız, çocuğunuz veya bebeğiniz varsa kısacası kombiniz arızalandı ve acil olarak servis ihtiyacınız varsa 6 saate kadar kombi servis hizmeti sunma garantisi verdiğimiz bu kampanyayı kaçırmayın!