444 1 837
infokombitamircisi.com.tr

Basında ve Sektörde Bizslogan
down

Canlı Destek
Bağlan

Arızanı Çöz
Çözüme Git

Pratik Bilgiler
Hayatınızı Kolaylaştırın

Paylaş:

Basında ve Sektörde Biz ;  Kombi Tamircisi olarak çıktığımız bu yolda çalışmalarımızın kalitesinden ödün vermememiz sebebi ile bugün huzurlarınızda yine başarılı olabilmek adına var olmamızın sevinci içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti bugüne kadar sağladığımız her bir hizmette tek ilkemiz olmuştur.


Memnuniyetiniz için En İyisi

Bu nedenledir ki sizlerden gelen hizmet anlamındaki istek ve talepler Kombi Tamircisi’nin uzman ekibi tarafından dikkate alınmakta ve uygulamalar da ona göre sağlanmaktadır. Basında ve Sektörde Biz kimiz? Bu anlamdaki bilgilere sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi Basında Biz konulu videolarımızı da izleyebilirsiniz.


Tüm Erkeklerin Çok Yetenekli Olduğunu Biliyoruz, Fakat...

Sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek bizler için görevdir. Bu görevi yıllardır en iyi şekilde karşılamakta olup sizlere daha uzun süre hizmet sunabilmek amacı ile yolumuza devam ettiğimizi belirtebiliriz. Kombilerinizin marka ve modeli ne olursa olsun ya da bulunduğunuz yer neresi olursa olsun bizleri tercih edebilir bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bizler yıllardır deneyim ve tecrübelerini yükseltmiş bir firma olarak karşınıza çıktık ve 21 yılı geride bırakarak yine karşınızda en güçlü şekilde durmaktayız.


Kombi arıza mı yaptı? Siz bunları dert etmeyin...

Firmamız geniş kapsamlı hizmet ağı, profesyonel ekibi ve tam donanıma sahip olan araçları ile hizmete hazır bir şekilde beklemektedir. Sağladığımız başarılar ve kısa sürede yüksek mertebelere başarılarımızla gelmemiz sebebi basında herkes tarafından bilinmekte ayrıca takip edilmekteyiz. Sizlerde sayfamızı inceleyerek videolarımızı izleyerek bizler hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

show haber star-haber
tgrt-haber rota haber
turkiye-gazetesi haberlercom
son dakika manset haber
murekkep haber haberin bizden
kpss-haber surekli haber
yurt gundemi ajans-haber
gazete kucukcekmece Basında ve Sektörde Biz

Basında ve Sektörde Biz

 Basında ve Sektörde Biz konusunda bilgilerin yer aldığı sayfamızı incelediniz. Biz kapsamlı çalışan ve bu sektöre gönül vermiş ekip ile yıllar öncesinden bu yana çalışmalarına yön veren bir firmayız. Amacımız her zaman bizleri tercih eden tüketicilerimizin yanında bulunarak onlara gereken yardımları günün kesintisiz saatlerinde sunabilmektir. Bu açıdan da çalışmalarımıza ara vermeden tüm hızımızla devam etmekteyiz. Sizlerden gelen taleplerini değerlendiren firmamız uzman ekibini adresinize yönlendirerek sizlere hangi konuda olursa olsun yardımcı olur. Bu açıdan da yaşanılan sorunlar karşısında siz değerli tüketicilerimizin yanında bulunduğunu bir kez daha ifade etmeye çalışır. Kombi Servisi‘ni seçen her bir tüketicimiz gibi sizler de kalıcı huzur ve konforu yaşamak isterseniz huzurlarınızda bulunuyor olacağımızı unutmayınız ve bizleri aramaya devam ediniz…

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (4 Yorum)

 • Murat Dereköylü

  Merhabalar,
  Ben istanbul’da ikamet ediyorum, kiracıyım. Kombimiz Ferroli marka ve çok ses çıkarıyor, teknik destek geldiğinde bu sesin normal olduğunu, vidaların gevşediğini ve olabildiğince düzelttiğini söyledi.
  Bize eco modunda kullanmamızın ekonomik olduğundan bahsetti, fakat kombimiz yatak odasının hemen yanında bulunan balkonumuzda yer aldığı için gece açık kaldığında ses çıkardığından uyutmuyor.

  Eco modundan çıkardığımda da 3-4 dk bir ateşleme sesiyle gürültü yapmaya başladığını farkettim, bilebildiğim kadarıyla bu tüm kombilerin özelleriklerindenmiş.

  Ama biz bu sorunu çözmek istiyoruz. Aklımızda 2 tane çözüm yolu var ilki yalıtım yaptırmak ikincisi ise termostat sistemi eklemek?(tabi bu mümkünse, bilmiyorum).

  Size danışmak istedim, videolarınız gerçekten başarılı, tebrik ediyorum,
  Çok teşekkür ederim,
  Saygılarımla,
  Murat

  • Kombi Tamircisi

   Merhaba Murat Bey… Kombiler genelde ateşleme sırasında ses yapabilmektedir. Kalorifer sistemi devreye girdiğinde veya sıcak su musluğu açıldığında özellikle bu ses duyulur ve her kombinin özelliğidir. Kombinize yakın bir yerde olduğunuz için ses duymanız çok normal. (Normalde balkonda veya mutfakta yer alır ve ses daha az duyulur. Ancak yakın bir yerdeyse çıkan sesi daha net duyabilirsiniz.) Yine de size sesi aşırı gürültülü geliyorsa fan motorunda, devir daim pompasında, gaz armatöründe veya üç yollu vanada sorun olabilir. Parça arızaları dışında basit bir işlem de gerekebilir. Bunun için durumu yerinde görmek gerekir.
   Isı yalıtımı kombi sesini düşürmez sadece alınacak sonucu etkiler. Yani yüksek verim elde ederek tasarrufu yaşattırır. Termostat olarak oda termostatı kullanırsanız odanızın ısısı ayarladığınız ısıya geldiğinde kombinin çalışması durur, ortam ısısı düşünce kombi yeniden çalışır. Bu cihaz da kombinin sessiz çalışmasını sağlamaz. Sadece konfor ve tasarruf yaşattırır.

 • hangi kombi ses çıkarmaz

  • Kombi Tamircisi

   Merhaba Burak bey… Piyasada sessiz çalışan kombi yok maalesef. Her çeşit, her marka model kombi sıcak su kullanımında ve kaloriferler devreye girdiğinde ses yapar. Bu kombiler için normal bir durumdur. Bu durumlar dışında ses yapıyorsa da eğer bir sorun var demektir.