ÜCRETSİZ KOMBİ BAKIMI KAZANMAK İSTER MİSİNİZ ? DETAYLAR »
444 1 837
infokombitamircisi.com.tr

Kombi Servisi

Kombi Servisi Sayfa İçeriği

İlgili bölüme gitmek için aşağıdaki başlıklara tıklayabilirsiniz.

Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Buderus, Eca, Viessmann, Bosch, Protherm, Ferroli ve tüm markalara kombi servisi hizmeti sunan firmamız kullanıcılar doğru bir şekilde doğru kombi servisi firmasını seçebilmesi için  bu sayfa hazırlanmıştır. Kombi Servisi seçimi yapmadan önce mutlaka bu sayfayı incelemeniz gerekmektedir.

kombi servisi

Kombi Neden Arızalanır?

Kombiler elektronik bir cihazdır, her elektronik cihazda olduğu gibi arızalanması an meselesi olabilmektedir. Bunun haricinde kombilerin ömürleri dolabilir ve işlevselliğini yitire bilmektedir. Kombinin arıza yapmasının sebepleri iç aksamında yer aldığı parçaların, kombinin çalışma sistemine uygun olarak hareket etmemesidir. Kombinin çalışma prensibi adlı konumuza göz atarak kombinin nasıl çalıştığına dair bilgiler edinebilirsiniz. Kombide bir çok arıza oluşabilir, belli başlı arızalar bulunmaktadır ve bu arızalara dair cihaz modeline göre size hata kodları verir veya led ışığı ile hangi parçalarda arıza olabileceğini sizlere belirtir. Sizde cihazın vermiş olduğu bu hata kodlarına göre buradan marka ve modelinizi seçerek arıza sebeplerini öğrenebilir ve hangi parçalarda arıza olduğunu parçaların görevleri sayfamızdan tahmin edebilirsiniz.

Kombi kullanıcıları bazı zamanlar kendi hatalarından kombide arızaya sebep olabilmektedir. Bunlardan bazıları elektronik kartın yanmasıdır. Dairede elektrikler gidip tekrardan geldiği zaman tüm voltaj kombiden geçmekte ve doğrudan ana kartı yakabilmektedir. Kombi Servisi olarak sizlere önerimiz  bu durumun önüne geçebilmek için kombi regülatörü kullanmanızdan geçmektedir. Elektronik kart sadece bu yüzden tabi ki hasar görmüyor daha detaylı bir incele yapmak için kombide kart arızasının sebepleri sayfamızı inceleyebilirsiniz. Başka bir kullanıcı hatasından bahsetmek gerekir ise; Kombinin basıncı ısınan suyun genleşmesi ile birlikte zamanla azalmaktadır ve bu doğal bir durumdur. Basınç azaldığından dolayı kombiye su basmak gerekmektedir. İşlemi kullanıcılar kendileri yapmaktadır ve yaparken cihazın doldurma musluğunu bularak sola doğru çevirmeleri gerekmektedir. Detaylı bilgi için Doldurma musluğu sayfasını inceleyin. Doldurma musluğu hassas bir parça olduğundan sert çevirmeler dolayısıyla iç aksamları kırılabilir ve parça boşa döner. Boşa dönen parça kombiye su dolduramayacağı için arızaya sebep olabilmektedir. Bu durumda kullanıcı hatası ile kombinin arızaya geçmesine sebep olur ve kombi servisi çağırmanız gerekebilir.

Kombi Servisi Çağırmadan Arızayı Nasıl Çözebilirim?

Kombi Servisi Çağırmadan Arızayı Nasıl Çözebilirim?

Bazı durumlarda kombiler basit hatalar verebilmektedir. Kullanıcılar tarafından zaman zaman çözümlenebilen bazı hata kodları mevcuttur bunlardan bazıları F37, E10, F22, F10, F0, E4, E9 arızaları olabilmektedir. Bu arızaları kombiye su basma sayfamızdan çözebilirsiniz. Ayrıca kombi F28, F1, F4, 6A, EA, C6, F05, E03 arıza kodları veya cihaz kırmızı led ışık uyarısını veriyorsa kombiye reset atma sayfamızdan bilgiler alarak çözüme ulaşabilirsiniz. Tabi bu hatalardan önce ilk olarak dairenize gazın gelip gelmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Saymış olduğumuz arıza kodları kesin olarak bir çözüm üretmese de parçalarda bir problem olmadığı ve daireye gaz geldiği sürece arızayı çözümleyebilmektedir. Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için hazırladığımız kombi arızasında kullanıcı olarak yapılacaklar videosunu’da izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güvenilir Kombi Servisi Nasıl Çağırabilirim?

Kombi Servisi Çağırmadan önce mutlaka iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Bu bölümde doğru bir servis çağırmanız için bazı ipuçlarını sizlere sunacağız. Öncelikle ilk yapmanız gereken çağıracağınız servisin çalışmak için yetkisi olduğunu yani vergi mükellefi olup olmadığına mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir. Daha sonra internet üzerinden araştırmalar yapmanız gerekmektedir. Örneğin sosyal medya hesaplarını inceleyebilirsiniz. Bizim sizlere bilgiler sunduğumuz örnek bir facebook sayfası. Yada google map üzerinden almış olduğu yorumları inceleyebilirsiniz. Sizlere sunacağımız örnek google map sayfamız da aldığımız bir çok yorum ile kullanıcıların kombi servisi sektöründe güvenini kazanmış bulunmaktayız. Ayrıca daha da kaliteli bir kombi servisi istiyorsanız mutlaka basında çıkan haberlere bakın bizleri de basında incelemek isterseniz basında sayfamızı ziyaret edebilir ya da özet olarak aşağıda sunduğumuz videoları  inceleyebilirsiniz.

Tüm bunları dikkate alarak profesyonel, güvenilir ve ekonomik kombi servisi seçimi yapmanızı önermekteyiz. Tüm bu bilgileri verirken sizlere de firmamızı tanıtmış bulunmaktayız. 25 yıldır sektörün içerisinde olan firmamıza kayıt bırakmak isterseniz iletişim bölümünden bize telefon ile ulaşabilir ya da online kayıt oluşturarak %20 İndirim kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer kampanyalarımız bölümüne göz atarak kombi servisi kampanyalarımız hakkında bilgiler edinebilirsiniz.