Ücretsiz Arıza Tespiti

Kombiniz bozuldu ancak kombinizin garanti süresi doldu! Yani bir servis çağırmaya kalkışsanız servis ücreti dahil bir de işlem ücreti ödemek durumunda kalacaksınız.

Ücretsiz bir şekilde kombinizdeki arızanın tespit edilmesini ister miydiniz? "Ücretsiz Arıza Tespiti Yapan Servis" bulup yardım almak ister miydiniz? O halde bu kampanyamız tam da size göre!

Hemen 444 1 837 numaralı çağrı merkezimizi arayın, ekiplerimize "Ücretsiz Kombi Servisi" kampanyasından yararlanmak istediğinizi belirtin.

Ekiplerimiz kombinizdeki sorunu en kısa sürede tespit edip sizi bilgilendirir ve onaylarsanız işlemleri yerinde gerçekleştirir. Onaylamazsanız "Servis Ücreti Talep Etmeden" adresinizden ayrılır.

Bu sayede yaşadığınız sorunun sebeplerini hiçbir ücret ödemeden öğrenmiş olursunuz. Hem beklediğiniz hizmeti alır hem de bu hizmet karşılığında ödeme yapmazsınız.

Kampanyadan yararlanmak için lütfen detayda yer alan koşulları okuyun. Kampanya Detaylarına Gitmek İçin Tıklayınız.

Kampanya Detayları

Kampanya gereği 3 yıl içerisinde firmamızdan hizmet almış olan müşterilerimizden 1 kereliğine mahsus servis ücreti almıyoruz.

Kampanya gereği servis ücreti sadece arıza tespit işleminde alınmamaktadır. Parça değişimi veya tamir işlemlerine servis ücreti eklenmediği için herhangi bir indirim olmayacaktır.

Kampanya kombi bakımı gibi uygulamalarda geçerli değildir ve bakım talebi olduğunda servis ücreti düşülmemekte olup güncel bakım ücreti alınmaktadır.

Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanya bitiş süresi veya kampanya hakkında yapılacak değişiklikler firma tarafından saklı tutulmaktadır.