Ücretsiz Kombi Servisi

Kombi Servisi olarak bünyemizde oluşturduğumuz bir kampanyamız ile yine huzurlarınızdayız. Firmamız her bir tüketicisine verdiği önem ve değer sebebi ile ekonomik olarak bütçelere katkıda bulunmaktadır. Bugün imza attığı bir kampanyası ile yine karşınıza çıkarak sizlere yardımcı olacaktır. Kampanyamız ise Ücretsiz Kombi Servisi Kampanyası ile alakalı olacaktır. Bilgi için makalemizi incelemeye devam ediniz.

Ücretsiz Kombi Servisi

Biliyoruz ki Kombi sorunlarında her bir tüketicimizin amacı arıza tespitlerinin ücretsiz olarak yapılmasıdır. Bizler yıllardır bu sektörde var olarak her bir tüketicimizin düşüncesini bilmekte ve ona göre hareket etmekteyiz. Bu nedenle de oluşturduğumuz bu kampanyamızda sizlerden servis ücreti almıyoruz. Servis ücreti almaksızın arıza tespiti yapıyor ve yaşadığınız sorunun sebepleri hakkındaki bilgileri sizlere sunuyoruz.

Ücretsiz Kombi Servisi Kampanyası

Kampanyamız gereği sizlerden servis ücreti almaksızın arıza tespiti yapıyoruz. Ücretsiz arıza tespiti ve en uygun çözümler için kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Kampanyamız gereği 3 yıl içerisinde firmamızdan hizmet almış olan kullanıcılarımızdan servis ücreti (40 tl) almadan arıza tespiti yapıyoruz.
  • Kampanyamız gereği servis ücreti sadece arıza tespit işleminde alınmamaktadır.
  • Bakım gibi uygulamalarda kampanya geçerli değildir.
  • Kampanyamızdan yararlanmak adına öncelikle çağrı merkezimizi arayarak önceden yapılan müdahaleyi belirtmeniz gerekmektedir. Sistemimizde direk kaydınız çıkar ve 3 yıl geçmemiş ise kampanyamızdan yararlanma seçeneği bulursunuz.
  • Kampanyamız gereği arıza kaydınız oluşturulur ve uzman ekiplerimiz tarafından sizlerin de uygun olduğu bir zaman diliminde adresinizde olunur ve sorunlara müdahale edilir.
  • Servis ücreti almadığımız müşterimizden arıza onarımlarında ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Yani standart fiyat listemiz geçerlidir.
  • Kampanyamızdan yararlanmak için 444 18 37 numaramızı arayabilirsiniz.

Eşi benzeri görülmemiş bu kampanyamızı oluşturmamızdaki amaç siz değerli tüketicilerimizin arıza durumlarında ya da gereken işlemlerinde bizleri tercih etmeye devam etmesidir. Kampanyamızdan bizleri daha öncesinde tercih ederek yardım almış olan kullanıcılarımız yararlanabilir. Yani kampanyamız bizleri seçmeye devam eden tüm tüketicilerimiz için geçerlidir.

Sizler de bu kampanyamızdan yararlanmak amacı ile bizi aramaya devam edebilirsiniz. Kampanyamız ile alakalı yapılabilecek tüm değişikleri ve kampanyamızın bitiş süresini firmamız saklı tutar.

Benzer yazılar

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?