444 1 837
infokombitamircisi.com.tr

Ücretsiz Kombi Servisislogan
down
Paylaş:

Ücretsiz Kombi Servisi Kampanya Detayları

Kampanyamız gereği 3 yıl içerisinde firmamızdan hizmet almış olan kullanıcılarımızdan 1 kereliğine mahsus servis ücreti (50 tl) almıyoruz.

  • Kampanyamız gereği servis ücreti sadece arıza tespit işleminde alınmamaktadır.
  • Bakım gibi uygulamalarda kampanya geçerli değildir.
  • Kampanyamızdan yararlanmak adına öncelikle çağrı merkezimizi arayarak önceden yapılan müdahaleyi belirtmeniz gerekmektedir. Sistemimizde direk kaydınız çıkar ve 3 yıl geçmemiş ise kampanyamızdan yararlanma seçeneği bulursunuz.
  • Kampanyamız gereği arıza kaydınız oluşturulur ve uzman ekiplerimiz tarafından sizlerin de uygun olduğu bir zaman diliminde adresinizde olunur ve sorunlara müdahale edilir.
  • Servis ücreti almadığımız müşterimizden arıza onarımlarında ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Yani standart fiyat listemiz geçerlidir.
  • Kampanyamızdan yararlanmak için 444 18 37 numaramızı arayabilirsiniz.

Ücretsiz arıza tespiti ve en uygun çözümler için kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Eşi benzeri görülmemiş bu kampanyamızı oluşturmamızdaki amaç siz değerli tüketicilerimizin arıza durumlarında ya da gereken işlemlerinde bizleri tercih etmeye devam etmesidir. Kampanyamızdan bizleri daha öncesinde tercih ederek yardım almış olan kullanıcılarımız yararlanabilir. Yani kampanyamız bizleri seçmeye devam eden tüm tüketicilerimiz için geçerlidir.

Sizler de bu kampanyamızdan yararlanmak amacı ile bizi aramaya devam edebilirsiniz. Kampanyamız ile alakalı yapılabilecek tüm değişikleri ve kampanyamızın bitiş süresini firmamız saklı tutar.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (2 Yorum)