444 1 837
infokombitamircisi.com.tr

İnsan Kaynaklarıslogan
down

Canlı Destek
Bağlan

Arızanı Çöz
Çözüme Git

Pratik Bilgiler
Hayatınızı Kolaylaştırın

Paylaş:
Teknisyen Başvurusu
Teknisyen Başvurusu
Teknisyen Profili
İlana Başvur
Kombi konusunda uzman, arıza onarımında kesin ve kalıcı sonuçlar çıkarabilen, kombi ve tesisat bakımlarını eksiksiz profesyonelce yapabilen, bilgili, deneyimli, güvenilir teknisyenler alınacaktır.

Çağrı Merkezi Personeli
Çağrı Merkezi Personeli Başvurusu
Çağrı Merkezi Personeli Başvurusu
İlana Başvur
Daha öncesinde kombi servis ya da servislerinde çalışmış, yoğun telefon ve iş akışına ayak uydurabilecek, diksiyonu düzgün, güvenilir ve deneyimli çağrı merkezi personelleri alınacaktır.

Taşeron Servis Başvurusu
Taşeron Servis Başvurusu
Taşeron Servis Profili
İlana Başvur
Ankara, İzmir, Bursa gibi illerde firmamızın yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, vergi mükellefi, kombi arıza onarım ve bakım konusunda uzman taşeron firma ya da firmalar aranmaktadır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (2 Yorum)

  • Merhaba. Kombi Alarko trendy 80 arizasi veriyor. Reset atiyorum vanayi konteol ediyorum basinc1.5 İLE 2 civari. YAZ KONUMUNDA SADECE ÇEMEYE SICAK GİDİYOR DURUMUNDA , KENDİ KENDİNE ÇEŞMELER KAPALI İKEN 80 DERECEDE ÇALIŞIYOR.. . Ne yapmaliyim. Simdiden teşekkürler.

    • Kombi Tamircisi

      Merhaba Aynur Hanım… Kombinizde gaz yokluğu sorunu var yani kombiniz ateşleme yapmıyor. Öncelikle dairenizde gaz olduğundan emin olun. Gaz varsa eğer kombiyi birkaç kez resetleyin. Resetleme işleminden sonra da arıza düzelmezse eğer servis müdahalesi gerekir. Yapabileceğiniz başka bir işlem olmadığı için servis yardımı almalısınız.