canlı destek ariza kaydi canlı destek

Vuw Pro Arıza Kodları

Vuw Pro Arıza Kodları ile alakalı merak edilen bilgilerin tamamı sayfamızda yer almaktadır. Teknik açıdan Vuw Pro model kombilere ait olan arıza lambalarının anlamlarına bu metinden ulaşabileceksiniz. Vuw Pro Arıza Kodları konusunda anlamadıklarınız için ya da sorunlarda yardım için bizleri arayabilirsiniz.

Ana şalter açık durumdayken 0/1 ışık yanmakta mıdır?

Yanıp sönüyorsa; Cihaz fazla sıcaklıktan dolayı kendini kullanıma kapamış. Limit termostat arızalı olabilir. Vaillant Servis çağırınız.

Yanmıyorsa; Elektrik giriş bağlantılarına bakınız. Binanın ana giriş sigortası atık durumda olabilir kontrol ediniz. Kablo bağlantısın da arıza, ana kart hasar, trafo da bağlantılar yanlış yapılmış olabilir. Vaillant Servisi tarafından müdahale gerekir.

2.Işık yanmakta mıdır?

Evetse; kombi de sıcak su isteği mevcut anlamına gelmektedir. Bir problem yoktur.

wuw pro kombi kodlari, wuw pro hata kodlari

wuw pro kombi kodlarinin aciklamalari

Hayırsa; Kombi kış konumunda mı kontrol ediniz. Oda termostatından kombiye istek var mı bakınız. Arıza sürekli devam ederse elektronik kart arızalı olabilir. Vaillant Vuw Pro Kombi Servisi ile iletişime geçiniz.

4. Işık yanmakta mıdır?

Yanıp sönüyorsa;

Bacalı tip kombi çeşitlerin de; baca çekimi olmadığından kombi daima deneme halinde. Kesinlikle servise başvurunuz.

Hermetik tip kombiler de; prosestat kapanmıyor olabilir. Vaillant Servisi telefonundan ulaşabilir bilgi ve yardımları alabilirsiniz.

Yanmıyorsa;

Bacalı kombi çeşitlerin de; baca çekimi yetersiz olduğundan dolayı kombi kendini kullanım dışı bırakmış. Vaillant Servis tarafından müdahale gerekir.

Hermetik tip kombi çeşitlerin de; fan motorun da sorun mevcut veya hava prosestatı kısa devre de olabilir. Vaillant Teknik Servis ile görüşünüz.

5. Işık yanmakta mıdır?

Yanıp sönüyorsa; Birinci eşanjör hava oluşturmuş, gaz ayarları düşük, kombinin suyu bitmiş, sensöre hasar gelmiş, pislik tutucu filtre tıkanmış veya pompa devir gücü yeterli konumda olmayabilir. Vaillant Servisi tarafından cihaza müdahale ettiriniz.

Yanmıyorsa; Gaz valfi kumanda edilememek ile beraber ana kart sorunu meydana gelmiş olabilir. Servis çağırmanız gerekir.

6. Işık yanmakta mıdır?

Yanıp sönüyorsa; Petek gidiş veya dönüş sensörün de arıza, kopma veya kısa devre oluşmuş. Vaillant Servisi tarafından müdahale gereklidir.

Yanmıyorsa; Olabilecek Sebepler;

* Ateşleme denemesinden sonra alev oluşmakta ama iyon alevi hissedemiyor ve göremiyor. Elektrot kablosunda yahut elektrotta, gaz valfi bobinlerin çürüme, gaz ayarlarında sorun oluşmuş olabilir. Servis çağırınız.

* Vuw Pro Kombi ateşleme işlemini gerçekleştiremiyor. Ateşleme elektrotlarına ait olan kablolarda kopukluk meydana gelmiş veya elektronik kart sorunlu olabilir. Vaillant Kombi Servis çağırmanız gerekir.

7. Işık yanmakta mıdır?

Yanıp sönmekteyse; Kombi de mikro işlemci arızası var demektir. Cihaza reset atınız. Fakat arıza devam ediyor ise ana kartta arıza var demektir. Servis çağırmanız gereken bir durumdur.

Evetse; Kombi üç kez ateşleme denemesine geçiyor fakat alev almıyor. Gaz armatürün de yahut ana kartta arıza olabilir. Cihazı servise göstermeniz gerekir.

Hayırsa; Ateşleme ile alakalı sorun yaşanmaktadır. Kombi ateşleme yapamıyor bu sebeple de herhangi bir verim sağlamıyor. Vaillant Servisi ile görüşerek yardım isteyiniz.

Vuw Pro Arıza Kodları konusunda anlamadığınız her şey için bizlere ulaşabilirsiniz. Ya da Vuw Pro Arıza Kodları konusunda yardım için yine bizleri arayabilirsiniz.

 

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr