Klima Isıtma Yapmıyor

Klima Ortamı Isıtmıyor

Klima sıcak üflemiyor veya ortamı ısıtmıyorsa bu sorun birçok sebebe bağlıdır. Ancak direk servis çağırmak yerine servis öncesi yapılması gereken işlemler konusunda bilinçli olmak gerekir.

Kullanıcı Servis Öncesi Neler Yapabilir?

 1. Klimayı ısıtma moduna aldınız mı?
 • Klima ısıtma modunda değilse bu yüzden ısıtma yapmıyor olabilir. Bu durumda klima kumandası üzerinden güneş sembolü seçilmeli ya da heat sembolü seçilmelidir. Bu semboller ısıtma sembolleridir.
 1. Klima ısı derecesini ayarladınız mı?
 • Klima üzerinden yapılan sıcaklık ayarı ortam sıcaklık ayarından daha yüksek olmalıdır. Buna göre bir ısıtma derecesi belirlemeniz gerekir. Ortam sıcaklık ayarından düşük olur ise ısıtma sağlayamaz ve bu durumda sonuç elde edemezsiniz.
 1. Dış ünite devreye giriyor mu?
 • Dış ünite devreye giriyor ise parçalarda sorun olabilir. Dış ünite devreye girmiyor ise bu durumda klimanız elektronik olarak bloke olmuştur. Bu durumda klimanızı resetlemelisiniz. Cihazı enerjisinden kapatın 10 dakika kadar bekleyin ve yeniden açın.
 1. Oda içinde açık kapı ya da pencere var mı?
 • Klimayı kullandığınız odanın içinde kapı veya pencereler açık durumda ise bu sebeple de ısıtma yapmıyor olabilir. Bu durumda açık kapı ve pencereleri mutlaka kapatmalısınız. Klimanızda sorun yok ise kısa sürede ısıtma sağlayacaktır.
 1. Klimanın hava girişleri açık mı?
 • Klimanın önü eğer eşyalarınızla kapatılmış ise bu durumda ısıtma beklenen şekilde sağlanamaz. Klimanın hava girişlerinin her koşulda açık durumda olması gerekir. Klimanın önünde eşyalarınız var ise mutlaka almalı, hava girişlerini açmalısınız.
 1. Klima yönlendirme kanatçığı hangi yönde?
 • Klima ısıtma modunda çalıştırıldığında önünde bulunan yönlendirme kanatçığının yönü aşağı doğru olmalıdır. Yukarı doğru olur ise ısıtmayı sağlamaz. Bu durumda yön kanatçığını mutlaka aşağı doğru getirmelisiniz.
 1. Hava filtresi temiz mi?
 • Klimalarda ön kısımda hava filtresi bulunur. Hava filtresini kullanıma bağlı sıklıkla temizlemelisiniz. Genelde 15 günde bir temizleme işlemi önerilmektedir. Hava filtresi kirli ise bu sebeple de ısıtma yapmıyor olabilir. Dilerseniz işlemi kendiniz de yapabilirsiniz. Bunun için klima filtresini temizleme linkini tıklayabilirsiniz.

Yapılan bu kontrol ve uygulamalardan sonra Klima Isıtma Yapmıyor ise başka bir müdahalede bulunmadan Klima Servisi’ni aramalı ve yardım talebinde bulunmalısınız.

Muhtemel Sebepler

 • Klimanın gazı olması gerekenden eksik veya fazla olabilir
 • Klimanın kompresörü arızalı olabilir
 • İç ünite filtresi ya da peteği kirlenmiş olabilir
 • Dış ünite filtresi ya da peteği kirlenmiş olabilir
 • Dış veya iç ünitedeki fan ya da kondansatör arızalı olabilir
 • Sensörlerde sorun olabilir
 • Kumanda arızalı olabilir
 • Sinyal kablosunda sorun olabilir
 • Bakır boru hattında ezilme ya da kırılma olabilir

Yine de tabi arızanın yerinde görülerek tespit edilmesi gerekir. Bu yüzden servis yardımı almalısınız.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (55 Yorum)

  1. Merhaba Ali Bey… Makalemizde de açıkladığımız gibi klimaların ısıtmaması birçok sebebe bağlıdır. Servis öncesi yapılması gerekenleri uygulayabilir, sorunda düzelme olmazsa servis yardımı almalısınız. 0850 811 88 22 numaralı telefonumuzu arayarak bu konuda yardım alabilirsiniz.

 1. Merhaba. Klima demirdöküm soğuk modda herhangi bir problem olmaz iken sıcak modda dış ünite calisyor. Ama klimanın kendisi ışıkları yanıyor üfleme çalışma yapmıyor sebebi ne olabilir. Teşekkürler..

  1. Merhaba Mehmet Ali Bey… Makalemizde detaylı olarak servis öncesi yapılması gereken işlemler ve muhtemel sebepler hakkında bilgiler yer almaktadır. Belirtilen işlemleri uygulamanıza rağmen sonuç değişmiyorsa servis yardımı almanız gerekir. Yani sorunu yerinde görüp incelememiz gerekiyor.

 2. Merhabalar, samsung klima aldım 24000btu AR24NSJ serisi ama istediğim sıcaklıkta üfürmüyor servisi çağırdım normal bu dediler. ama diğer klimalarla karşılaştırdığımda sıcak hava üflerken bile o kadar iyi sıcaklıkta değil. gazını kontrol ettirdim. gaz durumu iyi dediler. filtreleri temiz daha 3 aylık klima

  1. Merhaba Yahya Bey… Klima daha yeni olduğu için ya montaj hatası vardır ya da ortam için kapasite açısından yetersiz olabilir. Yani bize kalırsa muhtemel sebepler bu şekildedir. Fakat yine de cihazı yerinde görüp incelemek gerekir. Kurulumunu yapan servisten veya klimayı satın aldığınız yerden bu konuda yardım alabilirsiniz.

 3. Merhaba,
  Samui STK-09HR klima kullanıyorum. Dry ve Cool modlarında çalşıyor fakat ısıtma modunda ısıtıcısının kırmızı lambası bir kaç dakika yanık durduktan sonra üflemeye başlaması gerekirken üflemiyor. Daha sonra da saat işaretinin altındaki sarı ışık saniyede 3 kere gibi sık aralıklarla yanıp sönüyor sürekli. Klima filteresini çıkardım; klimanın elektriğini kestim sonra tekrar çalıştırdım (resetleme düğmesinden yapamadığım için) ama sıkıntı devam ediyor. Dış ünite çatı arasında; herhangi birşeyden etkilenmiş olabileceğini düşünmüyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim

  1. Merhaba Bayram Bey… Klimaya kullanıcı olarak yapılması gereken işlemleri zaten gerçekleştirmişsiniz. Ancak sorunda düzelme olmadıysa eğer bi kontrol etmek gerekir. Cihaz ısıtmada arızaya geçiyor ve üfleme yapmıyor. Bu durum parça arızasına da bağlı olabilir, gaz eksikliğine de bağlı olabilir. Sorunu yerinde görmeden net bilgi aktarmamız çok zor.

 4. Merhaba hocam benim sorunum şu yeni klima aldım klima 23-24 derecede çalışıyor ilk zamanlar sıkıntı yok ama 3 gündür durmadan SANIRIM defrosa giriyor yada defrosa mı giriyor anlamıyorum çok duruo 15 dakikada 1 kere girio ve 2 dakika soğuk üflüyor. Sora kendine geliyor oda ısınmıyor nabmalıym bu defros mu oluyor? Bu durum olduğunda dış üniteye bakıyorum oda duruyor defros olurken dış ünite çalışması gerekmiyor mu hocam??
  Lütfen yardım edin günde 27 kere durup kalkıyor

  1. Merhaba Burak Bey… Klimanız dediğiniz gibi muhtemelen defrost yapıyor ve bu duruma bağlı kendi kendine durma çalışma yapıyor. Bu işlemi çok sık yapıyorsa eğer; dış ünitenin montaj yerine bağlı olabilir, dış hava ısısı ve nem seviyesine bağlı olabilir, klima yeni olduğu için bakımsızlığa bağlı değildir ancak gaz eksikliğine bağlı olabilir (klima bakır boru montaj hatası olursa gazı eksiltmiş olabilir) kumandadan yapılan ayarlara bağlı olabilir. Yani genel olarak bu sebeplerden kaynaklıdır. Klima yeni olduğu için bize kalırsa bir montaj sorunu var ancak yine de bi kontrol gerekir. Klima defrost yaptığında çeşidine bağlı genelde farklı çevrimde çalışabiliyor. Yani soğutmaya geçebiliyor. Bazı klimalar ısıtmaya devam ediyor, bazı klimalar çalışmasını tamamen durdurabiliyor. Dış ünite işlem sırasında durabilir veya yine çeşide-modele bağlı çalışabilir.

  1. Merhaba Ahmet Bey… Klimanız gazı eksik olabilir, parçalarda sorun olabilir, klima eskiyse eğer gücü yetersiz kalıyor olabilir. Yani birçok sebep olabilir. Net bir arıza teşhisi yapmak adına klimayı yerinde görüp incelememiz gerekiyor.

 5. Merhaba Ercan Bey… Klima soğutmayı yapıyor ısıtmayı yapmıyorsa önce doğru konum seçtiğinizden emin olmalısınız. Klimalarda ısıtma modu “heat” veya “güneş sembolü” ile seçilir. Sonrasında ortam sıcaklığını 19-23°C civarına getirmeniz gerekir. Bir süre kadar da beklemeniz gerekir. Çünkü cihaz direk ısıtmaya geçmez. Uzun süre beklemenize rağmen yine de ısıtma olmuyorsa servis yardımı almanız gerekir.

   1. Merhaba Havva Hanım… Makalemizde belirtiğimiz servis öncesi yapılması gereken işlemleri uygulamanıza rağmen yine de klima ısıtmıyorsa, yine makalemizde bahsettiğimiz durumlar söz konusu olabilir. Bu durum için servis yardımı almanızı öneririz.

   2. Vestel plastrum klimam var soğuk moduna aldığımızda çok güzel üflüyor ama sıcak moda aldigimizda uflemiyor
    Boru ve dış motorda buzlanma olmuş sebebi nedir

    1. Merhaba Esra Hanım… Klima ısıtmada çalışırken dış ünitede buzlanma oluşabilir ve klima defrost işlemine geçebilir. Bu yüzden şuanda ısıtma yapmıyor olabilir. Klimayı kapatmayın. Bir süre kadar açık kalsın. Uzun süre beklemesine karşın yine ısıtma yapmaz veya sorun devam ederse servis yardımı almanız gerekir. Sorunu yerinde incelememiz gerekiyor.

 6. Merhabalar, klimanın gazı eksik olması veya olmaması durumunda ısıtma işlemini gerçekleştirir mi ?

  1. Merhaba Aykut Bey… Isıtmama sorununda tek sebep gaz olmasa da, klima soğutucu akışkanının yani gazının eksik veya fazla olması cihazın ısıtma yapmasını engelleyebilir.

  1. Merhaba Erdi Bey… Klimaların ısıtmaması makalemizde de belirttiğimiz gibi birçok sebebe bağlıdır. Servis öncesi yapılması gereken işlem ve kontrolleri öncelikle inceleyerek uygulayın. Yine de bir ısıtma durumu olmuyorsa servis yardımı almanız gerekir. Arızayı yerinde görmeden net bilgi vermek çok zor ancak yine tahmini de olsa muhtemel sebepleri makalemizde sıralanmıştır. Bu konuda yardım almak isterseniz 444 1 837 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

  2. Klimayı sıcak moduna aldım 10 dakika çalıştı sonra durdu şimdi ışıkları bile yanmıyor elektrik gelmiyor yani ne olmuş olabilir acaba

   1. Merhaba Cem Bey… Klimaya enerji gelmiyorsa bu bir kart arızasıdır. İç ünite kartında sorun olabilir. Arızaya müdahale için servis yardımı almalısınız.

 7. Merhaba klimam ofisimde kompresörü de dış ortamda değil sabah açıyorum kumanda da 30 derece ısı ayarı var fakat açıyorum bir anda 10 derece gösteriyor duvardaki klima paneli soğuk üflüyor aç kapa yapıyorum bazen bazende bekliyorum ısıtmasını fakat bu şekilde yaklaşık 1 saat sonra anca ısıtıyor. Isıyı düşüremiyorum zaten hemen soğuk üflemeye başlıyor. Isındıktan sonra kumanda 30 derece gösterirken klima panelinde 35 derece gösteriyor. Arada çalışırken kendi kendine kapanıyor yanı o flapeyi kapatıyor. üfleme yapmıyor bekliyor canı isterse tekrar flapeyi açıyor ısıtmıyor yine başa dönüyoruz soğutuyor soğuk üflüyor derken vantilatör mantığı yani soğuk moduna geçme değil yanlış anlatmış olmayım.

  1. Merhaba Yeliz Hanım… Klimaya zamanlayıcı ayarı yapılmış olabilir. Bu işlemi timer on, timer off tuşlarıyla yapmış olabilirsiniz ya da yapmış olabilirler. Öncelikle zamanlayıcı ayarını kontrol edin ve bir ayar varsa iptal ederek deneme yapın. Herhangi bir ayarlama yapılmamasına rağmen cihaz yine de kafasına göre çalışıyorsa bu bir sorundur. Ancak sorunu net teşhis etmek için yerinde görmek gerekir. Bu yüzden bi servis yardımı almanızı öneririz. Sorunu yerinde görmeden tahmini de olsa bilgi vermek çok zor. Yardım için 444 1 837 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 8. İyi günler. Klimanın fanı çalışıyor, soğuk modda da çalışıyor. Ancak sıcak moda aldığımda çalışmıyor. Ara ara çalışacak gibi olup 3-5 saniye üfleyip yeniden duruyor. Ne yapmam gerekir? Teşekkürler.

  1. Merhaba Hakan Bey… Kullanıcı olarak bu durumda yapabileceğiniz bir işlem bulunmuyor maalesef. Soğutma modunda cihaz çalışıyor ancak ısıtmaya geçince üflemiyor ve devreden çıkıyor. Bu durum parça arızasına da bağlı olabilir, klimanın gazı da eksik olabilir. Net teşhis için sorunu yerinde görüp incelemek gerekir. Bu yüzden bi servis yardımı almanızı öneririz. Yardım için bizi de arayabilirsiniz.

 9. Diamond 12 bt dış ünüte çalışıyor soğutmadan ısıtmaya geçince iç ünitenin fanı duruyor sorun? Teşekkürler

  1. Merhaba İsmet Bey… Bu durum gaz eksikliğine veya parça arızasına bağlı olabilir. Ancak bu gibi sorunlar çok sık yaşandığı için yerinde tespit etmek gerekir. Sorunu yerinde görmeden net bilgiler sunmak çok güç. Bi servis çağırarak cihazı kontrol ettirmeniz gerekir.

 10. Merhaba

  Bir şey öğrenmek istiyorum, mümkünse. Klimanın az ısıtmasında klima gazının etkisi olur mu? Eski tip klima yani inverter değil.

  Teşekkürler.

  1. Merhaba Hakan Bey… Elbette ki klima az ısıttığı zaman gazı eksik olabilir. Ancak bu muhtemel sebeplerden biridir. Klimanın her az ısıtma sorununda gazı eksik olmuyor, parçalarda da sorun olabiliyor. Gaz ölçümü yapılır eksik görülürse gaz basımı uygulanır. Ancak bir klima gazı eksiltiyorsa bakır borularında çatlama olma ihtimali de yüksektir.

 11. Merhaba bi tane daimon 1200 btu klimamiz var 30 derecede ısıtmada calistiriyoruz ama dis motor devreye girmiyor acaba neden olabilir dis unitede tık yok

  1. Merhaba Kazım Bey… Dış ünite devreye girmediği için klimanız çalışmıyor. Klimada bulunan parçaların çoğu dış ünitededir ve devreye girmemesi birçok sebebe bağlı olabilir. Servis çağırarak cihazı kontrol ettirmenizi öneririz.

 12. Bnm klima 24 binlik vestelin klimasidir. İyi isitmiyor ve dış ünite motoru koprasörü hep çalışıyor ama fanı arada bir duruyor

  1. Merhaba Hasan Bey… Klimanızda fan durduğu için üfleme yapmıyor cihaz ve sağlıklı verim alamıyorsunuz. Fanı devre dışı bırakan bir durum söz konusu. Bu gaz eksikliğine veya parça arızasına bağlı olabilir. Tabi net teşhis etmek için sorunu yerinde incelemek gerekir. Servis çağırarak cihazı kontrol ettirmelisiniz.

 13. İyi akşamlar. LG Deluxe İnverter Klimam var. Alalı 4 yıl oldu. Hiç gaz dolumu yaptırmadım. Şuan sanki sadece fan çalışıyor gibi. yok denecek kadar az ısıtıyor. Klima kumandasını da saolsun küçük oğlan kırdı. Muadilini aldım. Onu kullanıyorum. Ne yapmalı bi yol gösteriniz lütfen?

  1. Merhaba Ramazan Bey… Klimalar normalde gaz eksiltmez. Gaz eksiltiyorsa da bunun en temel sebebi bakır borularda bir delinme ya da çatlama durumu yani kaçak durumudur. Klima sadece üfleme yapıyor ısıtmayı yeterince sağlamıyorsa bakır borularda kaçak olup gazı eksiltmiş olabilir. Tabi parça arızası da olabilir. Kumanda klimaya uygun olmasa hiçbir şekilde aç-kapa işlemini bile yapamazsınız. Bu yüzden muhtemel sebep klima ile alakalı gibi görünüyor. Bi servis çağırarak cihazı kontrol ettirmenizi öneririz.

 14. Beko inverter Klima aldık klima 27 derece olmasına rağmen oda sıcaklığı 20 derece ısıtma yok evde battaniyeyle oturuyoruz nedeni ne olabilir

  1. Merhaba Nevin Hanım… Cihazı yanlış ayarlıyor olabilirsiniz. Bunun için bi servisle görüşerek yardım talep edin. Montajını yaptırdığınız firmayı da arayabilirsiniz. 27°C ayar ideal bir sıcaklık ayarıdır. Bu dereceyi 30°C ye kadar çıkararak deneme yapın. Yine de ortam ısınmıyorsa servisi arayarak durumu izah edin. Gelip cihazı yerinde incelemek gerekir.

  2. Aynı sorun bende var eşim hamile diye aldım klima 28 derecede çalışıyor ama yirmi bir dereceyi geçmiyor ve servis keşve geldi klimayı almadan önce buraya 12 binlik yeter dediler ben 18 binlik aldım yine verim alamadım siz sorunu cözdunuzmü

   1. Merhaba Kadir Bey… Klimanın yetersiz kaldığını sanmıyoruz ancak bir ayarlama gerekebilir. Kurulumu yapan firmayla bir görüşün isterseniz, size yardımcı olacaklardır.

 15. merhaba samasung marka klimam ısıtmaya aldığımda dış ünite çalışıyor fakat borular karlanıyor haliyle ısıtmaya geçmiyor.ne yapmamız gerekir
  saygılar

  1. Merhaba Kemal Bey… Muhtemelen klima defrost işlemi yani buz çözme işlemi yapıyordur. Bu durumda bir süre beklemek gerekir. Defrost işlemi sona erdiğinde çoğu klima ısıtmaya kaldığı yerden devam eder, bazı klimalar da defrost sırasında ısıtma-soğutma yapabilir. Uzun süre bekleme sonrasında eğer düzelme durumu olmuyorsa servis çağırmanız gerekir. Cihazda sorun olabilir. Yerinde görmek lazım.

 16. Merhaba klimam vestel inverter sıcaklık 30 derece ama ısıtmıyor neden olabilir acaba yeni aldık yazın soğuttu kışın ısıtmıyor

  1. Merhaba Selim Bey… Bakır boru bağlantılarında bir kaçak durumu varsa eğer klimanın gazı eksilmiş ya da bitmiş olabilir. Tabi parçalarla alakalı da bir sıkıntı olabilir. Net teşhis için sorunu yerinde incelemekte fayda var. Cihazınız yeni olduğu için montajını yaptırdığınız firmayı arayarak bu konuda yardım talep edebilirsiniz.

   1. Mrhblar Benim kilima altus 18 bio aktif filitre isitmaya aldiğimda surekli duruyor 5 Dk calisip duruyor ne yapmaliyiz

    1. Merhaba Bayram Bey… Cihazı devre dışı bırakan bir durum söz konusu. Filtre tıkalı olabilir, gazı eksik olabilir, parça arızası olabilir. Filtreyi temizlemeyi deneyin. Filtre zaten temizse veya temizlenmesine rağmen sorun devam ederse servis yardımı almanız gerekir.

 17. Merhabalar baymak klima aldım ısıtma modunda iken soğuk üflüyor karşısında duran kişi ısınmak yerine üşüyor ancak oda ısınıyor. Kumanda üzerindeki oda sıcaklığı ayarladigim sıcaklıktan fazla olmasına rağmen klima durmuyor sürekli çalışıyor. Sorun ne olabilir

  1. Merhaba Duran Bey… Klima soğuk hava üflüyor olsa ortamı ısıtmaz aksine soğutur. Klimayı ısıtma yerine fan ayarına almış olabilir misiniz? Fan ayarında cihaz ortama temiz hava gönderir. Bu yüzden size ısınıyor gibi gelebilir. Doğru bir ayarlama yaptığınızdan emin olun. Klimanın sürekli çalışması normaldir. Ortam ısısına geldiğinde klima durmaz, ortamı sabit bir sıcaklıkta ısıtmaya devam eder. Klimayı satın aldığınız yerle görüşerek ya da direk 444 1 837 numaralı çağrı merkezimizi arayarak cihazda yaptığınız ayarları anlatabilir, ekiplerimizden bu konuda bilgi ve yardımlar alabilirsiniz.

 18. Merhaba
  Yanlışlıkla klimanın fan tuşuna bastım mode dan tekrar ısıtmaya aldım ama eskisi kadar ısıtmadığını fark ettim. Ne yapmalıyım.. teşekkür ederim..

  1. Merhaba Müge Hanım… Fan tuşuna bastığınızda klima sadece üfleme yapar. Isıtma ya da soğutma yapmaz. Yeniden “mode” tuşu ile ısıtmaya alın, sıcaklık derecesini 30°C civarına getirin, fan üfleme hızını da en yüksek değere getirerek deneme yapın. Ortam fan moduna geçildiğinde soğuduğu için ısıtmayı hemen yapmayabilir. Daha doğrusu ortamı kısa sürede ısıtmayabilir. Bir süre kadar beklemeniz lazım. Uzun süre bekleme sonrası yine de ısıtmayı iyi bir şekilde yapmıyorsa bir sorun olabilir. Bu durumda servis yardımı almalısınız.

 19. merhaba,
  bizim klimanın kapağını açıp,hava filtrelerini yıkadık,ama kapağı açarken biraz zorladık,ama bişey olmadı açabildik.Sonrasında eskisi gibi güçlü üflemediğini ve sıcak yerine ılık üflediğini farkettik.Isıtma yapmıyor.sorun ne olabilir?Yardım için teşekkür ederim.

  1. Merhaba Müge Hanım… Filtre temizleme sırasında bir sorun olmuş olabilir. İşlem öncesinde böyle bir şikayetiniz yoksa eğer klimada sorun olabilir. Bir süre kadar cihazı kapalı şekilde tutun. Daha sonrasında açarak ısıtma ayarını 30°C üstüne çıkararak deneme yapın. Yine aynı durum olursa servis yardımı almanız gerekir.

 20. İyi günler;Benim klimamdaki sorun şöyle açınça hemen ısıtmaya başlıyor fakat 30-45 dakika sonra kesik kesik üflemeye başlıyor panelden daha sonra duruyor Petek açık şekilde üflemiyor ama kapanmıyorda.Tekrar kapatıp açıkça bir süre normal çalışıyor ısıtıyor tekrar aynı hatayı yapıyor.Marka model LG BEKO 7700D ,2006 Ağustos ayında monte edildi o tarihden bugüne kadar (22.11.2018) eylül aylarında yazlığa geldim her sene eylül aylarında geldiğim için klimada soğutmayı kısa süreli çalıştırdım.ısıtmayı ilk kez kullanıyorum.Ekim ayından bügüne kadar Onur’da devamlı saatlerce çalıştırmıyorum.Ne yapmam gerekir servisimi aramam gerekir?
  Saygılarımla

  1. Merhaba Şenol Bey… Klimayı ısıtmada yeni kullanmışsınız ve ilk kez kullanmanıza rağmen sorun yaşamışsınız. Bunun için bi servis yardımı alırsanız iyi olur. Sorunu yerinde görüp incelemek gerekir. Klima açık şekilde üflemiyor ayrıca kapanmıyor da demişsiniz. Mutlaka bir sorunu vardır. Servis çağırırsanız yerinde tespit edilir, sorun hakkında ekipler sizi bilgilendirir ve gereken işlemleri yerinde yapar. Uzman yardımı alırsanız iyi olur.

Petek Yıkama