Eca Eurostar A7 Arızası

Eca Eurostar A7 Arıza Kodu Nedir?

Sıcak su sensörü problemi.

Kullanıcı Bu Sorunda Ne Yapabilir?

Eca Eurostar model kombinizde böyle bir sorunla karşılaştığınız zaman yapabileceğiniz tek işlem resetlemedir. Resetleme işlemi de Eurostar model kombide açma-kapama işlemi ile olur. Eurostar model kombinizi bu arıza durumunda kapatın birkaç saniye sonra yeniden açın. Sorun devam ettiği sürece işlemi birkaç kez daha uygulayın. Yine de sonuç alamıyorsanız ve sorun düzelmiyorsa eğer mutlaka servis yardımı alın.

Arızanın Çözümü

  • Sıcak su sensöründe sorun olabilir Sıcak su sensörü kombide sıcak su kullanımda önemli parçalardan biridir. Arızalandığı zaman genelde sıcak su alınamaz ve bu gibi sorunlar yaşanabilir. Parça değişimi yapılır ise sorun çözümlenir. Bu nedenle uzman yardımı alınmalıdır.
  • Sıcak su sensör kablolarında sorun olabilir Sıcak su sensörüne ait kablolarda kopukluk veya kısa devre olabilir. Bu durumda da yine sıcak su sensör sorunu yaşanır. Gereken müdahaleyi uzman servis ekibi yapacaktır.
  • Sıcak su sensör borularında nemlenme durumu olabilir Bu durum zaten uzman servis ekibi tarafından fark edilir ise gerekli müdahale yapılarak sorun çözümlenir. Bu konuda uzman yardımı almanız şarttır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Petek Yıkama