444 1 837
infokombitamircisi.com.tr

Demirdöküm Atron F06 Arızasıslogan
down
Paylaş:

Demirdöküm Atron F06 Arıza Kodu Nedir?

Tesisata giden suyun dönüş değerini ölçme görevindeki sensörde sorun olduğunu belirten arıza kodudur.

Demirdöküm Atron F06 Arızası Neden Yaşanır?

  • Kalorifer sensörü arızalı olabilir
  • Kalorifer sensör bağlantılarında kopma olabilir
  • Kalorifer sensör bağlantılarında kısa devre olabilir

Demirdöküm Atron F06 Arızası Nasıl Çözümlenir?

Atron kombide F06 arıza kodunun çözümlenmesi adına önce arızanın yerinde tespit edilmesi gerekmektedir. Arıza tespitini yapacak olan da alanında uzman Demirdöküm kombi servis hizmet ekibidir. Arıza yerinde tespit edilir ise sorunun kaynağı bulunarak gereken müdahale de yapılmış olur. Teknik açıdan arıza durumunun muhtemel sebepleri hakkında sizlere bilgileri sunmuş bulunuyoruz. Bu yazımızda bahsetmek istediğimiz durum uzman yardımı almanızdır. Çözüm arıza durumuna göre değişmektedir.

Atron F06 Arızasının Çözümü Pahalıya Mal Olur mu?

Atron F06 arızasında yapılabilecek uygulamalar bellidir. Genelde kalorifer sensör sorunudur. Kalorifer sensörü bütçe aşacak ya da bütçeyi zor durumda bırakacak bir parça değildir. Maliyeti çok düşük olmasa da uygun bir parçadır. fiyat konusunda bilgi almak ya da sorunun çözümlenmesi adına yardım almak üzere servisimizi arayabilirsiniz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (2 Yorum)

    1. Altron demirdöküm kombi F-06 arızası veriyor , petekler çok ısınmıyor. Acaba ntc kalorifer sensörü ve servis ücreti konusunda yardımınız olur mu ? İyi akşamlar…..

      1. Merhaba İlhami Bey… Atron kombilerde F06 arıza kodu kalorifer sensör sorunudur. Ancak sadece sensörde değil sensör bağlantılarında, kablolarında veya elektronik kartta da sorun olabilir. Servis ücreti 50 tl dir. Direk sensör arızası diyemediğimiz için ekiplerin yerinde tespit etmesi ve çözüm konusunda fiyat bilgisi vermesi gerekir. Bu yüzden servis çağırmalısınız.