Ataşehir Kombi Servisi

İstanbul Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir Kombi Servisi huzurlarınızda kombi konusundaki tüm hizmetleri sizlere sunmaktadır. Teknik anlamda kombilerinizde meydana gelen arızalarda çözüm için, bakım ihtiyaçlarının karşılanması için ya da kombiniz ile alakalı yardım almak istediğiniz herhangi bir konu için bizi arayabilirsiniz. Alanında uzman olan ekibimizin sizlere sunacağı hizmetlerin her daim arkasındayız.

Ataşehir Kombi Servisinin Sunduğu Hizmetler

 • Kombi bakımı Kombilerin marka modeli veya çeşidi fark etmeksizin yılda bir kez bakımlarını yaptırmanız gerekir. Bakım hizmetimiz Ataşehir Kombi Servisi profesyonel ekibimiz tarafından eksiksiz uygulama ile gerçekleştirilmektedir.
 • Kombi arıza onarımı Kombilerin marka modeli ya da çeşidi fark etmez. Farklı sebeplerle birçok sorun yaşayabilirsiniz. Bu sorunlarda uzman ekibimiz sizlere çözüm konusunda yardımcı olmaktadır. Arıza onarımlarında uyguladığımız parça değişimi ya da tamiri işlemlerimiz 1 yıl garantimiz altındadır. Ayrıca her tür arıza durumunun kesin ve kalıcı şekilde çözüm bulacağı konusunda garanti de sunuyoruz.
 • Tesisat temizliği Kombi kullanılan petek tesisatının 3 yılda bir kez temizlenmesi gerekmektedir. Tesisatın temizlenmesi alınan sonucun çok daha iyi olmasına ve tesisat ömrünün uzamasına yardımcı olmaktadır. Firma olarak bu hizmeti uzman ekibimizle sunuyoruz ve işlemlerimizi de özel makine ve kimyasal ilaçlarla gerçekleştiriyoruz. Tesisatınızın temizliği konusundaki yardımları bizlerden alabilirsiniz.
 • Kombi kulanım izahı Kombinizi nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız veya hangi ayar aralığında kullanmanız gerektiği konusunda bilgiler almak istiyorsanız kullanım izahı konusundaki yardımları bizlerden alabilirsiniz. Ekibimiz sizlere telefon aracılığı ile ya da adreslerinize gelerek bu konudaki bilgi ve yardımları gün boyu sunmaya hazırdır.

Ataşehir Kombi Servisi’ne güvendiğiniz sürece güveniniz boşa çıkmayacak ve kendinize göre beklentinize yanıt alabileceğiniz bir servis ile tanışmış olacaksınız…

Kombinizi Doğru Kullandığınızdan Emin misiniz?

Yapılan araştırmalara göre kombilerin doğru şekilde kullanım oranı oldukça düşüktür. Kombiyi doğru kullanmak için kombiyi benimsemek ve bilmek gerekir. Acaba siz kombinizi doğru şekilde kullanıyor musunuz? Ve bundan emin misiniz?

 • Kombinizi kış dönemlerinde sürekli açıp kapatmak yerine kısık bir ayarda kapatmadan kullanmalısınız. Kombi kullanımında en sık yapılan hatalardan biri de budur.
 • Kombinizin bakımlarını ve tesisatınızın bakımlarını ihmal etmeden yaptırmalısınız.
 • Kombiniz arızalandığında servis öncesi birkaç kontrol yapmalı, hiçbir arızaya müdahale etmemelisiniz. Uzman yardımı almak her zaman için doğru seçenek olacaktır.
 • Kombiyi yüksek ayarda tutup, sıcak su musluğundan ayarlama yapmak ya da petek vanalarını kısmak en yanlış kullanım şeklidir. Kombi ısı ayarlarını kısık tutarsanız sıcak su musluğundan ya da petek vanalarından ayarlama yapmanıza gerek kalmaz. Üstelik bu şekilde yakıt tüketimini de artırmamış aksine daha çok düşürmüş olursunuz.

Sunacağımız bu önerileri dikkate alırsanız eğer kombinizi doğru şekilde, doğru adımlarla kullanılmış olursunuz. Ayrıca daha az sorun yaşayarak yakıt tüketimini de düşürmüş olursunuz.

Kombi arıza mı yaptı? Siz bunları dert etmeyin...

Ataşehir İlçesinin Hangi Mahallelerine Hizmet Veriyoruz?

Aşık Veysel – Atatürk – Ferhatpaşa – Barbaros – Esatpaşa – Fetih – İçerenköy – İnönü – Kayışdağı – Küçükbakkalköy – Mevlana – Mimar Sinan – Mustafa Kemal – Örnek – Yeni Çamlıca – Yeni Sahra – Yenişehir

Ataşehir Kombi Servisi; bünyesinde Ataşehir Vaillant Servisi, Ataşehir Baymak Servisi, Ataşehir Viessmann Servisi, Ataşehir Demirdöküm Servisi, Ataşehir Eca Servisi, Ataşehir Ferroli Servisi hizmetlerini de sunar. Firmamız adı geçen hiçbir marka ile bağlantılı değildir. Yetkili servis konumunda değil özel servis konumundadır. Hizmetlerini de tüketici istek ve talebi doğrultusunda özel servis olarak gerçekleştirmektedir.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (147 Yorum)

 1. Aziz katılmıs dedi ki:

  2019 agustos ayında yeni evlendiğim icin kiralık ev tuttum. Kombi 10 yılı devirmis mayıs ayında arızanldı servis çağırdık 2-3 defa kombinin değişmesi gerektirdiğini söylediler. Zar zor ev sahibi ni ikna edip kiradan düşerek kombi taktırdık. Ama bu seferde 20 yıllık kombi taktırmıs haziranda buda arızalandı tekrar servis geldi aynı seyi söyledi yeni kombi gerekli diye. Hazirandan beri yeni kombi takılmasını bekliyoruz eşim hamile dus alırken cok sıkıntı yasıyorız. Ev sahibi bugün yarın yaptırcam diye diye subat oldu. Her defasında bir bahane üretiyor simdide iş yerim kapalı idare et diyor nasıl bir yol izlemem lazım acaba ..?

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Aziz Bey… Biz kombi teknik servis hizmeti sunuyoruz ve bu sitemizle de özellikle arızalar konusunda veya kullanıcıların merak ettiği kullanım bilgileri konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yaşadığınız durum kişisel ve bizim sizi yönlendirebileceğimiz bir durum da söz konusu değil maalesef. Yani sizin imkanınız varsa siz yeni bir kombi taktırıp ev sahibinizle görüşüp kiradan düşürtebilirsiniz veya taşınıp farklı bir daireye geçebilirsiniz.

 2. Resul Savurkan dedi ki:

  Demir döküm şofben c275f öncef1 arızası verdi arkasından ateşleme yapmaz oldu şu an çalışmıyor

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Resul Bey… Demirdöküm şofbenlerde F1 aşırı ısınma sorunudur. Yani kullanım suyu sıcaklığı 90°C ye geldiği zaman cihaz kendini korumaya alır, bloke olur ve çalışmaz. Bu gibi durumlarda yapılacak tek işlem cihazı kapatıp yeniden açmaktır. Ancak düzelme yapmazsa servis yardımı almanız gerekiyor. Parçalarda arıza, tıkanma, kireçlenme durumları söz konusu olabilir.

 3. Ahmet kaya dedi ki:

  Merhaba;
  Ariston matis kombimizde tuhaf bir ses yaptıktan sonra 40-50 ve ateş üstündeki çarpı işareti yanıyor. Usta geldi resetlerden sonra çalışmaya başladı Fakat bu durum 3-4 günde tekrarlanıyor. Usta çözümün wilo değişmesi gerektiğini ve pahalı olduğunu söyledi . Düşünüyorum ya ondan değilse ürün elimde kalmasın 😄

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ahmet Bey… Matis kombide 40-50 ve sarı led yani baca ledi uyarısı olsaydı eğer basınç düşük diyebilirdik. Ancak alev yok ledi yandığı için bu bir harici sorundur. Yani uzaktan tahmin edemeyeceğimiz, kullanım kılavuzunda yer almayan harici bir sorundur. Bu sorunu yerinde görüp incelemeden net bilgi aktarmak tabi ki zordur. Pompa değişimi kimi bütçeye pahalı gelebilir evet. Ancak size bir fiyat bilgisi aktarıldı mı? Bu konuda yardım almak isterseniz eğer bize; 0850 811 88 22 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

 4. Ümit çelik dedi ki:

  Kombinin doldurma muslugunu açtıgım halde su almıyor yeni yapıldıgı halde

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ümit Bey… Dairenizde bir su kesintisi durumu yoksa, kombi altında bulunan tesisat vanaları açıksa buna rağmen doldurma musluğunu açtığınızda su sesi duymuyorsanız parça bozuktur, boşa dönüyordur. Yeni yapıldı ise işlemi yapan servis ile görüşerek yardım alabilirsiniz.

 5. Serpil harmansa dedi ki:

  Eca confeo premıx reset lambası kırmızı yanıyor ekran 4.0

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Serpil Hanım… Ekranda beliren 4.0 değil sanırım 40 arıza kodu. Yani 40 yanıp sönüyorsa basınç düşük demektir. Ekranda 4.0 bar değeri olsaydı eğer kombi su akıtırdı. https://kombitamircisi.com.tr/eca/confeo-premix/ linkini tıklayarak oradan “40 Arızası” hakkında yazdığımız bilgileri inceleyebilir, uygulayabilir, arızayı çözümleyebilirsiniz.

Petek Yıkama