Zeytinburnu Kombi Servisi

İstanbul Zeytinburnu Kombi Servisi

İstanbul Zeytinburnu’nda ikamet eden kombi kullanıcılarının beklediği performansta hizmetleri sunabilmek amacı ile var olan firmamız geliştirdiği teknikler ve uygulamalar neticesinde alanında hızlı ilerleme kat etmiş durumdadır. Her zaman için kullanıcılarını düşünerek çalışan Zeytinburnu Kombi Servisi bugün de hizmet sunduğu her bir müşterisini memnun etmeye odaklanmaktadır. Teknik açıdan yaşanan sorunlardan tutun da kombilerin her tür gereksinimi olan işlemlerde bizi arayabilirsiniz.

Zeytinburnu Kombi Servisi

Zeytinburnu Kombi Servisi ile Rahat Edin

Firmamız kendinden emin adımları ile yoluna devam ederken kullanıcılarına da sunduğu hizmetler ile memnuniyeti yaşattırmaktadır. Her ne olursa olsun kullanıcılarını her zaman memnun bırakacak hizmeti sağlayan, hizmetlerinin arkasında duran, hizmetlerini severek yapan ve kesin aynı zamanda kalıcı sonuçlar çıkaran firmamızı tercih ederek rahat edeceksiniz. Artık sorunlarınızı düşünmeyecek, çözüm sonrası rahatlığınızı düşüneceksiniz.

 • Zeytinburnu Kombi Servisi üstün başarılar elde etmiş kombi teknisyen kadrosu ile her daim sorularınızın yanıtsız, sorunlarınızın çözümsüz kalmaması, yaşadığınız mağduriyetin ise son bulması adına en yakınlarınızda beklemektedir.

Sizler için araştırmalarımız devam ediyor…

Kombiyi Daha Tasarruflu Hale Getirebilme Yöntemleri

 • Yaz kış kısık bir ayarda çalıştırmak doğru seçenektir. Kış dönemlerinde kombi ayarı kısık ve sabit olursa oda ısısı da sabit olur. Kombi fazladan yakıt tüketimi yapmaz. Sıcak su ayarı da kısık olursa musluktan ısı ayarlaması yapmanıza gerek kalmaz. Bu sayede fazladan yakıt tüketiminin önüne geçmiş olursunuz.
 • Kombiye vakti gelince bakım yaptırmak gerekir. Kombi bakımı yalnızca temizlik uygulaması olarak algılanmamalıdır. Kombi bakımı düzenli yapıldığı sürece alınan sonuç her zaman daha iyi olur. Kombi beklenen sonucu verdiği için daha tasarruflu kullanıma sebep olur ve fatura tutarını düşürür. İyi sonuç, uzun süre kullanım ve tasarruf için kombinizin bakımını ihmal etmeyin.
 • Kış dönemlerinde kombiyi ihtiyaç halinde açmak, ihtiyaç olmadığında kapatmak yakıt tüketimini düşürmez aksine yükseltir. Kombiyi kapatırsanız eğer evinizin sıcaklığı düşer. Duvar, taban, tavan ve eşyalarınız soğumaya başlar. Yeniden açtığınızda ise duvarı, tavanı, tabanı ve eşyaları ısıtmak güç olur. Kombi ise bunun için ekstra bir çaba sarf eder. İşte bu durum tasarruf değil direk yakıt sarfiyatına neden olur. Kış döneminde kombinizi evden kısa bir süreliğine ayrılacaksanız kapatmayın, gece yatarken de ayarını kısın ve kısık bir ayarda çalıştırmayı deneyin.
 • Binanızdaki izolasyonun önemi de yakıt tasarrufu açısından yüksektir. İzolasyon olmayan konutlarda hangi ısıtma cihazı kullanılırsa kullanılsın tasarruf yaşanılamaz ve beklenen sonuç da elde edilemez. Binanızda izolasyon yoksa yaptırın. Hatta dairenizde duvarlara, tabana ve tavana da izolasyon yaptırmayı deneyin. Bu yüksek oranda tasarrufu yaşamanıza neden olacaktır.

Bu örnekler çoğaltılabilir. Yalnız kombi ile tasarruf konusunda önerdiğimiz en önemli uygulamalar bu şekildedir. Önerilerimizi dikkate alırsanız yaz kış doğalgaz faturalarınız daha düşük gelecektir.

Kombi arıza mı yaptı? Siz bunları dert etmeyin...

Zeytinburnu İlçesinde Hizmet Bölgelerimiz

Beştelsiz – Çırpıcı – Gökalp – Kazlıçeşme – Maltepe – Merkezefendi – Nuripaşa – Seyitnizam – Sümer – Telsiz – Veliefendi – Yenidoğan – Yeşiltepe

Zeytinburnu ilçesinde Zeytinburnu Baymak Servisi, Zeytinburnu Vaillant Servisi, Zeytinburnu Ferroli Servisi, Zeytinburnu Demirdöküm Servisi, Zeytinburnu Eca Servisi, Zeytinburnu Viessmann Servisi adı altında da özel servis konumunda çalışmaktayız. Adı geçen markalar bağlantılı olduğumuz markalar değildir. Yani ilgili markalardan bağımsız tüketici talebi ve onayı ile çalışmakta olan özel servisiz, yetkili servis değiliz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (111 Yorum)

 1. fırat köroğlu dedi ki:

  warmhaus priva24 yoğuşmalı kombi ana kart revizyonu (tamiri) yapııyormusunuz teşekkürler veya anakart tamiri yapabiliyormusunuz yada tamir yapan yerleri biliyormusunuz teşekkürler

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Fırat Bey… Firma olarak zaten kombi bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz. Teknik yardım için bizlere 0850 811 88 22’den ulaşabilirsiniz.

 2. Ahmet Dursun ATEŞSALAR dedi ki:

  Ariston clas 24ff.öncelile ilginiz için teşekkür ederim. her hangi bir arıza kodu Yok.ancak ben oto konumda kullanmak istiyorum ama oto konumda sıcaklık sürekli olarak yükseliyor acaba sensör arızası olabilirimi 40c ayarlama rağmen sürekli yanmaya devam ediyor 60/70 c leri görüyoruz oto konumu kapatmasam saha yanmaya devam ediyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ahmet Bey… Auto modu kombinin otomatik modudur yani ısı derecesini kendisi belirler. Sizin belirlediğiniz ısıyı baz almaz.

 3. Zuhal bilgin dedi ki:

  Baymak yoğuşmalı novadens 45 lik offtr ve sdr ayarları kaç olması lazım

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Zuhal Hanım… Cihazın parametre ayarları konusunda bilgi veremeyiz maalesef. Bir ayar değişikliği olacaksa, uygun görürse ancak servis ekibi tarafından değiştirilir. Sizin de kullanıcı olarak bu ayarları karıştırmamanızı öneririz. Can ve mal güvenliğiniz açısından tehlike arz edebilir.

 4. Bertal dedi ki:

  Yazın ortası kombi yaz modunda sadece evde sıcak tarafa musluk aldığında çalışması gereken kombi evde yüksek sıcaklık fark ettim kombiye gittiğimde kalorifer çalışıyor basın 3 ü geçmişti el vurulmayacak bir sıcaklıktaydı kombi şarteli kapatarak uzaklaştım. Korku ve panik oluştu ne yapmak gerekiyor

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhabalar Bertal Bey,
   https://kombitamircisi.com.tr/kombi/basinc-yukseliyor/
   Yukarıda bıraktığımz linkten ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Petek Yıkama