Yenimahalle Kombi Servisi

Ankara Yenimahalle Kombi Servisi

Teknoloji geliştikçe insan hayatına iyice yerleşen kombiler, konforlu mekanların yaratılmasında en büyük rolü oynuyor. Doğal gaz kullanımının başlaması ile birlikte yaygınlaşan kombiler, ısıtma ve sıcak su ihtiyacının giderilmesi için kullanılıyor. Yenilenen teknolojileri ile kullanıcılarının hizmetine sunulan kombiler, farklı genişlikteki mekanlara özel olarak değişik güçlerde tasarlanıyor. Teknolojinin ilerlemesi hayatın tüm alanlarını doğrudan etkilemiştir. Zaten teknolojinin çıkış noktası da günlük yaşamı kolaylaştıracak buluşlardır. Bu doğrultuda ortaya çıkan ısıtma ve sıcak su sağlama ürünleri evlerinizin veya ofislerinizin yaz, kış demeden dilediğiniz sıcaklıkta kalmasını sağlayıp sıcak su kullanımının konfora dönüşmesine neden olmaktadır. Yenimahalle Kombi Servisi de yaşadığınız her sorunda ve cihazlarınızın her tür ihtiyacında her zaman yanınızda…

Yenimahalle Kombi Servisi

Yenimahalle Kombi Servisi Nasıl Çalışıyor?

Yenimahalle Kombi Servisi, uzman personeli ile teknik destek sağlıyor. Üretilen tüm kombilerle ilgili hizmet sağlayan teknik servis, güçlü kadrosu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak iş yapıyor.

Kaliteli işçilik ve yedek parça hizmeti ile tüm kombilere destek sağlayan Yenimahalle Kombi Servisi her soruna uzman çözümler getiriyor. Ayrıca firmamız tüm müşterilerinin beklentilerinin bilincinde olarak hareket ediyor.

Yenimahalle Kombi Servisi; kombilerde meydana gelen problemi mümkün olan en kısa süre içinde çözerek, kış aylarında bu sorunun başınızı ağrıtmasını engelliyor, uygun fiyatlı çözümleri sayesinde de cebinizi rahatlatıyor. Sizler de Yenimahalle Kombi Servisi ile iletişime geçerek kusursuzluğu yaşayabilirsiniz.

Bir Kombi Servisinden Beklentiniz Ne Olabilir?

 • Güven duymak,
 • Memnun kalmak,
 • Kaliteli hizmetler almak,
 • Ekonomik fiyatlarla karşılaşmak,
 • Hizmet sonrası garanti almak,
 • Samimiyet, ilgi ve alaka ile karşılaşmak,
 • Hiçbir konuda sorun yaşamamak,
 • Beklentiye hizmet anlamında karşılık almak,
 • Seçimde pişmanlığı yaşamamak,
 • İstenen vakitte hizmet alabilmek ve istendiği zaman gönül rahatlığı ile arayabilmek.

Firma olarak bu beklentilerinize her zaman yanıt vermekte olup sizlere beklediğiniz en iyi hizmeti uzman ve profesyonel kadromuz ile sunmaya her daim hazırız.

Kombi ve Tesisat Temizliği Hakkında Merak Edilenler

 1. İşlemler ne kadar sürede bir yapılmalı?

Kombi bakımları senede bir defa, tesisat bakımları ise 3 senede bir defa yapılmalıdır.

 1. Kombi bakımını ya da tesisat temizliğini kim yapmalı? Kimden yardım alınmalı?

Bu işlemler uzmanlık gerektireceğinden uzman kombi servis ekiplerinden yardım alınmalıdır. Kullanıcı olarak işlemleri siz yapmamalısınız.

 1. Kombi bakımı ya da tesisat temizliği yapılmadığında ne gibi sorunlar yaşanabilir?

Her iki uygulama da özellikle tasarruf ve verim alma açısından önemlidir. İyi şekilde ısınabilmek ya da sorun yaşamamak için kombi bakımları ve tesisat temizleme işlemleri ihmal edilmeden yaptırılmalıdır. Ayrıca bakımsız kalan kombi ve tesisat ömrü gün geçtikçe kısalır. Sürekli sorunlar yaşarsınız. Masraf yükselir. Kombi ve tesisatı yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden önemli olan bu uygulamaları vakti gelince yaptırmanız gerekmektedir.

Tesisat Yıkama

Yenimahalle İlçesinde Nerelere Hizmet Veriyoruz?

25 Mart – Anadolu – Aşağı Yahyalar – Avcılar – Barış – Barıştepe – Batı Sitesi – Beştepe – Burç – Çamlıca – Çarşı – Çiğdemtepe – Demetevler – Demetgül – Demetlale – Emniyet – Ergazi – Ergenekon – Esentepe – Gayret – Gazi – Güventepe – Güzelyaka – Işınlar – İlkyerleşim – İnönü – İvedik – İvedikosb – Kaletepe – Karacakaya – Kardelen – Karşıyaka – Kayalar – Kentkoop – Kuzey Yıldızı – Macun – Mehmet Akif Ersoy – Memlik – Ostim – Ostim Osb – Özevler – Pamuklar – Ragıp Tüzün – Serhat – Susuz – Tepealtı – Turgut Özal – Uğur Mumcu – Varlık – Yakacık – Yeni Batı – Yeniçağ – Yeşilevler – Yaukarı Yahyalar – Yunus Emre – Yuvaköy

Yenimahalle ilçesindeki çalışmalarımız; Yenimahalle Baymak Servisi, Yenimahalle Demirdöküm Servisi, Yenimahalle Protherm Servisi, Yenimahalle Vaillant Servisi, Yenimahalle Eca Servisi, Yenimahalle Ferroli Servisi adı altında da devam etmektedir. Bu yazımızda adı geçen markalara olan hizmetlerimiz tamamen markalardan bağımsız kullanıcı talebi doğrultusunda gerçekleşmektedir. Özel servis konumunda çalışan firmamız yetkili servis değildir.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (78 Yorum)

 1. İlknur Önder dedi ki:

  Demirdöküm nepto KOMBİ kullanıyorum. KOMBİ. Çalışırken petekler ısınıyor fakat dinle mete geçtikgi anda ısınan petekler anında buz gibi. Oluyor bu durum normalmi

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba İlknur Hanım… Petekler dinlenmede buz gibi oluyorsa kombinin hangi sıcaklıkta çalıştığı önemlidir. Kombi düşük sıcaklıkta kullanılıyorsa dinlenmeye geçtiğinde sıcaklık düşer ve bu sebeple petekler buz gibi olabilir. Mesela kombinin 40°C de kullanıldığını varsayalım. Kombi dinlenmeye geçtiğinde 33-35°C ve aşağısına düşebilir. Bu ısıda petekler ılık bile olmaz. Ancak kombi yüksek derecede çalıştığı halde dinlenme aşamasında petekler buz gibi oluyorsa bu bir sorundur. Hem tesisat hem de kombiyi incelememiz gerekiyor.

 2. Ayșe Poyraz dedi ki:

  Üç yollu vana ne sıklıkla arıza yapabilir. Her yıl iki defa bu sorunu yaşıyorum. Servis. Çağırdım değiştirdim dedi 3 ay sonra yine aynı arızayı verdim tanıdık servise baktırdım üç yollu değişmemis dedi. 8
  Servislere güvenmiyorum.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ayşe Hanım… Üç yollu vanayı yerinde incelemek daha sağlıklı olur. Hangi aksamında sorun varsa net bilgi o zaman verilebilir. Muhtemel arıza yapma sebepleri; şebeke suyunun kireçli olması, cihazın eski olup uzun zamandır kullanılması, zamanla aşınması gibi durumlardır.

 3. Mesut özcan dedi ki:

  Kombimin ekranında 00 yanında üçgen içinde elektrik arızası var gösteriyor yardımcı olabilirmisiniz

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mesut Bey… Bu gibi durumlarda cihazı resetlemeniz gerekir. Birkaç reset işlemi ile sorun çözümlenebilir. Ancak bir sonuç alamıyorsanız bu konuda doğrudan servis yardımı almanız gerekiyor. Cihazı yerinde görüp incelememiz lazım.

 4. Fatih çakmak dedi ki:

  Eca konfeo kombi ariza veriyor . Y1 ariza veriyor tamir ücreti nekadar olur

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Fatih Bey… Y1 arızası genel olarak gaz valfine bağlı bir sorundur. Ancak kart arızası olabilme ihtimali de vardır. Bu gibi durumlarda hem gaz valfini hem de kartı kontrol etmemiz gerekiyor. Uzaktan maliyet bilgisi aktaramıyoruz maalesef. Teknik yardım için bize; 0850 811 88 22 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Petek Yıkama