canlı destek ariza kaydi canlı destek

Vaillant Servisi

Kombitamircisi.com.tr olarak yıllardır hizmetlerimizi kurumsal açıdan sürdürmekteyiz. Vaillant kombilerin var olduğu zaman itibari ile bizler cihazlarda oluşabilecek her tür soruna müdahale edebilmek adına özel teknik servis hizmeti vermekteyiz.. Özel Servis olarak Vaillant Kombi ve Vaillant Klima arızalarında özel Vaillant servisi olarak kombi ve klima arızalarınız da hizmet sunmaktayız.. Bu açıdan da Vaillant özel servis olarak çalışmalarımızı yıllar öncesinde başlatmış bulunmaktayız. Bizler genel merkezden bağımsız çalışan yetkili servis konumunda olmayan özel bir firmayız.

Vaillant Kombi Servisi

Bu yüzden de diyebiliriz ki özel servis olarak tüketicilerimize özel hizmet alanında her daim en iyiyi sunmayı amaç edinerek çalışmaktayız. Vaillant markalı kombi sorunlarının tamamında uzman ekibimizle sizlerleyiz. Amacımız da en iyi hizmeti sizlere sunabilmektir.

Vaillant Teknik Servis

vaillant servisi

Bunun için de her tür çalışmamıza sizlere en iyi hizmetleri sunabilmek adına uzman ekibimizle devam etmekteyiz. Çalışmalarımızı da genel anlamda özendiğimiz için her bir faaliyetimizde sizleri düşünüyoruz. Yani yeniliklerle dolu olan yaşantınıza bizler yine bir yenilikler ekleyerek sizleri de düşünerek en iyi performansı sergileyerek kesin çözümler sunuyoruz.

Hedeflerimizden şaşmadan çalışıyoruz ve her zaman için de kombi tamircisi unvanını hak edecek şekilde faaliyetler çıkarıyoruz. Bu da aslında bizlerin siz değerli tüketicilerimize olan saygınlığımızın sevgimizin ve sunduğumuz değerin kanıtıdır. Vaillant cihazlarınızda meydana gelen; sıcak su, su akıtma, petekleri ısıtmama, ses yapma, ateşleme yapmama gibi arızalarında ya da bakım gibi önemli ihtiyaçlarında yine uzman ekibimizle karşınızda bulunacağız.
Vaillant Tamircisi olarak çıktığımız bu yolda her anlamda başarılı olmak bizler için ayrıcalıktır. Ve bizler bu ayrıcalığı bizlerden servis isteyerek bizlere yardımcı olan tüketicilerimize borçluyuz. Ve diyebiliriz ki tüketicilerimizin sorunları varsa bizler de her zaman var olacağız. Bu isim yani Vaillant Kombi Tamircisi ismi Vaillant cihazlarınızda oluşan sorunlar var oldukça yaşattırılacaktır. En iyi hizmeti huzurunuza kadar getirmeye her an hazırız.

Vaillant Servis

Vaillant Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Vaillant kombi kullanıcısı olarak yaşadığınız kombi sorunlarında direk servisi aramadan önce sizler de birkaç uygulama yapabilirsiniz. Bu uygulamaları sizlere sayfamızdan aktaralım mı boşuna servis çağırma derdinden kurtulun.

Vaillant kombinin arızalanmasındaki en temel sebep doğalgaz sorunu olmaktadır. Ocağınız da doğalgaz ile çalışıyor ise bu dairenizde 3 gaz vanası olduğu anlamına gelir. Ocağa bağlı, kombiye bağlı ve dışarıda yer alan ana vana… Vaillant kombi çalışmadığında önce ocağınızı açarak kontrol edin. Ocağınız çalışıyor ise dairede gaz var ocak çalışmıyor ise dairede gaz yok demektir. Direk kapı dışındaki vanaya bakın. Vana boru ile paralel ise açık demektir. Değilse paralel duruma getirin yani açın. Vana açık olmasına rağmen ocak ve kombi yine de çalışmıyor ise ocağın ve kombinin yanındaki gaz vanalarına bakarak açık duruma getirin. Zaten açık ve buna rağmen çalışma yok ise ya mahallede gaz çalışması sebebi ile kesinti vardır ya da fatura ödemediğiniz için gazınız kesilmiştir. Gaz ile alakalı sorun yok fakat yine de kombi çalışmaz ise su basıncına bakın. 1 barın altında ise su basın. 2,5 bardan fazla ise fazla suyu petek havasını alarak düşürün.

Uygulamanın hemen sonrasında yine bir düzelme durumu olmaz ya da kombi su basıncı normal değerde olur ise Vaillant kombiyi resetleyin. Resetleme uygulamasını 3 kez tekrarlayın. Yine de çalışma olmazsa bu durumda yapabileceğiniz de işlem kalmamış demektir.

SERVİS BÖLGESİ SEÇİN

istanbulankara izmirbursakocaeli

Vaillant Kombi Modelleri

Vuw- Vck- Vuı- Turbotec- Atmotec- Ecotec- Vcw