Ümraniye Kombi Servisi

İstanbul Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Kombi Servisi adı altında sürdürdüğümüz hizmetlerimizde önemsediğimiz konu tüketicilerimiz ve onların mağduriyetine son vermektir. Kombilerde bazen hiç umulmadık vakitlerde meydana gelen arızalar kullanıcılarının zor anlar yaşamasına neden olmaktadır. Bizler de bu zor zamanlarında kullanıcılarımıza destek olabilmek için var olduğumuzu bilmelerini isteriz.

Ümraniye Kombi Servisinden Hizmet Aldınız mı?

Firmamız sağladığı her bir hizmetinde kullanıcılarını mağdur etmemeye aksine memnun etmeye odaklanır. Çalışmalarını uzman ekibi ile sunar ve daha öncesinde hiçbir firmadan almadığınız kaliteyi huzurlarınıza kadar getirir. Sorunlarınızla yakından ilgilenir, her zaman sizlere her konuda yardımcı olur. Beklentiniz olan hizmeti almanızı sağlar ve bu sebeple de varlığını sektöründe devam ettirir.

 • Kombiniz arızalandığında, kombinizin bakım vakti geldiğinde, tesisatınızın temizlenmesi gerektiğinde ve buna benzer daha birçok servis ihtiyacınızda bizi arayabilirsiniz.

Unutmayın ki en yakınlarınızda sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazır bir vaziyette bekliyor olacağız…

Kombi Bakımını Kullanıcı Yapabilir mi?

Kombi dediğimiz ürün unutulmamalıdır ki doğalgaz elektrik ve su ile çalışır. Bu ürüne yapılacak olan her tür yanlış ya da eksik uygulama can ve mal güvenliği açısından tehlike demektir. Bu yüzden önerimiz işlemi yapmamanız işlem için uzmanından yardım almanızdır. Kombinizin dış yüzey temizliğini zarar vermeyecek ürünler ile kendiniz de yapabilirsiniz. Söz konusu periyodik bakımları ise işlemi kombiye hakim olsanız dahi yapmamanızı ve işlem konusunda muhakkak uzman yardımı almanızı öneriyoruz.

Kombi Bakımı

Ümraniye İlçesinde Hizmette Olduğumuz Yerler

Adem Yavuz – Altınşehir – Armağan Evler – Aşağı Dudullu – Atakent – Atatürk – Cemil Meriç – Çakmak – Çamlık – Dumlupınar – Elmalıkent – Esenevler – Esenkent – Esenşehir – Fatih Sultan Mehmet – Hekimbaşı – Huzur – Ihlamurkuyu – İnkılap – İstiklal – Kazım Karabekir – Madenler – Mehmet Akif – Namık Kemal – Necip Fazıl – Parseller – Saray – Site – Şerifali – Tantavi – Tatlısu – Tepeüstü – Topağacı – Yaman Evler – Yukarı Dudullu

Ümraniye Kombi Servisi olarak; Ümraniye Baymak Servisi, Ümraniye Demirdöküm Servisi, Ümraniye Vaillant Servisi, Ümraniye Eca Servisi, Ümraniye Viessmann Servisi, Ümraniye Ferroli Servisi gibi hizmetleri tüketicilerimizin onayı ve talebi üzerine özel servis olarak sunuyoruz. Adı geçen hiçbir marka ile bağlantımız yoktur ve yetkili servis değiliz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (137 Yorum)

 1. Muhammed bayram dedi ki:

  kOMBİ SU SEVİYESİ 2 YE ALIYORUZ 1 SAATE KALMADAN 1 E DÜŞÜYOR PETEKLERDE GAZ YOK ALDIK Bİ YERDE AKINTI YOK KAÇAK YOK KONTROL ETTİK SEBEBİ NE OLABİLİR

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Muhammed Bey… İdeal su basıncı seviyesi 1,5’dur. Kombide ya da tesisatta su kaçağı olduğunda veya sıva altında gözle görülmeyen tesisat kaçakları olduğunda basınç düşmektedir. Ana eşanjör kireçlendiğinde, genleşme tankının havası bittiğinde veya tank delik olduğunda da basınç düşer. Cihazı yerinde incelemeden net bir teşhis koyamayız. Arıza tespiti için teknik yardım almalısınız.

   1. Muhammed bayram dedi ki:

    PETEĞİN 1 TANESİNDE 10 SANİYE DE DAMLAYAN BİR SU VAR AMA ÇOK AZ ETKİSİ OLUR MU ACABA ÇOK HIZLI DÜŞÜŞ OLUYOR BASINÇ

    1. Kombi Tamircisi dedi ki:

     Servis yardımı almanızı öneriyoruz.

 2. Ufuk Kahraman dedi ki:

  Selamlar baymak energy digit 240fi kombi banyo esnasında derece 44 çıkınca alev kesip tekrar ısıtmaya geçiyor yetkili servis geldi 3 yollu vanada sıkıntı var dendi bişeyler yaptı temizledim dedi gitti sorun düzelmedi parça fiyatıda 700 800 tl dedi bu sorun 3 yollu vana kaynaklı olabilirmi yardımcı olabilirmisiniz

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ufuk Bey… Cihazı yerinde incelemeden net bilgi vermemiz mümkün değil. 0850 811 88 22 no’lu hattan bizlere ulaşırsanız, yardımcı olmaya çalışırız.

 3. volkan mehmet bozdağ dedi ki:

  viessman vitodens 050 kombim var yeni takıldı ve uzaktan konum kontrollu termostat bağlandı manuel konuma aldığım da kumanda devreden cıktı ve bir daha çalşmadı.
  manuel konumda calışıyor ama cok yavaş ısıtma yapıyor alev büyümüyor ilk kademe kalıyor.

Petek Yıkama