Tuzla Kombi Servisi

İstanbul Tuzla Kombi Servisi

Tuzla Kombi Servisi sağladığı hizmetlerin sadece kalitesi ile değil müşteri memnuniyeti odaklı olması ile de bilinmektedir. Her zaman tüketici isteklerine yanıt veren firmada güven en başta gelmektedir. Bu yüzdendir ki çalışmalarında tüketicilerine her açıdan güven verebilme çabası içerisindedir. Yıllardır da bu şekilde faaliyetlerini gerçekleştirerek siz değerli tüketicilerine her anlamda gereken yardımları sakınmadan sunmaktadır.

Başarılı ve Güvenilir Hizmet

Tuzla ilçesinde oturuyor iseniz servis hizmet desteği açısından Tuzla Kombi Servisi tercih edebilirsiniz. Firma çalışmalarını hem başarılı hem de uzman bir şekilde sürdürürken farklı izlenimleri sayesinde tüketici beklentilerine de yanıt vermektedir. Bu yüzden de diyebiliriz ki her açıdan tüketicilerini düşünmekte onlar nasıl memnuniyeti yaşar ise o şekilde faaliyet sunmaktadır. Bugün de dahil olmak üzere haftanın kesintisiz saatlerinde sizlere yardımcı olan firmamıza güvenmeniz yaşadığınız sorunların son bulması ile birlikte sorularınızın da yanıtsız kalmamasına neden olacaktır.

 • Tuzla Kombi Servisi çalışmalarında her şeyden önce müşterilerini memnun etmek ister. Müşterilerini bekletmez, başarılı ve güvenilir servis hizmetleri sunar. Bu açıdan da her bir kullanıcısını tek bir seçim ile mağduriyetten kurtararak memnun bırakır. Teknik anlamda tüketicilerine hemen her sorunda yardımcı olan firmamız tüm Tuzla ilçesindeki mahallelere hizmet sunmaktadır.

Tuzla Kombi Servisi olarak şunu da belirtmek isteriz ki bugüne kadar yaptığımız işlemlerin nasıl arkasında durarak sizlere garanti verdiysek bugünden sonra da garantili hizmetleri sunacaktır. Sizler de sorunlarınızın son bulması, sorularınızın yanıt bulması adına bizi arayabilirsiniz. Bize güvenin, tüm kombi sıkıntılarınızda yanınızda bulunarak sizlere yardımcı olalım…

Tuzla Kombi Servisinden Alabileceğiniz Hizmetler

 • Kombilerin genel temizliği
 • Kombilerin oluşturduğu her tür arızanın yerinde onarılması
 • Kombi kullanılan tesisatın temizlenmesi
 • Gaz alarm cihazı temini ve montaj işlemi
 • Oda termostatı montaj işlemi
 • Kombi regülatörü temini ve montaj işlemi gibi hizmetleri alabilirsiniz.

Firmamızı diğer firmalardan ayıran en önemli özellik işini severek yapıyor olması ve kullanıcılarını bekletmeden gereken sürede beklenen hizmeti sağlıyor olmasıdır. Bu açıdan da her zaman memnuniyet her zaman huzur ve konfor dolu çalışmalar için bizi arayabilirsiniz. Yoksun olduğunuz hizmeti bugüne kadar sizlere sunmuş durumda olan firmamız bugünden sonra da yaptığı her bir çalışmayı önemseyerek karşınıza çıkacaktır.

Kombi Arızasında Servis Öncesi Yapılması Gerekenler


Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Tuzla’da Hizmet Verdiğimiz Yerler

Akfırat, Anadolu, Aydınlı, Aydıntepe, Cami, Evliya Çelebi, Fatih, İçmeler, İstasyon, Mescit, Mimar Sinan, Orhanlı, Orta, Postane, Şifa, Tepeören, Yayla

Tuzla Kombi Servisi olarak; Tuzla Vaillant Servisi, Tuzla Baymak Servisi, Tuzla Demirdöküm Servisi, Tuzla Ferroli Servisi, Tuzla Buderus Servisi hizmetini özel servis olarak vermektedir. Firmamız markalardan bağımsız olarak çalışmakta ve yetkili servis değildir. Müşteri isteği doğrultusunda hizmet veren özel servistir.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (2 Yorum)

 1. Bilgen Yıldız dedi ki:

  Vaillant marka kombi min su ilave musluğu kırık ve membran tankının hava tutmadığını tahmin ediyorum. arızanın giderilmesini talep ediyorum. İyi çalışmalar diliyorum.

  1. k.tamircisi dedi ki:

   Merhaba Bilgen Yıldız… Tarafınıza birazdan servis ekiplerimizce dönüş yapılacaktır.

Petek Yıkama