Sultangazi Kombi Servisi

İstanbul Sultangazi Kombi Servisi

Hizmetlerinin tümünde güvenilir bir firma olarak karşınıza çıkan Sultangazi Kombi Servisi miz içtenliği ve samimiyeti ile etkinliklerini kesin sonuçlarla sonlandırmayı hedef seçerek çalışmalarını sürdürmektedir. Bizler için müşterilerimizle ilgilenmek, sorunlarını dinlemek asli görevlerimizdendir. Bu nedenle de her bir faaliyetimizde sıkıntılarınıza ortak olmaya çalışıyor ve sorunlarınızın çözüme ulaştırılması için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz.

Sizler de arıza oluşturan cihazlarınızla çaresiz ve güç durumlar yaşıyorsanız bilgili çağrı merkezi çalışanlarımızı arayarak yardımlar alabilirsiniz. Her türlü probleminizde yanınızda bulunabilmek için eksiksiz ve kesintisiz hizmetler sunan Sultangazi Kombi Servisi’miz günün bütün saatlerinde en etkin sonuçları yaratabilmek üzere huzurunuzdadır.

Sultangazi Kombi Servisi

Sultangazi Kombi Servisi Olarak Sürekli Güncel Kalıyoruz!

Sultangazi Kombi Arıza Onarım Servisi olarak sürekli farklı olmaktan yana olduğumuz için teknik bilgi ile etkinliklerimizi yenilemekteyiz. Hizmetlerimizin tümü teşekkürlerinizi hak edebileceğimiz şekilde sonlandırılmaktadır. Bu konuda hiçbir zaman şüphe duymamanızı ve seçimlerinizi her zaman bizlerden yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

 • Çünkü Sultangazi Kombi Servisi olarak yalnızca hizmetlerimizdeki çözümlerimizle değil müşterilerimize olan yakınlığımızla da memnuniyetlerini sağlamayı amaçlıyoruz.

Her daim sonuçları ile övünen ve çalışanları ile gurur duyan firmamız bugün ve tüm yarınlarda hizmetinizde olacak sizlere olan sonsuz yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyecektir. Sizler de tercih ettiğiniz firmada profesyonel hizmet ve sunum bekliyorsanız çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Sultangazi Kombi  Servisi olarak bir telefon mesafesi kadar uzağınızda bulunduğumuzu unutmayın.

Firma Olarak İlkelerimiz

 • Hız
 • Memnuniyet
 • Güven
 • Ekonomik Fiyatlar

İşte bu nedenle de sizlerden her zaman takdir ve teşekkürler aldık. Bunun yanı sıra desteğinize de layık görülerek alanımızdaki ilerleyişimizi sürdürdük. En önemlisi de sizler ve başarılı sonuçlarımız sayesinde alanımızın en geniş hizmet ağının sahibi olduk. Sultangazi Kombi Servisine bu başarıyı yaşattıran tüketicilerimize her zaman sevgi ve saygılarımızı aynı zamanda teşekkürlerimizi sunarız.

Tesisat Temizliği Konusunda Merak Edilen Sorular

 • Kombi tesisatı ne kadar sürede bir temizlenmeli?

Kombi tesisatı yerden ısıtma ya da kalorifer sistemi fark etmeksizin 3 yılda bir kez temizlenmelidir.

 • Kombi tesisat temizliği nasıl yapılıyor? Kimler yapıyor?

Kombi tesisat temizliği uygun görülen havlupan ya da kalorifere özel makine bağlantısı yapılarak, makineye kimyasal ilaç dökülerek yapılmaktadır. Kimyasal ilaç tesisata zarar verebileceği için tesisat yeniden kimyasal ilaç ayrıştırıcılarla temizlenmelidir. Sistemde hava varsa hava alma işlemi uygulanır, sistem çalıştırılır ve sorunsuz teslim edilir. Bu uygulamalar ancak uzman servis ekipleri tarafından yapılmalıdır.

 • Tesisat temizliği uzun süredir yapılmıyorsa ya da hiç yapılmamışsa ne gibi sorunlar yaşanır?

Kombi tesisatı uzun süre kullanıma karşın hiç yapılmadıysa ya da uzun süredir yapılmıyorsa kış dönemlerinde alınacak verim her zaman daha düşük olur, ısınamama sorunları yaşarsınız, tasarrufu yaşayamazsınız, tesisatınızın ömrü kısalır. Bu yüzden yapılması önerilen bir uygulamadır.

 • Tesisat makinesiz yalnızca su ile temizlenirse yine sağlıklı sonuçlar alınabilir mi?

Hayır! Kombi tesisatında sürekli ısınıp soğuyan su çamurlaşma meydana getirir. Bu çamurlaşma zamanla kireç ve katman oluşturabilir. Sağlıklı bir temizlik uygulaması için tesisatın makine ve kimyasal ilaçlarla temizlenmesi gerekmektedir. Aksi taktirde alınacak sonuçta pek bir değişiklik olmaz.

Tesisat Yıkama

Sultangazi İlçesinde Hizmet Sunduğumuz Yerler

50. Yıl – 75. Yıl – Cebeci – Cumhuriyet – Esentepe – Eski Habipler – Gazi – Habipler – İsmetpaşa – Malkoçoğlu – Sultançiftliği – Uğur Mumcu – Yayla – Yunus Emre – Zübeyde Hanım

Sultangazi ilçesinde hizmet sunan firmamız; Sultangazi Vaillant Servisi, Sultangazi Baymak Servisi, Sultangazi Demirdöküm Servisi, Sultangazi Eca Servisi, Sultangazi Ferroli Servisi, Sultangazi Viessmann Servisi adı altında da çalışmaktadır. Adı geçen markalar yani genel müdürlükler ile bir bağlantımız olmamaktadır ve özel servis olduğumuzu belirtmek isteriz. Yetkili servis olmayan firmamız özel servis hizmetlerini tüketicilerinin isteği ve onayı ile devam ettirmektedir.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (284 Yorum)

 1. Kenan Yılmaz dedi ki:

  Meraba efd.benim baymak 240fi enerji Plas kombi yazlık ayarda petekleri açıp kaynatıyor hatta kapalı 0 konumda bile olabiliyor zamanı belli olmuyor sıklıkla da olabilyor yılda iki-üç kezde olabiliyor tamirci çağırdım gereksiz sönsör değişti sorun düzelmedi sorun ana kart ta bi parça diye düşünüyorum ama tespit ne olabilir teşekkür cevap için

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Kenan Bey… Kombide petek konumu kapalı olmasına rağmen tüm petekler ısınıyorsa arızanın muhtemel sebepleri; üç yollu vana, anakart veya ntc sensördür. Arızanın çözümlenmesi adına uzman yardımı almanızı tavsiye ederiz.

 2. ALİ KELLECİ dedi ki:

  Baymak baxi luna 3 kombi sıklıkla olmamakla beraber sıcak su açtığımızda E25 hatası veriyor kombiyi açıp kapadiktan sonra düzeliyor sorun ne olmuş olabilir

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ali Bey… Maksimum sıcaklık anlamına gelen arıza kodudur. Bu durumda petek vanalarını kontrol etmelisiniz. En az 3 petek vanası açık olmalıdır. Değilse mutlaka açın. Sonrasında kombi suyu eksik olabileceği için su basıncına bakın ve 1 barın altında ise su basın. Son olarak cihaza birkaç kez reset atın. Resetleme sonrasında da sonuç değişmiyor ise servis yardımı almanız gerekir. Aşırı ısınma sorunlarında; ana eşanjör tıkalı olabilir, pompada sıkışmış olabilir, kalorifer filtresi tıkanmış olabilir, üç yollu vana konum değiştiriyor olabilir ya da ortada kalıyor olabilir. Net teşhis ve müdahale için servis yardımı almalısınız.

 3. Mübariz Rəhimov dedi ki:

  Salam!Hər vaxtınız xeyir!Mən Baymak yoğuşmalı kombi-42kkl-nin ana kartı arızalı idi deyişdirdim.E51 hata kodu keçmədi.PT1000 sensorunu deyişdirdim,E51 hata kodu keçmədi.Sorunun nə olduğunu anlata bilərsinizmi?

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mübariz Bey… PT1000 sensör sorunu demektir. Teknik destek için bizlere 0850 811 88 22’den ulaşabilirsiniz.

 4. Hacer yurtsece dedi ki:

  Merhaba,Ariston marka kombi alevlenme de başarısız sıcak su da alevleme yaparken petekleri açtığım zaman sp3 efor veriyor kombinikombininn dış kapağını çıkarttığım zamam yarim saat yanıyor sonra tekrar s3 erir veriyor

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Hacer Hanım… Kombiniz 3.alev denemesi yapıyor. Brülörde geç alev oluşuyor veya alev oluşmuyor olabilir. Dairenizde gaz kesintisi yoksa kombiye müdahale olarak sadece reset işlemi uygulayabilirsiniz. Yine de sonuç alamıyorsanız teknik servis yardımı almanız gerekiyor.

Petek Yıkama