Sincan Kombi Servisi

Ankara Sincan Kombi Servisi

Kombiler günlük yaşantıyı değerli hale getiren cihazların tasarımını gerçekleştiriyor. Bu önemin farkında olmayan ya da olan tüm kullanıcılarımıza birkaç görev düşüyor. Arızalarda servis talep etmek, bakımları düzenli olarak yaptırmak gibi… Sincan ilçesinde bu hizmetleri profesyonel şekilde alabileceğiniz Sincan Kombi Servisi ne ulaşabilirsiniz.

Sincan Kombi Servisi

Sincan Kombi Servisinden Profesyonel Hizmet

Sincan Kombi Servisi, kombilerin tüm periyodik bakımlarını uzmanlığından ödün vermeyerek gerçekleştiriyor. Cihazların tamir ve bakımı dahil olmak üzere tüm teknik desteği sunan servis, uzman personeli ile müşterilerinin tüm beklentilerini karşılıyor. Kombilerin bağlı olduğu tesisatı da olması gerektiği şekilde temizleyen teknik servisin uzman teknisyenleri, yıllık olağan bakımları da üstün hizmet kalitesi ile yapıyor. Bakım sırasında sorun çıkaracak olan parçaların tespitini gerçekleştiren teknik servisin uzman ekipleri, gerekli aksamların değişikliğini gerçekleştirip kombilerin arızalarını sonlandırıyor.

 • Genel bakımları tamamlayıp cihazı sorunsuz bir şekilde kullanıcısına teslim eden Sincan Kombi Servisi uzman personelleri, hizmetlerinin genelini müşteri memnuniyetini ilke kabul ederek gerçekleştiriyor. Meydana gelen arızalara kısa sürede müdahale eden Sincan Kombi Servisi, cihazları önceki performansına kavuşturuyor. Sonrasında ise yaptığı tüm işlerin arkasında durup çalışmalarına garanti veriyor.

Müşteri memnuniyeti ilkesine göre hizmet sunan Sincan Kombi Servisi, güçlü altyapısı ve uzman teknik servis ekipleri ile kullanıcıların tüm taleplerine günün değişen koşullarına göre cevap veriyor. Müşterilerine önem veren Sincan Kombi Servisi en üstün hizmetle tüm sorunlara kalıcı çözümler buluyor, müşterilerini her daim memnun ediyor.

Kombi Bakımı Hakkında Merak Edilenler

 • Kombiye hangi aralıklarda bakım yaptırmak gerekir?

Yılda bir kez bakım yaptırmak gerekir.

 • Yeni alınan kombilere ne zaman bakım yaptırılmalı?

Sıfır kombilerde ilk bir iki yıl bakıma gerek duyulmaz. Sonraki dönemlerde düzenli olarak ihmal etmeden yaptırmak gerekir.

 • Kombi bakımını kullanıcı yapabilir mi? İlla servis yardımı mı almak gerekir?

Kombi bakımı sadece temizlik uygulamasından ibaret değildir. Mevcut ya da oluşabilecek arızaların tespit edilip erkenden müdahale edilmesi, cihazın gaz ayarlarının yapılması, genel anlamda kontrolden geçmesi uygulamalarını da kapsamaktadır. Bu yüzden kombi bakımlarının işin uzmanı tarafından yapılması önerilmektedir. Servis yardımı almanız şarttır.

 • Kombi bakımı yapılmadığında ne gibi sorunlar yaşanabilir?

Bakımsız kalan kombi; beklenen sonucun alınamamasına yol açar. Bu durum sizlere enerji sarfiyatı olarak da geri döner. Bakımsız kombinin kullanım ömrü git gide kısalmaya başlar. Arızalar önceden tespit edilemeyeceği için ummadığınız anda bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca çıkan masraf her zaman daha yüksek olur. Yüksek bedeller ödemek yerine yeni bir cihaz almak sizlere daha mantıklı gelir. Bu gibi durumlar sebebi ile bakım kombi açısından önemli bir uygulamadır.

Kombi kullanıcılarının tümüne tavsiyemiz bakımlar kadar cihazda oluşan arızayı da önemsemenizdir. Cihaza müdahale edip yok yere para ödediğinizi düşünmek yerine işi uzmanına bırakabilir, can ve mal güvenliğinizi koruma altına alabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Sincan İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

29 Ekim – Adalet – Ahi Evran – Akçaören  – Akşemsettin – Alagöz – Alcı – Anayurt – Andiçen – Atatürk – Bacı – Beyobası – Cumhuriyet – Çiçektepe – Çoğlu – Çokören – Erkeksu – Ertuğrulgazi – Esenler – Fatih – Fevzi Çakmak – Gazi – Gazi Osmanpaşa – Girmeç – Gökçek – Hisarlıkaya – Hürriyet – İlyakut – İncirlik – İstasyon – İstiklal – Kesiktaş – Malazgirt – Malıköy – Maraşal Çakmak – Menderes – Mevlana – Mustafa Kemal – Mülk – Osmaniye – Osmanlı – Pınarbaşı – Plevne – Polatlar – Saraycık – Selçuklu – Tandoğan – Tatlar – Törekent – Türkobası – Ulubatlı Hasan – Ücret – Yeniçimşit – Yenihisar – Yenikayı – Yenipeçenek – Yunus Emre

Ayrıca; Sincan Demirdöküm Servisi, Sincan Baymak Servisi, Sincan Eca Servisi, Sincan Vaillant Servisi, Sincan Protherm Servisi, Sincan Ferroli Servisi gibi hizmetlerimizi de kullanıcılarımızın talebi doğrultusunda özel servis olarak gerçekleştirmekteyiz. Markalardan bağımsız özel servis olduğumuzu belirtmek isteriz. Yani adı geçen hiçbir marka ile bağlantımız yoktur, yetkili servis konumunda çalışmıyoruz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (122 Yorum)

 1. Mahmut Demirtaş dedi ki:

  Merhabalar benim kombim Arçelik DGK 20 EK LCD Kombi başlangıç değeri 40 C ama bazi kombine 35 C başlıyor..Ben kaç derece de yapmalıyım oda termostatim da var

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mahmut Bey… Oda termostatından tam verim almak istiyorsanız kombinizin ısı derecesi en az 50°C-55°C arasında olmalıdır.

Petek Yıkama