Sarıyer Kombi Servisi

İstanbul Sarıyer Kombi Servisi

Kombilerin işimizi ne kadar kolaylaştırdığından ziyade ne kadar tasarruflu ve ne kadar kullanışlı olduğunu bilmemiz gerekir. Kullandığımız kombilerin garantisi bittikten sonra bakım ve arıza işlemlerinin takibinin yapılması gerekmektedir. Bakım işlemlerini yaptırırken işin uzmanı ile çalışmanız gerekmektedir. Kombilerimizin değerini bilen ve bu değeri koruyan Sarıyer Kombi Servisi dir.

Sarıyer Kombi Servisinden Doğru Bakım Hizmeti!

Sarıyer Kombi Servisi; kombilerin bakımlarını en ince ayrıntısına kadar yapmaktadır. Kombi cihazlar neden bakıma ihtiyaç duyar ve bu bakımları neden en iyi firmamız yapar diye sorarsanız da sizleri şu şekilde bilgilendirebiliriz: Kombi daha verimli çalışmak, uzun ömürlü olmak ve tüketicisinin beklentilerini karşılamak için bakıma ihtiyaç duyar. Can ve mal güvenliği açısından da yaptırmak gerekir.

 • Sarıyer Kombi Servisi; alanında profesyonel olan ekiple çalışmaktadır. Kombiye yapılan bakımlarda; su basıncı kontrolü, gaz ayarları, genleşme tankının havasının kontrol edilmesi eksik ise hava basılması, kombi parça temizliği gibi işlemler gerçekleştirmektedir. Bu işlemleri eksiksiz yerine getiren firmamıza güvenip bakım konusundaki yardımları alabilirsiniz.

Sarıyer Kombi Servisi ekibi kombilerinizin bakımlarını evinize gelerek yapmakta olup uygun fiyat garantisi altında gerçekleştirmektedir.

►►► Sarıyer Kombi Servisi ile emin ellerde olmanın keyfini çıkarın. Çünkü sizlere özel arıza, bakım ve onarım hizmetlerimiz günün her saatinde devam etmektedir. İşinde uzman olan ekibimizden her konudaki yardımları alabileceğiniz gibi kendinizi güven ve konforda da bulabileceksiniz.

Kombiniz Arızalandı Ne Yapacaksınız?

 • Kombiler gaz, su ve elektrik olmadan çalışmaz. Öncelikle kombiye elektrik geldiğinden, gaz geldiğinden ve susuz olmadığından emin olmalısınız. Gaz vanaları boru ile paralel durumda ise açık demektir. Elektrik olduğunu zaten lambayı yakarak ya da elektrikli bir cihazı deneyerek de anlayabilirsiniz. Konutta su kesintisi varsa kombi içindeki su kadar çalışmaya devam eder, su bittiğinde arızaya geçer.
 • Kombi basıncı düşük ise su basma işlemi uygulayabilirsiniz. İşlem kombi altındaki doldurma musluğu ile olur.
 • Kombi basıncı yüksek ise fazla suyu dışarı tahliye edebilirsiniz. Bunun için peteğin üst yan kısmındaki müşür kısmını açabilir ve oradan su alabilirsiniz.
 • Kombi ekranında hata kodu görüyorsanız ya da arıza lambası yanıyorsa resetleme işlemi yapabilir cihazı arızadan çıkarmaya çalışabilirsiniz.

Sunduğumuz bu uygulamalar kombi arızasını çözümlemeye yetmiyorsa eğer uzman müdahalesi gerektirecek bir arıza durumu söz konusu demektir. Kombinize yaptığınız müdahaleyi durdurarak uzman servis yardımı almalısınız.

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Sarıyer İçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

Ayazağa – Bahçeköy Merkez – Bahçeköy Yeni – Baltalimanı – Büyükdere – Cumhuriyet – Çamlıtepe – Çayırbaşı – Darüşşafaka – Demirci – Emirgan – Fatih Sultan Mehmet – Ferahevler – Garipçe – Gümüşdere – Huzur – İstinye – Kazım Karabekir Paşa – Kemer – Kısırkaya – Kireçburnu – Kocataş – Kumköy – Maden – Maslak – Merkez – Pınar – Poligon – Pttevleri – Reşitpaşa – Rumeli Hisarı – Rumeli Kavağı – Rumelifeneri – Tarabya – Uskumruköy – Yeni – Yeniköy – Zekeriyaköy

Sarıyer ilçesinde; Sarıyer Baymak Servisi,  Sarıyer Vaillant Servisi, Sarıyer Demirdöküm Servisi, Sarıyer Eca Servisi, Sarıyer Viessmann Servisi, Sarıyer Ferroli Servisi hizmetlerini de sunmakta olan firmamız adı geçen markalar ile bağlantılı olmayıp özel servis konumundadır. Yetkili servis olmayan firmamız hizmetlerini kullanıcı onayı doğrultusunda ve talebi üzerine özel servis olarak sunmaktadır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (120 Yorum)

 1. serdar mandacıoğlu dedi ki:

  demirdöküm kombi petekler çalışıyor fakat sıcak su gelmiyor
  sensörle alakalı büyük ihtimalle
  bize bunun tamir masrafı ne olur acaba

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Serdar Bey… Sıcak su sorunları maalesef ki sadece sensöre bağlı değildir. Sorunu yerinde görüp incelemeden uzaktan tahmini de olsa bilgi veremiyor fiyat aktaramıyoruz. Servis talebiniz olursa eğer bize; 0850 811 88 22 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

 2. ömer faruk dedi ki:

  Merhaba, viessmann Vitopend 100 Kombimiz var. Kombimizde sıcak su ve petek sıcaklıkları ayarlama düğmesi çevirmeli .
  1-2-3-4-5-6 ya kadar numaralar var.

  Petek ısı ayarı 1 de.
  Sıcak su ısı ayarı 2 de.

  Petek ısı ayarı 1’in üzerinde olmasına rağmen petekler çok ısınıyor. Ekranda 48 yazıyor. 1’in altına aldığım zaman kombi kapanıyor yani en düşük çalışma sıcaklığına aldığım halde 48 derece gösteriyor. Aynı kombi komşumda var onda da aynı ayarlar var. Onun ekranında 35 gösteriyor kombi ılık.
  Sorun nedir ? Teşekkürler.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ömer Faruk Bey… Kısık ayarda peteklerde aşırı ısı durumu oluyorsa; sensör, kart, üç yollu vana gibi parçalarda sorun olabilir. Bu aşamada cihazı tabi yine de yerinde incelememiz gerekiyor.

 3. Ceyhun Hasanoğlu dedi ki:

  Kombi de kalorifer ısı ayarını 80 derece yapmama rağmen 50 dereceyi geçmiyor kombi 35 derece de kombi hiç calismiyor

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ceyhun Bey… Kombnizin marka modelini bilemediğimiz için net bir bilgi aktaramıyoruz. Ancak çevrilebilir düğme var ise düğme bozuk olabilir. Harici olarak kombinizde sensör, kart gibi parçalarda sorun olabilir. Aynı zamanda filtrede-tesisatta tıkanıklık da söz konusu olabilir. Bu aşamada hem kombiyi hem de tesisatınızı yerinde incelememiz gerekiyor.

Petek Yıkama