canlı destek ariza kaydi canlı destek

Protherm Servisi

 Kombitamircisi.com.tr Protherm Kombi Tamircisi olarak hizmetteki yerini almaktadır. Sağladığı hizmetlerinde her zaman başarılı olan firmamız Protherm özel servis olarak karşınızdadır. Firmamızın yetkili servis unvanı yoktur. Yani özel servis olarak merkezden bağımsız çalışmalarını sürdürmektedir. Özel servis alanında hizmet sunduğu için de Protherm Kombi Özel Servis olarak bugün de sizlere yardımcı olabilmek amacı ile hizmetinizdedir. Protherm Servisi olarak sizlere hizmet sunmak ayrıcalıktır.

Protherm servis hizmetlerindeki başarılar sayesinde yerini bu zamana taşıyan Protherm Kombi Servisi her zaman sizlere yardımcı olabilecek faaliyetlerini her zaman işin uzmanına bırakmaktadır. Bu açıdan da sizlere en iyi hizmeti sunabilme konusunda kesin sözler ve garantiler verebilmektedir. Her anlamda sorun ve sıkıntı yaşattırmadan çalışmalarını sürdürmekte olan firmamıza yalnızca güvenmenizi beklemekteyiz. Bizlere güvenirseniz zaten hiçbir anlamda sorun yaşamayacaksınız ki bunları faaliyetlerimizi sunuyor olacağız. Teknik anlamda eğer sıkıntılarla karşılaşacağınız problemler olursa yalnızca Protherm Servisi ile iletişime geçin. Uzman ekibimiz sorunlarınızı her anlamda çözüme ulaştıracaktır. Bizler bu amaçla var olduğumuz için de sizler için her daim en iyi hizmeti düşünerek karşınızda olacağız. Teknik açıdan her zaman sizlerin sorunlarını dinlemek bizler için görevdir. Bu görevi de her daim layığı ile yerine getirerek sizlere Protherm cihazlarınızla alakalı sorunlarda beklediğiniz kalitede faaliyetler sunacağız. Her zaman söylemiş olduğumuz gibi bizlere güvenin ve tercihleriniz bizlerden yana olsun. Bu anlamda sizlere zaten sorunlarınızın çözümünde yardımcı olmuş olacağız.

Protherm Servisi

Her bir faaliyetimiz en başından sonuna kadar güven, kalite ve memnuniyet içermektedir. Üstelik sektörde yer alan firmalara nazaran bizler her daim sizler için var olup sunduğumuz hizmetlerde fiyatlarımızı da düşünerek çalışmalarımızın arkasında olacağız. Sizler de eğer çalışmalarını bu denli özenen firma arayışındaysanız dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Her zaman her konuda beklediğiniz huzuru ve güveni ayağınıza kadar ulaştıran firmamıza ulaşın sorunlarınız son bulsun sizler de kalite ve memnuniyeti yaşamak kalsın. Günün bütün saatlerinde görüşebilmek dileği ile…

Protherm Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Protherm kombi kullanıcıları kombisinde yaşadıkları sorunlarda genelde cihaza müdahale etmek yerine direk servisi arayıp yardım almak ister. Bazı kullanıcılarımız da vardır ki servis çağırmak yerine direk yapılması gerekenleri öğrenmek ister yani yapabileceğim uygulama var mıdır diye merak edip araştırma yapmaktadır. İşte sizler için Protherm kombi arızasında servis öncesi yapılması gerekenler:

Öncelikle dairenizde gaz olup olmadığına bakmanız gerekir. Dairenizde gaz var ise ocağınız çalışır durumda olmalıdır. Gaz yoksa da zaten ocağınız çalışmaz. Ocak da Protherm kombi gibi çalışmıyorsa kapı dışına çıkın ve kapının önünde olan gaz vanasını kontrol edin. Gaz vanası boru ile aynı hizada olursa açık demektir. Aynı hizada olmazsa çevirerek aynı hizaya getirin yani açın. Açık olduğunda kombi de ocak da çalışacaktır. Fakat ocak çalışıyor kombi yine de çalışmıyorsa bu durumda sorunun kaynağı zaten kombidir. Kombide oluşan bir aksam söz konusudur. Mesela kombi su basıncı düşük olabilir. Su basıncına bakın az ise su basın yüksek ise direk fazla suyu petek havasını alarak düşürün. Bu uygulamalardan sonra da kombi çalışmıyor ise ya da su basıncı zaten normal değerde ise kombiyi resetleyin. Reset uygulaması da Protherm kombiyi çalıştırmıyorsa bu durumda işlemi 3 kez tekrarlayın. Yine de bir çalışma durumu söz konusu değil ise zaten yapabileceğiniz işlemler de son bulmuş demektir.

Yani Protherm kombi arızasında servis öncesi yapabileceğiniz işlem kalmamış diyebiliriz. Bu durumdan sonra parçalarda sorun olabileceği için servisi arayarak bilgi ve yardımları almanız gerekmektedir.

istanbulankara izmirbursakocaeli

Protherm Kombi Modelleri

Leopar- Lynx- Panther- Leon

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr