Pendik Kombi Servisi

İstanbul Pendik Kombi Servisi

Pendik Kombi Servisi olarak huzurlarınızda sizleri memnun etmek amacı ile varız. Bugünlere getirdiğimiz çalışmalarımızdaki amacımız sizleri memnun edebilmek ve sizlerin beklentisi olan hizmetleri sunabilmekti. Beklentinizi karşıladık ve sizleri her zaman memnun bıraktık. Pendik ilçesinde sürdürdüğümüz çalışmalarımızda siz değerli tüketicilerimizin sorularını da yanıtsız bırakmadık ve bırakmıyoruz da… Bu sebeple sadece bizlere güvenmenizi bekliyoruz.

Pendik Kombi Servisi 7/24 Hizmetinizde

Bizler firma olarak Pendik ilçesinde 1994 tarihinden bu yana hizmet sunmaktayız. Çalışma amacımızın başı sizleri mağdur etmemek ve memnuniyetiniz için hep var olabilmektir. Bu yüzden de bilmenizi isteriz ki Pendik ilçesinde tüm kombi kullanıcılarına beklentisi olan hizmetleri 7/24 sunuyoruz.

Sunduğumuz her bir hizmetimiz firmamızın garantisi altındadır…

Kombi Arızalandığı Zaman Servis Öncesi Neler Yapılabilir?

 • Kombi ekranında hata kodu ya da arıza ledi var ise kullanım kılavuzundan ya da internetten arızanın sebebini araştırın. Resetlenebilecek bir arıza durumu ise kombinizin marka modeline ve çeşidine göre değişen resetleme işlemini uygulayın. Arıza devam etmekte ise resetleme işlemini en fazla 3 kez tekrarlayabilirsiniz.
 • Kombiniz ateşleme yapmıyor ya da çalışmıyorsa kombinize gaz gelip gelmediğini kontrol edin. Gaz vanalarına bakın. Konut içinde ocağınız var ve ocağınız doğalgazlı ise ocağınızın yanıp yanmadığına bakın. Ocak yanmıyorsa konut içinde gaz yoktur veya gaz kesintisi söz konusudur. Ocak yanıyorsa eğer kombi yanında da gaz vanası olması gerekir. Gaz vanasını kontrol edin ve boru ile aynı hizada olduğundan emin olun.
 • Kombinizin bar göstergesine bakın. Bazı arızalar düşük ya da yüksek su basınç sebebi ile de yaşanabilmektedir. Bar göstergesi 1 barın altını gösteriyorsa eğer su basmanız gerekir. 2,5 bar üzerini gösteriyorsa fazla suyu peteklerden alarak basıncı düşürmelisiniz.

Kombinizde oluşan arıza durumlarında yapabileceğiniz işlemler bu şekilde özetlenebilir. Bu durumlar dışında arızanın düzelmediği her durum için mutlaka uzman yardımı alın. Unutmayın ki cihaza yapacağınız her tür müdahale can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atacaktır.

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Pendik’te Nerelere Hizmet Veriyoruz?

Ahmet Yesevi – Bahçelievler – Ballıca – Batı – Çamçeşme – Çamlık – Çınardere – Doğu – Dumlupınar – Emirli – Ertuğrul Gazi – Esenler – Esenyalı – Fatih – Fevzi Çakmak – Göçbeyli – Güllü Bağlar – Güzelyalı – Harmandere – Kavakpınar – Karnarca – Kurna –Kurtdoğmuş – Kurtköy – Orhangazi – Orta – Ramazanoğlu – Sanayi – Sapan Bağları – Sülüntepe – Seyhli – Velibaba – Yayalar – Yeni Mahalle – Yenişehir – Yeşilbağlar

Pendik Kombi Servisi ayrıca; Pendik Vaillant Servisi, Pendik Baymak Servisi, Pendik Demirdöküm Servisi, Pendik Eca Servisi, Pendik Ferroli Servisi, Pendik Viessmann Servisi hizmetlerini de sunar. Bu hizmetlerini tamamen kullanıcılarının istek ve onayı ile ismi geçen markalardan bağımsız özel servis olarak gerçekleştirir. Firmamız yetkili servis değil özel servistir.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (128 Yorum)

 1. Ahmet Elalır dedi ki:

  Selam mrb Demirdöküm Aden kombi için uyumlumu oda termasati varmı kablosuz

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ahmet Bey… Oda termostatı satışı ve satış sonrası hizmeti sunan firmalardan bilgi ve yardımları alabilirsiniz. Biz firma olarak oda termostatı hizmeti sunmuyoruz maalesef.

 2. Gülbahar tatlı dedi ki:

  Mrb kombim baymak baxı 240 90 na kadar ayar var ama diğer kombilerde öyle değil biz normal ayarda kullanmak için kaçta calistirmamiz gerekir bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden tşk ederim

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Gülbahar Hanım… Her kombide en düşük en yüksek sıcaklık derecesi aynı olmaz. Kombi marka model ve çeşidine bağlı olarak değişir. Kombiyi her zaman için beklentinize karşılık alabileceğiniz ayarda kullanmalısınız. Isınabileceğiniz yani randıman alabileceğiniz ayar ne ise cihazı o ayarda sabit kullanmanız gerekir. Binadaki ısı yalıtımı, daireniz ara katta mı değil mi? beklentiniz ne yönde? bu bilgiler kombi ısı ayarının farklı olmasını sağlar.

 3. Abdullah Büyüktürk dedi ki:

  Usta m hayırlı günler benim ferrolli domi compact f24 kombi kullanıyorum kombinin kapağını sokup içini ve alev yanan yerleri sokup içlerini temizledim içinden sinek ve tortu çıktı temizleyip yerine tekrar monte ettim fan ve fana bağlı baca eklerini temizleyip tekrar taktım çalıştırmak için gazı ve elektirigi verdim kombi çalışmaya geçtiğinde alev almadan kırmızı LED alev almadi ışığı yanıyor tekrar ediyorum ama yinede olmuyor iyonizazyon çubuğu yok ustam bunda başka arıza nerede olabilir yardımcı olursanız sevinirim

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Abdullah Bey… İyonizasyon çubuğu yoksa eğer cihaz alev algılayamaz ve haliyle ateşleme işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilemez. Teknik konularda can ve mal güvenliğiniz açısından bilgi aktaramıyoruz maalesef. Bu konuda teknik servis yardımı almanızı öneririz.

 4. Ahmad sansoul dedi ki:

  On kombi, elektrik yakıtı istiyorum, Lübnan’a göndereceğim, lütfen bana WhatsApp’tan ulaşın, Türkçem kötü olduğu için lütfen benimle iletişime geçin.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ahmad Sansoul… Elektrik yakıtı derken tam olarak ne istediğinizi anlayamadık maalesef. Ancak bizde ürün ve parça satışı yok, bu yüzden size yardımcı olamıyoruz.

Petek Yıkama