Osmangazi Kombi Servisi

Bursa Osmangazi Kombi Servisi

Bursa Osmangazi içesinde en iyi kombi hizmetini almayı hedefleyen tüm tüketicilerimiz bizi tercih edebilir. Osmangazi Kombi Servisi adı altında yıllardır görev almaktayız ve çalışmalarımızı da her zaman olduğu gibi başarılı sonuçlara ulaştırmaktayız. Her zaman için amaçlarımızın başında kullanıcılarımıza beklediğini sunabilmek oldu. Osmangazi Kombi Servisi olarak bu amacımızı da alanında uzman olan ekibimiz ile kullanıcılarımızın beklediği sürede beklediği şekilde sunduk. Başarı adımlarımız hızımız kesilmeden devam etmektedir.

Osmangazi Kombi Servisi

Osmangazi Kombi Servisi Hizmetlerini Nasıl Sunuyor?

 • Önce tüketicilerini dinliyor, tüketicilerine telefon aracılığı ile yardımcı olmaya çalışıyor, sorular yanıtsız kalmıyor, sorunlara ise telefon aracılığıyla bile çözüm alternatifleri sunuluyor.
 • Kullanıcı tarafından talep edilen bakım uygulaması veya oluşan arızada uzman müdahalesi gerektiren durumlarda kullanıcı onayı ile kayıt oluşturuluyor.
 • Kullanıcı hangi tarihte ve hangi saatler arasında uygun ise o zaman dilimi arasında beklediği hizmet her ne ise sunuluyor.
 • Hizmetlerde ekonomik fiyatlar sunularak kullanıcı bütçesini düşünülüyor.
 • Arıza durumlarında parça tamiri veya değişimi yapıldı ise cihaz sorunsuz çalışır duruma getirildikten sonra 1 yıl servis ve işçilik aynı zamanda yedek parça garantisi sunularak hizmet sonlandırılıyor.
 • Hizmet öncesi olduğu kadar hizmet sonrası da tüketiciye her konuda yardım ve destek sunulmaya devam ediliyor.

Günümüzde kombi sektöründe kullanıcılarımızın beklentisi olan hizmet ne ise bugüne kadar sunduk ve tüketicilerimizin talebi doğrultusunda bizi tercih etmeleri sebebi ile sunmaya devam etmekteyiz.

Kombi Kullanımı Sağlığı Etkiler mi?

Özellikle de yanlış kullanım sebebi ile etkileyebilmektedir. Kombileri kullanım kılavuzunda yer alan kullanım talimatlarını okuyarak kullanım açısından bilinçli olmanız gerekir. Hatta kombi bakımı yapıldığında veya kombi kullanıma açıldığında bu bilgileri uzman servis ekiplerinden de alabilirsiniz.

Özellikle de ülkemizde nadiren de olsa bacalı kombi kullanan tüketicilerimiz bulunmaktadır. Hermetik ve yoğuşmalı çeşit kombilerde düşük oranda olsa da bacalı kombilerde yüksek oranda sağlık etkilenebilmektedir. Çünkü bacalı kombiler bina bacasına bağlı çalışmaktadır. Ortamdaki havayı kullanmaktadır. Atık gazı dışarı baca ile göndermektedir. Ortamın havasız kalması, bacanın tıkalı olması veya çekmemesi gibi durumlarda, kombinin uzun süre kullanılmasına karşın bakımının hiç yapılmaması gibi durumlarda tehlike arz edebilmektedir.

Bacalı kombi kullanıyorsanız baca çekişlerini sıklıkla kontrol ettirin, baca tıkalı ise temizletmeden cihazı kullanmayın, bakımlarını düzenli olarak sadece uzmanına yaptırın, ortamı havasız bırakmayın. Bu şekilde sağlığınızı etkilemez ve sizlere sorun yaşattırmaz.

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Osmangazi İlçesinde Nerelere Hizmet Veriyoruz?

Adalet – Ahmetbey – Ahmetpaşa – Akpınar – Aksungur – Aktarhüssam – Alaaddin – Alacahırka – Alacamescit – Alaşarköy – Alemdar – Alipaşa – Altınova – Altıparmak – Armutköy – Atıcılar – Avdancık – Bağlarbaşı – Bağlı – Bahar – Başaran – Büyükdeliler – Çağlıyan – Çaybaşı – Çekirge – Çeltikköy – Çırpan – Çiftehavuzlar – Çirişhane – Çukurcaköy – Dağakçaköy – Demirkapı – Demirtaş Barbaros – Demirtaş Cumhuriyet – Demirtaş Dumlupınar – Demirtaş Sakarya – Demirtaşpaşa – Dereçavuşköy – Dikkaldırım – Doburca – Doğanbey – Doğancı – Doğanevler – Dürdane – Ebu İshak – Elmasbahçeler – Emek Adanan Menderes – Gaziakdemir – Geçit – Gökçeören – Gülbahçe – Gündoğdu – Güneştepe – Güneybayır – Güneybudaklar – Hacı İlyas – Hamitler – Hamzabey – Hocaalizade – Hocahasan – Hüdavendigar – Hürriyet – Hüseyinalan – İbrahimpaşa – İnkaya – İntizam – İsmetiye – İstiklal – İvazpaşa – Karabalçık – Karaislah – Kavaklı – Kayhan – Kemerçeşme – Kırcaali – Kirazlı – Kiremitçi – Kocanaip – Koğukçınar – Kuruçeşme – Küçükbalıklı – Küçükdeliler – Kükürtlü – Küplüpınar – Maksem – Mehmet Akif – Mollafenari – Mollagürani – Muradiye – Mürseller – Nalbantoğlu – Namık Kemal – Nilüfer – Orhanbey – Osmangazi – Ovaakça Çeşmebaşı – Ocaakça Eğitim – Ovaakça Merkez – Ovaakça Santral – Panayır – Pınarbaşı – Reyhan – Sakarya – Santral Garaj – Seç – Seferışıklar – Selamet – Selçukgazi – Selimiye – Sırameşeler – Soğanlı – Soğukkuyu – Soğukpınar – Süleymaniye – Sehabettinpaşa – Şehreküstü – Tahtakale – Tayakadın – Tuna – Tuzaklı – Tuzpazarı – Ulu – Uluçam – Veysel Karani –Yahşibey – Yenibağlar – Yeniceabat – Yenikaraman – Yenikent – Yeşilova – Yiğitali – Yunuseli – Zafer

Osmangazi ilçesinde firma olarak; Osmangazi Baymak Servisi, Osmangazi Demirdöküm Servisi, Osmangazi Vaillant Servisi, Osmangazi Eca Servisi, Osmangazi Viessmann Servisi, Osmangazi Ferroli Servisi hizmetlerimizi özel servis olarak gerçekleştirmekteyiz. Makalemizde adı geçen markalarla bir bağlantımız yoktur, kombi kullanıcılarımızın talebi ile alanımızda özel servis hizmeti sunan bir firmayız. Yetkili servis değiliz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (120 Yorum)

 1. Mustafa akkaya dedi ki:

  SHARP marka modelini bilmiyorum ustam merhaba bendeki sıkıntı kılimayı açtığımda ısıtma modunda çalışıyo sürekli ama iç ünite devreye girmiyo bakımını daha 15 gün önce yaptırdım ama şimdi artık düzgün işini yapan yok parayı alan tamam diyo gidiyo bir çare arıyorum bir sürü yalan anlatıyolar yardımcı olun

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mustafa Bey… İç ünite kartında sorun olabilir veya ısı sensörlerinde problem yaşıyor olabilirsiniz. Cihazı yerinde incelemeden, uzaktan bilgi aktarmak çok zor.

 2. YURDANUR ULUTAŞ dedi ki:

  Şuan kombinin barı 2,2 sorun olurmu

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Yurdanur Hanım… 2,5 – 3 barı geçmediği sürece sorun yok.

 3. Selim Saraçoğlu dedi ki:

  Merhabalar, Ariston Evo Premium kombim var.oda termos tadı ile isteğim sıcaklığa çıkarmıyorum,kombimin yakmak derecesi 60 olmasına rağmen oda sıcaklığını 22,5 tan yukarı çıkartamıyorum acaba sorun neden kaynaklı.iyi çalışmalar

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Selim Bey… Termostatta bozukluk var. Kart ya da bağlantılarda sorun olabilir. Teknik destek almanız lazım.

 4. Demirtaş Aktaş dedi ki:

  Bir haftadır bozulan tamiri mümkün olmayan kombi kartının fiatını internette arıyorum sanki bir sır gibi sağlıyorlar.sanki devlet sırrı insan nereye para vermek istediğini bilmek istiyor lütfen servisler olarak müşterilerin bilmek istediklerini internette açık bir şekilde belirtin yoksa şikayet etmek zorunda kalacağım

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Demirtaş Aktaş… Öncelikle hiçbir firma ile bağlantılı olmadığımızı belirtmek isteriz. Yaşadığınız soruna gelecek olursak; kombinin modelini belli olduğu sürece her konuda olduğu gibi bu konuda da tabi ki müşterilerimize yardımcı olup fiyat bilgisi aktarıyoruz. 0850 811 88 22 numaralı telefonumuzu arayıp kombinizin modelini belirtirseniz sıfır kart değişimi konusunda ekiplerimiz fiyat bilgisi aktararak size yardımcı olacaktır.

 5. Faik Akbalık dedi ki:

  Kış ayarında kalorifer derecesini 35den aşağı nasıl düşürebiliriz

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Faik Bey… Kombilerde minimum-maksimum sıcaklık dereceleri vardır. Bu sıcaklık dereceleri kombi marka model ve çeşidine bağlı olarak değişmektedir. Kombinizin marka modeline ve çeşidine göre en düşük sıcaklık 35°C ise daha aşağısı ayarlanamaz. Ancak bu sıcaklık sizler için aşırı yüksek ise bu kombide bir sorun olduğu anlamına gelir.

Petek Yıkama