Maltepe Kombi Servisi

İstanbul Maltepe Kombi Servisi

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe ilçesinde ikamet eden her bir kullanıcımıza hitap edecek çalışmalarımızla huzurlarınızdayız. Maltepe Kombi Servisi olarak her geçen gün alanımızda büyüyerek ilerledik. Amaçlarımız dışına çıkmadık ve kullanıcılarımızın hep beklentisine yanıt verecek şekilde çalıştık. Her zaman için çalışmalarımızda mükemmeliyete ve memnuniyete önem verdik. Bu sebeple de beklenen hizmeti günün her bir saatinde kullanıcılarımıza sunduk. Hala sunmaya da devam ediyor olmanın verdiği gurur içerisindeyiz.

Kalıcı Memnuniyet ve Güvenin Adresi

 • Maltepe Kombi Servisi olarak yaptığımız her bir çalışmanın arkasındayız. Sizleri her zaman hizmetlerimizle ve çalışma arkadaşlarımızla memnun edeceğimizin garantisini veriyoruz. Bizi tercih ederek sizler de hizmet konusundaki beklentilerinize yanıt bulabilirsiniz.

►► Sizin için kısa bir bilgi:

Kombi ve Tesisat Bakımının Önemi

Kombi kullanılan hemen her konutta kalorifer tesisatı bulunmaktadır. Kalorifer tesisatı ısınmayı kombi sayesinde kolaylaştırır. Fakat her zaman iyi sonuçlar alınır diyemeyiz. Zaman zaman ısınamama gibi farklı sorunlar yaşanabilir. Bu gibi durumlar için ise önemli olan kombi ve tesisatın bakımıdır. Kombi ve tesisat bakımı neden önemli? Yapılmazsa ne olur? İşte kısaca bilgiler:

 • Kombinizin ve tesisatınızın ömrü kısalır. Daha kısa sürede yenilemek durumunda kalabilirsiniz.
 • Beklediğiniz sonucu ısınma ve sıcak su almada sağlayamazsınız. Kombinizin ve tesisatınızın sizlere sunduğu performans düşer.
 • Kombi ve tesisatınız ile alakalı sürekli sorun yaşarsınız. Sorunlar sonucunda çıkan masraf her zaman yüksek olur.
 • Tasarrufu kesinlikle yaşayamazsınız, yakıt tüketimi daha fazla olacağı için enerji sarfiyatı yaşarsınız.
 • Kış aylarında aniden bir sorunla karşılaşırsınız ve soğuk geçen günlerde ısınma problemi ile mağduriyeti yaşarsınız. Servis yoğunluğu sebebi ile bekletilmek durumunda kalırsınız.

Bu gibi sorunları neden yaşayasınız ki? Kombinizin ve tesisatınızın bakımını ihmal etmeden mutlaka yaptırın. Kombinize yılda bir defa, tesisatınıza ise 3 yılda bir defa bakım yaptırmanız yeterlidir.

Tesisat Yıkama

Maltepe İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Altayçeşme – Altıntepe – Aydınevler – Bağlarbaşı – Başıbüyük – Büyükbakkalköy – Cevizli – Çınar – Esenkent – Feyzullah – Fındıklı – Girne – Gülensu – Gülsuyu – İdealtepe – Küçükyalı – Yalı – Zümrütevler

Maltepe Kombi Servisi olarak; Maltepe Eca Servisi, Maltepe Baymak Servisi, Maltepe Vaillant Servisi, Maltepe Demirdöküm Servisi, Maltepe Viessmann Servisi, Maltepe Ferroli Servisi hizmetlerimizi alanında uzman ekibimiz ile markalardan tamamen bağımsız özel servis olarak sunuyoruz. Adı geçen markalar ile en ufak bir bağımız yoktur. Çalışmalarımızı kullanıcılarımızın onayı ve talebi ile özel servis olarak gerçekleştiriyoruz ve yetkili servis olmadığımızı belirtmek istiyoruz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (152 Yorum)

 1. mehmet günendi dedi ki:

  baymak ön panel

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mehmet Bey… Model belirtirseniz teknik servis ekibimizle size yardımcı olmaya çalışırız. Bizde parça satışı olmadığı için satış konusunda yardımcı olamıyoruz maalesef.

 2. Gökhan öksüz dedi ki:

  Merhaba .acilen çözüm yaklaşık 10 gündür git gel çalışıyor kombimiz atron Demirdöküm usta çağırdık malzemeleri değişti ilk etapta hata f7 idi bizim baya değişimler oldu bi iki gün çalıştı değiştikten sonra .bugün tekrar arıza verdi f7 yani sorun tam olarak nedir çözüm Tam olarak nedir .biz bu işten bişe anlamadık .parçalar değişiyor elektriksel denilip topraklama işinide çözüyor tekrardan aynı arızayı veriyor bu durum sıktı biraz aydınlatırsanız sevinirim başka alternatif var mıdır

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhabalar Gökhan Bey,
   Kombinin panelinin solunda bar göstergesi vardır. Göstergeyi kontrol edin. Basınç düşükse (1 bar altı) kombiye su basmanız lazım, basınç yüksekse (2,5-3 bar üstü) fazla suyu almanız yani basıncı düşürmeniz gerekir. Arızanın net eşhiş edilmesi için sorunun yerinde görülmesi lazım. Çağrı merkezimize ulaşarak kaydınızı bırakabilir, uzman teknik servis ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

 3. Turgay kabakcı dedi ki:

  Daikın 35 kW yoğuşmalı kombimiz 41 derecede iken gidiş su sıcaklığı 28 drc de ve dönüş su sıcaklığı 28 drc iken tekrar devreye giriyor bu fark çok değilmi böyleyken dubleks evimizde üst kata ısı neredeyse gitmiyor. Konforu bir türlü yakalayamadık ne önerirsiniz

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Turgay Bey… Kombi yetersiz kalıyor olabilir. Harici bir pompa gerekebilir veya tesisat sorunu olabilir. Tabi bu aşamada kombi ayarları ile parçaları da kontrol etmek gerekir. Uzman yardımı alarak hem kombiyi hem de tesisatı kontrol ettirmenizi öneririz.

 4. Turgay Kabakci dedi ki:

  Dur/ kalk için servis çağırdım bir ayar yaptılar. Brülör sanırım.kombi hiç susmadan çalışıyor şu an. İsı sorununu çözüyor ama sarfiyatı çok etkileyecek gibi. Birde sürekli ses cabası. Oda termostatı sürekli çalışmaya müdahale eder mi? Ne önerirsiniz. Teşekkür ederim cevaplarınız için.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Turgay Bey… Oda termostatı kombiye çalışma sırasında müdahale edebilir. Yani şöyle; oda termostatı diyelim ki 22°C ye ayarlı. Oda sıcaklığı 22°C ye ulaşınca kombiye dur emri verir, oda sıcaklığı 22°C nin aşağısına düşünce çalış emri verir. Bu durum dışında müdahale etmemesi gerekir. Harici olarak cihaz durmadan çalışıyorsa yapılan ayara bağlı olabilir. Ayarı yapan servisle görüşürseniz daha sağlıklı olur.

 5. Emrullah kıymaz dedi ki:

  Kombiyi 40 dereceye ayarlıyorum ateşleme bittikten sonra kombi dinlenme modunda 30 dereceye kadar iniyor.10 derecelik fark çok fazla değil mi önceden böyle olmuyordu en fazla 3 derece farkediyordu. kombi bakımı ve petek temizliğnden yaklaşık 20 gün sonra böyle oldu. Şimdiden teşekkürler

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Emrullah Bey… Kombinin çalışırken dinlenme ve devreye girme dereceleri ile süreleri otomatiktir. Tesisatta düşük sıcaklık algılanırsa cihaz devreye girer. Tesisat temizliği yapıldıysa eğer dolaşım daha kolaydır, ısı kaybı daha geç olacağı için cihaz daha geç devreye giriyor olabilir. Bize kalırsa bu bir sorun değildir. Bu sıcaklık 37°C ye düştüğünde cihaz devreye girseydi çok sık çalışmış olurdu. Fatura daha yüksek gelebilirdi.

Petek Yıkama