Kurumsal

Kombi Tamircisi firmamız ülkemizin hemen her ili ve ilçesinde hizmetlerini başlatarak kurumsallığını ifade etmektedir. Kombi sektöründe mevcut firmaların aksine her daim başarılı olabilme çabası içerisinde olan firmamızla daha önce tanıştınız mı? Eminiz ki bizi bilen kadar bilmeyen tüketicilerimiz de bulunmaktadır. O halde kendimizi kısaca anlatalım… Kurumsal firma konumunda olan Kombi Tamircisi hakkında kısa bilgi:


Memnuniyetiniz için En İyisi

1 -Temel Değerlerimiz

  • Müşteri Memnuniyeti Kombi sektöründe takım çalışması ile müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutabilecek işler çıkarmakta olup dürüst, samimi, güvenilir hizmetler sunarak müşterilerimize beklediği güveni vermekteyiz.
  • Zamanında Garantili Hizmet Bizi arayarak kombi servisi talebinde bulunan müşterilerimizi bekletmeksizin zamanında hizmet sunmakta olup yaşanılan tüm sorunları uzman ekibimiz ile çözüme kavuşturmaktayız. Kombi Servisi hizmeti sunarken arıza durumlarında yaptığımız tüm yedek parça değişim ve tamirlerine 1 yıl garanti sunmaktayız. Zamanında sağlanan garantili hizmetlerin altında her daim imzamızı bulundurmaktayız.

2 -Kalite Politikamız

  • Kombi Tamircisi olarak yılların bize verdiği deneyimler ve tecrübeler sayesinde kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımıza tüm hızımızla devam etmekteyiz. Kalite politikamızda amacımız sizlere en iyiyi yaşattırabilmektir. En kaliteli hizmetlerin altında kendi imzasını bulundurmakta olan Kombi Tamircisi uzman kadrosu ile beklediğiniz hizmeti almanıza yardımı oluyor. Tek bir seçim ile de sizlere beklediğiniz kalite ve değerdeki hizmetleri yaşattırıyor.

3 -Hakkımızda

  • Kombi Tamircisi Kombi kullanıcılarının servis ihtiyaçlarına yönelik gereken hizmetleri en başarılı şekilde sunabilmek, sunulan hizmetler neticesinde kullanıcılarına talep ettiği memnuniyeti yaşattırmak amacı ile 1994 tarihinde kurulmuştur. Girişimci, yenilikçi ve çalışkan yapısı sayesinde başarılarını yükselterek 20 yıldan daha uzun süredir hizmet sektöründeki liderliğini korumuştur.
  • Kombi kullanıcılarına pişmanlığı yaşattırmayan Kombi Tamircisi; sahip olunması gereken sorumluluklarının bilincinde hareket ederek her bir kombi kullanıcısına beklediği hizmeti günün kesintisiz saati sunmuştur. Hala da tüketici huzurlarında bulunmakta tek bir çağrı ile kullanıcılarına beklediği hizmeti sunmaktadır.

4 -Misyon & Vizyon

  • Sektörümüzdeki ismimize yakışır şekilde, kullanıcılarımızın beklentisi olan hizmetleri sunarak onları memnun etmek misyonlarımız arasında ilk sırada gelmektedir. Kombi sektörüne kendini adamış durumda olan Kombi Tamircisi; sizlere layık olma çabasında olup, çalışmalarını yükseltmiş ve kendinden emin adımları ile ilerlemektedir.
  • Dünya çapında kombi sektöründe lider konumda yer almak, bir marka haline gelmek, sektördeki yerimizi daimileştirmek, ülke genelinde hemen her bölgede hizmet sunarak kombi kullanıcılarının beklentisi olan mükemmel hizmetleri sunmaya devam etmek, sürekli aranılmak, kurumsallığımızı ilelebet devam ettirmek vizyonlarımız arasındadır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Petek Yıkama