Körfez Kombi Servisi

Kocaeli Körfez Kombi Servisi

Körfez ilçesinde kombi servisi aramakta iseniz doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Her bir kombi cihazında sorun yaşamakta olan kullanıcılar öncelikle en iyiye ulaşmak ister. En iyiyi yakalayabilmek adına her açıdan araştırmalarını yapar fakat her anlamda memnuniyeti yaşayamaz. Bizler işte bu sebeple her bir kombi cihaz kullanıcısına garantiyi aynı zamanda memnuniyeti yaşattırmak adına var olmuş bir firmayız. Amacımız her zaman en iyi hizmeti sunmak, çabamız ise her daim alanımızda ilerlemeye devam etmektir. Bu yüzden de yoksun olduğunuz hizmeti Körfez Kombi Servisi nden bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Körfez Kombi Servisinden Profesyonel Hizmet

 • Körfez Kombi Servisi olarak Körfez ilçesinde bulunan tüm kombi kullanıcılarına tüm hizmetlerimizi yardım amacı ile sunuyoruz. Amacımız profesyonel hizmetlerimizi her bir kullanıcımıza sunabilmek ve her bir kullanıcımızı memnun edebilecek çalışmalar çıkarabilmektir. Bu nedenle de huzurlarınızda her daim kesintisiz hizmetlerimiz ile bulunuyoruz.

Körfez Kombi Servisinden Kullanıcılarına Bakım Önerisi

Yaz kış kullanılır durumda olduğumuz kombilerin bakımları önemlidir. İhmal edildiğinde ne gibi sorunların yaşanıldığını hemen her bir kullanıcımız bilmektedir. Bu durumların başında; beklenen sonucu alamamak yer alır, sürekli sorun yaşamak, tasarrufu elde edememek ve cihaz ömrünü kısaltmak da sırası ile gelir… Bakım cihazların sadece temizliği demek değildir. Her bir kullanıcının gözünde bakımlar temizlik işlemi olsa da sadece temizlik uygulaması yapılmamaktadır.

 • Kombi bakımlarında; cihazın genel kontrolü, parçaların kontrolü, gerekli ayarlamalar, arıza durumların tespiti, mevcut arızaların onarılması işlemi yapılmaktadır. Kombi bakımı ile petekleriniz ve kombiniz daha iyi ısınır, beklentinize olması gerekenden daha uzun süre yanıt alırsınız. Bakımlar işte bu sebeple önemli olan uygulamalardır.

Körfez Kombi Servisi olarak bakımsız kalan veya düzenli bakım yaptırılan birçok kombiye rast gelebilmekteyiz. Gördüğümüz kadarı ile bakımsız kalan kombiler daha çok arızalanıyorken bakımı düzenli uzmanı tarafından yapılan kombiler daha az arızalanıyor ve arıza masrafı da düşük olur. İşte bu nedenle de bakımları önemsemeli ve vakti geldiğinde yaptırmalısınız.

Kombi Bakımı

Körfez İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

17 Ağustos – Agah Ateş – Alihocalar – Atalar – Barbaros – Belen – Cuma – Cumhuriyet – Çamlıtepe – Çıraklı – Dere – Dikenli – Elmacık – Esentepe – Fatih – Güney – Hacı Akif – Hacı Osman – Himmetli – İlimtepe – Kalburcu – Karayakuplu – Kışladüzü – Kirazlıyalı – Kutluca – Kuzey – Mimar Sinan – Naip – Osmanlı – Sevindikli – Sipahiler – Şemsettin – Şirinyalı – Yavuz Sultan Selim – Yeniyalı – Yukarı Hereke

Ayrıca; Körfez Baymak Servisi, Körfez Vaillant Servisi, Körfez Eca Servisi, Körfez Viessmann Servisi, Körfez Demirdöküm Servisi, Körfez Buderus Servisi gibi hizmetlerimizi de adı geçen markalardan bağımsız bir şekilde sadece kullanıcılarımızın talepleri doğrultusunda gerçekleştiren özel servisiz. Yetkili servis konumunda değiliz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (118 Yorum)

 1. Tevfik Çakmak dedi ki:

  Mrb. Kombim alarko superfit 24 luk calisirken E04 hatsi veriyor isi dercesi 35 de iken ekrana e04 yaziyo tekrar duzeliyor 40 a verdigimde bu islemi hatayi gec veroyor sebebi nedir ogrenebilirmiyiz. Kombinin basinc ida 1 le 2 arasinda

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Tevfik Bey… Cihazınız düşük basınç uyarısı vermektedir ancak basınç ideal görünüyor. Gösterge bozuk olabilir, basınç sensörü yanlış ölçüyor olabilir. Harici olarak pompa arızalı olabilir.

 2. Ahmet aykal dedi ki:

  sıcaklık derecesini 45 alıyorum sabit 22 dereceye düşüyor ve suyu ısıtmıyor.neden acaba

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhabalar Ahmet Bey,
   https://kombitamircisi.com.tr/kombi/sicak-su-arizasi/
   Yukarıda bıraktığımız linkten ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 3. Murat Gokcek dedi ki:

  Baymak energidici1 kombimiz 1 hafta oncesine kadar 37 derecede ateslediginde 44 oluyordu vebutun evi isitiyordu. Ne olduysa bilmiyoruz ayarini 45 yapiyoruz atesliyor 53 54 e yakar yukseliyor ama sonra atesleme bitince ekranda isi derecesi 30 a kadar dusuyor. Kaloriferlerin havasi alindi, banyodan da tum su akitilip yeniden dolduruldu. Basinc 2 de. Ama ne kadar ayari yukseltirsek yukseltelim atesleme bitince tum petekler buz gibi oluyor ve ekran yine 30 da. Kasim ayi gibi petek ve kombi temizligi de uaptirildi.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Murat Bey… Cihazın gaz ayarlarına bağlı veya parçalarına bağlı bir durum söz konusu olabilir. Uzaktan size yaptırabileceğimi bir işlem olmadığı için bu konuda servis yardımı almanızı öneririz. Kısa süre önce temizlik işlemi yapıldıysa o firmayı arayarak yardım alabilirsiniz.

Petek Yıkama