Kombide Fan Tamiri

Kombide Fanın Görevi Nedir?

Sadece hermetik ve yoğuşmalı kombiler bulunan; temiz havayı dışarıdan hava akım borusu ile içeri alıp, yanma sonucunda oluşan atık gazı yine aynı yöntem ile dışarı gönderen en önemli parçalardan biridir.

Kombide Fan Tamiri Nedir?

Meydana gelen fan arızasında fanın revize edilmesi işlemidir. Mevcut arızalı fan sökülür, teste alınır, sorunu tespit edilir ve onarılır. Bu uygulama fan tamir uygulaması olarak adlandırılır. Genelde kombide fan arızalarında tamir yoluna gidilmektedir.

Kombide Fan Tamiri Neden Yapılmalı?

 • Ücret açısından değişim bedeline göre daha uygundur.
 • Değişimi gibi tamir işlemine de 1 yıl garanti verilmektedir.
 • Tamir işlemi ile de yaşanan sorun çözümlenebilmektedir.

Bu gibi durumlar sebebi ile kullanıcılar genelde fan tamir işlemini tercih etmektedir. Fan değişim uygulaması kullanıcı talebi ile ya da fanın arıza durumu ile değişebilmektedir. Fan yanmadığı sürece ya da büyük hasar görmediği sürece revize edilebilir.

Fan arızalarının %99 unda tamir uygulaması yapılabilir. Tamir uygulaması için sadece tüketici onayı alınmalıdır. Tüketici tamir istemez onun yerine sıfır parça ister ise tamir uygulaması yapılmaz, sıfır bir fan ile değişim uygulaması yapılır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (2 Yorum)

 1. ismail yilmaz dedi ki:

  fan motoru arizalandi kombini tamiri mumkun mu

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba İsmail Bey… Firma olarak fan tamiri yapıyoruz. Ücret konusunda bilgi almak için; 0850 811 88 22 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Petek Yıkama