Kombi Bakımı Yapılmazsa Ne Olur

Kombi Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

 • Her zaman beklediğiniz sonucu alamazsınız Kombiniz beklediğiniz randımanda çalışmaz. Beklediğiniz sonucu alamayarak çeşitli sorunlar yaşarsınız. Bu da teknik açıdan karşınıza çıkan sorunları fazlalaştırır. Memnuniyet yerini mağduriyete bırakır. Bu nedenle de mutlaka yılda bir kez gerekli olan kombi bakımlarını uzmanına yaptırın.

 • Tasarruf yerine sarfiyatı yaşarsınız Kombiler her açıdan tasarrufa neden olan cihazlardır. En önemlisi de tek başına tüm konutu ısıtabilir ve musluklardan sıcak su almamıza yardımcı olur. Bu özellikleri sebebi ile bir kombi her daim tasarrufa neden olan cihaz konumundadır. Fakat bakımı yapılmadığı zaman beklenen performansı gösteremez ve doğal olarak tasarruf yerine ancak sarfiyatı kullanıcılarına yaşattırır. Özellikle de tasarruf için mutlaka kombi bakımı yaptırınız.
 • Sürekli sorun yaşarsınız Kombiniz bakımsız kullanılmaya devam edildikçe sürekli arıza çıkaracaktır. Bakımlar sadece temizlik işlemi değildir, cihazın aynı zamanda kontrol edilmesi ve bir sorun var ise önceden tespit edilerek müdahale edilmesidir. Bu nedenle de bakımsız kalan kombi yaz-kış her mevsim farklı sorunlar çıkarabilir. Bu sorunlar karşısında kullanıcılar her dönem zor anlar ve mağduriyet yaşayabilir. Bu açıdan bakım önemli bir uygulamadır ve mutlaka uzmanına yaptırılmalıdır.
 • Kombi ömrü kısalır Aslında en önemli sebep kombi ömrünün kısalmasıdır. Kombilerin normal çalışma süresi 15 yıl kadardır. Kullanım sırasında bakım yapılmadığında, ihmal edildiğinde genelde birçok sorun yaşanabilir. Fakat bakımsız kalan kombi her zaman kısa ömre sahip kombidir. Bakımı düzenli şekilde yapılan kombiler 15 yıldan daha uzun süre çalışabilmektedir. Fakat bakımsız bir kombiden bu kadar uzun sürede bir çalışma performansı beklenilemez. Bu yüzden daha uzun süre kombi kullanımı adına, sağlıklı kombi adına kombinizin bakımını yılda bir kez mutlaka uzmanına yaptırın. Kombi bakımında neler yapılır merak ediyorsanız da linki tıklayabilirsiniz.

►►► “ Kombi bakımı yılda bir defa, kış mevsimine girişlerde, mutlaka uzmanına yaptırılmalıdır. Bakımsız kalan kombi daha az performansı daha kısa sürede gösteren, tasarrufa neden olmayan, sürekli sorun yaratıp masraf çıkaran kombidir. Kombi bakım bedeli bütçenizi aşacak kadar yüksek değildir. Yılda bir kez uzmanına yaptırın ki alacağınız sonuçlar her daim daha uzun süreli daha sağlıklı olsun, sürekli sorun yaşamayın, tasarrufu yaşayın ve beklentinize yanıt alın.” Kombi bakımı

Kombi bakımı yapılmazsa ne olur videosu nu izleyerek de bu konuda bilinçli olabilirsiniz.

Kombi bakım işlemini profesyonel kadrosu ile her dönemde yapmakta olan, bütçenize uygun fiyatları sunarak EKSİKSİZ VE DOĞRU BAKIM yapmakta olan Kombi Tamircisi’ni dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (2 Yorum)

 1. Safiye özkan sarılı dedi ki:

  demirdöküm atron kombi bakım ücreti ne kadardır teşekkürler.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Safiye Hanım… Kombi bakım ücreti 100 tl’dir.

Petek Yıkama