Klima Servisi

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • Güvenilir  Her bir Klima Servisi tüketicisine hem hizmetleri öncesinde hem de hizmetleri sonrasında güven verir. Onlara verdiği güvenin sarsılmaması amacı ile her daim elinden gelenin en fazlasını yapar. Söz konusu arızalı olan cihazlarınızı onarır ve hizmetleri sonrasında verdiği destekler ile de sizlere verdiği güveni pekiştirmiş olur.
 • Samimi ve İçten Her bir tüketicisine olan yaklaşımlarına önem verir. İşini sadece yapmak için yapmaz. Samimi ve içten yaparak kullanıcısını önemsediğini vurgular. Bu sayede de çoğu kullanıcısının beğenisini ve taktirini kazanır.
 • Kaliteli ve Uzman Her zaman için tüm işlemlerinde uzman ekibi ile kaliteli işler çıkarır. Kullanıcısını kalitesinden mahrum bırakmaz ve her zaman için başarılı işlerin altında imzasını bulundurur. Bu sebeple de her bir kullanıcısına beklediği hizmeti tam anlamı ile sunar.
 • İşlemlerinin Arkasında Uzman ekibi ile yaptığı her bir işlemin arkasında durur. Kullanıcısını mağdur etmez. Değiştirdiği ya da tamir ettiği parçalar olur ise kullanıcısına 1 yıl garanti sunar. Bu sayede işinin arkasında durarak kullanıcısını da önemsediğini anlatır. Garantili işlemlerinin arkasında durarak düşük ihtimalle de olsa aynı sorun yaşandığında sizlerden ücret almadan sorunu çözümler.

Frimamız her bir çalışmasında yalnızda tüketicilerini memnun etmeye çalışır. Bu sebeple de her zaman tüm sorunlarınızda ya da klimalarınızın her tür gereksiniminde çekinmeden firmamızı arayarak kayıt oluşturabilirsiniz.

Firmamız aynı gün içinde servis hizmetlerini uzman ve deneyimli olan servis ekipleri ile sunar. Kullanıcılarının sorularını yanıtlar ve sorunları kesin ve kalıcı olarak çözümler.

Bu sebeple de bugün hala huzurlarınızda güven dolu çalışmaları ile bulunmaktadır.

Klima Servisi Hizmetleri Nelerdir?

 • Tüm klima çeşitlerinin bakım işlemleri
 • Tüm klima çeşitlerinde meydana gelen arızaların kesin ve kalıcı olarak çözümü
 • Tüm klima çeşitlerinin sökme ve takma işlemi (demontaj ve montaj işlemi)
 • Her çeşit klimalarda gaz dolum işlemleri

Bunun yanı sıra firmamız çağrı merkezi ekibi ile de teknik açıdan sizlerden gelen her tür soruyu yanıtlamakta olup sorunların çözümü için de yapabileceğiniz işlemler konusundaki bilgileri sizlere telefon aracılığı ile sunar. Yapamayacağınız işlemlerde ya da arıza durumlarında kayıt oluşturarak yine uzman ekibi ile gereken müdahaleyi yaparak sizleri memnun etmeye çalışır.

Firma olarak bizleri her bir tüketicimiz çok iyi bilir. Teknik olarak yapılması gereken ne ise uzman ekibimiz ile yaparız. Kullanıcılarımızı asla hiçbir konuda mağdur etmeyiz. Kullanıcılarımızın memnuniyeti adına gereken ne ise yaparız ve hala da yapmaya devam etmekteyiz. Sizler de eğer klimalarınızın oluşturduğu arızalarla uğraşmak istemiyorsanız, her zaman en iyi teknik servis hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Tüm hizmetlerimizle sizlere her konuda yardımcı olabileceğimizin garantisini sunuyoruz.

Klima Servisi Hizmet Bölgeleri

 • İstanbul Anadolu Yakası
 • İstanbul Avrupa Yakası
 • Kocaeli
 • Ankara
 • Bursa
 • İzmir

Firmamız; Baymak, Vaillant , Demirdöküm Klima Servisi, Mitsubishi Klima Servisi, Daikin Klima Servisi, Vestel Klima Servisi, Arçelik Klima Servisi, Airfel Klima Servisi, Toshiba Klima Servisi gibi hizmetlerini genel merkezden bağımsız özel servis olarak sunar. Yetkili servis değildir. Kullanıcı talebi ile özel servis hizmeti sunulmaktadır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Petek Yıkama