İmmergas Victrix Zeus Kombi Kullanımı

İmmergas Victrix Zeus Kombi Nasıl Kullanılır?

İmmergas Victrix Zeus Kombi Kullanımı

  1. 1 numaralı gösterim
  2. Ekran
  3. 2 numaralı düğme
  4. Açma-kapama / Konum seçme / Reset düğmesi
  5. 3 numaralı düğme
  6. Sıcak su derece ayar düğmesi
  7. 4 numaralı düğme
  8. Kalorifer derece ayar düğmesi
  9. 5 numaralı gösterim
  10. Manometre

Victrix Zeus 26 Kombiyi Yaz Konumunda Çalıştırma

Bunun için 2 numaralı konum seçme düğmesini öncelikle “sadece musluk simgesi” bulunan yere çevirmelisiniz. Yaz konumunu yani sadece sıcak su konumunu bu şekilde açmış olursunuz. 3 numaralı musluk simgeli düğmeyi sağa doğru çevirdiğiniz zaman sıcak su derecesini ayarlamış olursunuz. Düğmeyi sağa çevirirseniz eğer sıcaklık derecesi yükseltilir, sola çevirdiğinizde dereceyi düşürürsünüz. Ekranda ayarladığınız sıcak su derecesi kısa süreliğine ekranda belirir. Bu şekilde beklentinize göre sıcaklık ayarlaması yapabilirsiniz.

Victrix Zeus 26 Kombiyi Kış Konumunda Çalıştırma

2 numaralı konum seçme düğmesini “musluk ve petek simgesi” bulunan konuma çevirdiğinizde kış moduna geçmiş olursunuz. Bu modda kombi sıcak su ve ısıtma sağlar. Aynı anda iki görevi birden yapmaz. Öncelik sıcak su içindir. Sıcak su musluğunu kullanım için açtığınızda petek sistemi durur, musluğu kapattığınızda petekler yeniden devreye girerek ısıtma yapar. Kalorifer ısı ayarını 4 numaralı petek simgesi bulunan düğme ile yapabilirsiniz. Düğmeyi sağa çevirerek dereceyi artırabilir, sola çevirerek dereceyi düşürebilirsiniz.

Victrix Zeus 26 Kombiyi Resetleme

İmmergas Victrix Zeus Kombi Kullanımı sırasında 1 numarası ile belirttiğimiz ekranda arıza kodu ile birlikte anahtar sembolü de belirirse cihaz arızaya geçmiş demektir. Ekranda beliren arıza koduna göre arıza durumu değişmektedir. Arıza durumunda servis öncesi kombiyi bazı arıza durumlarında resetlemek gerekir.

2 numaralı düğmeyi “RESET” yazan konuma getirin ve birkaç saniye bekledikten sonra kombiyi yeniden bir önceki konumuna (yaz ya da kış konumuna) getirin. Bu şekilde kombinize reset atmış olursunuz. Arıza tekrarında işlemi birkaç kez daha uygulayabilirsiniz. Arıza durumunda yine de düzelme olmazsa eğer İmmergas Victrix Zeus arıza kodları linki tıklayarak arızanın sebepleri ve çözümleri hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Petek Yıkama