canlı destek ariza kaydi canlı destek

İmmergas Servisi

 İmmergas kombi hizmeti sunmakta olan İmmergas Kombi Tamircisi İmmergas kombi alanında her zaman çıkardığı mükemmel hizmetleri ile bilinmektedir. Yıllarındır faaliyette yer aldığı için deneyimlerini de artırmış olan İmmergas Servisi tüketicilerinden sadece güven beklemektedir. İşini de sadece güven sağlayabilmek sektöründe önemle tercih edilebilmek adına sürdürmektedir. Yıllardır da İmmergas özel servis olarak tüketicilerinin karşısındadır.
Özel servis olan İmmergas Kombi Servisi merkezden bağımsız çalışma sergilemektedir.

İmmergas Servisi

İmmergas Teknik Servisi

Yani yetkili servis konumunda olmayıp özel servis olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.  Hizmet alanında her zaman için en iyi olabilmek adına uğraşmaktayız. Bunun için de yıllardır nasıl çabalıyorsak yıllar sonra da yine karşınıza sizleri memnun etmiş sorunlarınızı çözümlemiş sorularınızı yanıtlamış şekilde çıkmış olacağız.

Bu şekilde hem ilerleme kat edeceğimizi hem de sizlere beklediğinizden de çok güven verebileceğimizi bilmekteyiz. İşte bu yüzden de siz değerli tüketicilerimizi düşünerek çalışmalarımızın her birine yön vereceğiz ve nerede olursanız olun sizlere teknik anlamda yardımcı olacağız. Elimizden gelenin en iyisini her zaman huzurlarınıza kadar taşıdığımız için belki de bugün sevilen ve güvenilerek tercih edilen bir firma konumundayız. Bunun için de yenilemek isteriz ki hizmette kalite güven ve memnuniyet bizler sayesinde yaşanır. Kendine bu deni güvenen firmamıza sizler de güvenin ve tercihlerinizi yapın. Her zaman sizlere yardımcı olabilmek adına hizmet sektöründe yer alabilecek özel bir firmayı asla kaçırmayın.

Aksi durumda sorunlarınıza çözüm bulamazsınız ve sorularınız da her zaman için yanıtsız kalır. Bu anlamda özellikle de hizmet anlamında önemli olan her zaman için güvendir. İmmergas Servisi de hem yıllar öncesinde hem şuanda hem de bundan sonra sizlere güven vererek çalışacağız. Çalışmalarımızı da sizler için geliştireceğiz ki memnuniyeti ebedi şekilde yaşayın ve kusursuzluğu herkes gibi yaşamış olun. Teknik açıdan yine sizler için hizmette yer alan İmmergas Kombi Teknik Servisimiz sizlere verdiği özel servisleri kesintisiz anlamda sunmaya hazırdır.

İmmergas Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

İmmergas kombisi çalışmadığı için sorun yaşayan tüketicilerimiz direk servisi aramak yerine sayfamızdaki uygulanacak işlemleri yaparak soruna çözüm yolları bulabilir. Bazı arızalar vardır ki servis müdahalesi olmadan da çözümlenebilir. Bu sebeple de sizlere bu bilgileri sunarak yardımcı olmak isteriz.

İmmergas kombi arızalandığı zaman ilk etapta yapmanız gereken dairenizdeki gazı kontrol etmek olsun. Dairenizde gaz var ise ocağınız çalışır. Ocak çalışmıyor ise gaz yoktur ve İmmergas kombi de bu sebeple çalışmıyordur. Öncelikle ocağınızın da çalışmadığı durumda kapınızın dışarısında yer alan gaz vanasına bakmalısınız. Vananın kapalı olması dairenize gazın gelmemesi ve İmmergas kombinin de bu sebeple çalışmaması anlamına gelir. Gaz vanası boru ile aynı hizaya doğru ise açık demektir. Değilse de açarak hem kombiye hem ocağa gaz gelmesini sağlayın.

Gaz vanası açıkken de ocak ve İmmergas kombi çalışmaz ise bu durumda doğalgaz çalışması olabilir ya da gazınız fatura ödenmediğinden dolayı kapanmış olabilir. Eğer ocağınız çalışıyor hiçbir sıkıntı yok buna rağmen İmmergas kombi çalışmıyorsa suyuna bakın. Az ise su basın çok ise petek havasını alın ve basıncı düşürün. Yine de kombi çalışmaz ise son çare olarak kombiyi resetlemeniz gerekir. Defalarca reset atmanıza rağmen İmmergas kombi yine de çalışmıyorsa artık cihaza müdahalenizi durdurmanız gerekir.

İmmergas kombi içinde arızalı parça var ise bu sebeple çalışmıyor demektir. Sizler bu duruma müdahalede bulunamayacağınız için servisi arayarak yardım talebinde bulunmalısınız.

İmmergas Kombi Modelleri

Eolo Star- Eolo Mini- Maior- Nike

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr