Güngören Kombi Servisi

İstanbul Güngören Kombi Servisi

Güngören ilçesinde başarılı çalışmalarını tüketici huzurlarına kadar ulaştırmakta olan Güngören Kombi Servisi her zaman en doğru yerde en doğru hizmetleri sunmaktadır. Kombiniz arızalandığı zaman her daim yardım ve destekleri firmamızdan alabilirsiniz. Bizler yıllardır huzurlarınızda en iyi hizmeti sunabilmek amacı ile varız. Çalışmalarımızın her birinde amacımız en yeni teknikleri uygulamak ve her bir kullanıcımıza her daim beklentisi olan memnuniyeti yaşattırmaktır.

Güngören Kombi Servisi Hizmetleri

Güngören ilçesinde ikamet ediyorsanız doğru yerdesiniz. Her zaman her konudaki hizmetleri alabileceğiniz firmamız sizlere özel hizmet seçenekleri ile huzurlarınızdadır. Yoksun olduğunuz kalite ve değeri bilir ve hizmetlerine kaliteyi ekler.

 • Kombide oluşan arızaların her daim kalıcı ve kesin olarak sonuçlandırılması
 • Kombilerin periyodik anlamda bakımlarının yapılması
 • Kombi tesisatın özel makine ile ve kimyasal ilaç ile temizlenmesi hizmetlerini sunar

Firmamız bu hizmetlerini sunarken en çok sizi memnun etmeye kendini odaklandırır, geçmişten günümüze en iyi çalışmaları sunmuş durumda olan firmamız sadece güven beklemektedir. Tüketicileri tarafından güvenilir, tercih edilir ise her daim başarılı olacağını bilir. İşte bu sebeple de her zaman huzurlarınızdaki yerini alır. Sizler de yoksun kalmış durumda olduğunuz en iyi hizmeti Güngören Kombi Servisi’nde bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

 • Güngören Kombi Servisi olarak başarı bizim adımızdır! Yıllardır bu sektörde zorlandığımız bir konu ya da cihaz arıza durumu olmadı… Her zaman memnuniyetinize odaklandık ve sizleri her bir çalışmamız ile memnun bıraktık. Sizler de memnuniyeti kalıcı şekilde yaşayabileceğiniz firmamızı her daim arayabilirsiniz.

Güngören ilçesinde başlattığımız hizmetlerimizde başarılı olmak tüm çabamızdı. Bu başarıları tabi en iyi şekilde sağlıyor olmak da amaçlarımızın başındaydı… Bunu en iyi şekilde sağladık ve bugün hala huzurlarınızdaki yerimizi alıyor olmak ayrıcalıktır. Sizler de her daim beklentinize yanıt bulabileceğiniz çalışmalardan yararlanmak ve güvenilir bir firma bulmak adına Güngören Kombi Servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Sizden Gelen Sorular

 1. Kombi bakımı neden önemli bir işlem? Bakım yapılmazsa ne olur?
 • Kombi özellikle de can ve mal güvenliği açısından önemli bir işlemdir. Basit bir uygulama olarak görülse de bakımda sadece temizlik yapılmaz. Bakımda cihazın kontrol ve gaz ayarları da yapılır. Bakım sağlıklı kullanım, uzun süre kullanım, beklenen sonucu elde etmek ve tasarrufu yaşamak için önemlidir ve yapılması gerekmektedir.
 1. Kombiyi doğru kullanmak için nelere dikkat etmek gerekir?
 • Kombi günümüzde doğru kullanılmayan ve yanlış kullanım sebebi ile sıklıkla sorun yaşanan cihazlar arasındadır. Doğru kullanım için kombiyi kış aylarında kapatmayın. Evinizden kısa süreliğine ayrılacaksanız (işe, okula giderken ya da kısa süreliğine evde olunmayacaksa) kombiyi kısık bir ayara getirin, kapatmayın. Bu en sık yapılan hatalardan biridir. Ayrıca kombi ayarları ile sürekli oynamayın. Evinizi ısıtabileceğiniz standart ve ideal bir sıcaklık ayarı belirlerseniz eğer bu ayarda sürekli kullanım sağlamak doğru kullanım olacaktır.
 1. Tesisatımı daha önce hiç temizletmedim. Bu işlem önemli mi ve ne zaman yaptırmak gerekir?
 • Tesisatın normal şartlarda 3 yılda bir kez temizlenmesi gerekmektedir. İşlemi uzun süre kullanıma rağmen hiç yaptırmadıysanız mutlaka yaptırmalısınız. İşlem sağlıklı kullanım, beklenen sonucun kış dönemlerinde alınması, daha az sorun yaşanılması ve uzun süre kullanım açısından önemlidir.

Güngören İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

Abdurrahman Nafiz Gürman – Akıncılar – Gençosman – Güneştepe – Güven – Haznedar – Mareşal Çakmak – Mehmet Nesih Özmen – Merkez – Sanayi – Tozkoparan

Firmamız ayrıca; Güngören Vaillant Servisi, Güngören Eca Servisi, Güngören Baymak Servisi, Güngören Demirdöküm Servisi, Güngören Ferroli Servisi, Güngören Viessmann Servisi hizmetlerini de başarılı bir şekilde özel servis konumunda sunar. Adı geçen hiçbir marka ile bağlantılı çalışmamaktayız. Yetkili servis olmayan firmamız yalnızca kombi kullanıcılarının talebi ile özel servis konumunda hizmetlerini sunmaktadır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (140 Yorum)

 1. Mehmetcan yılmaz dedi ki:

  Fiyat ne olur peki eğer gelirseniZ

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Fiyat bilgisi almak için 0850 811 88 22 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz Mehmet Bey…

Petek Yıkama