Gölcük Kombi Servisi

Kocaeli Gölcük Kombi Servisi

Gölcük ilçesinde 20 yıldan uzun süredir görevde olan Gölcük Kombi Servisi her şeyden önce kullanıcılarına yardımcı olma ve kullanıcılarının beklentisini karşılama çabasındadır. Her zaman en iyi hizmeti sunmakta olan firmamızı aradığınızda tüm beklentilerinize yanıt bulabileceksiniz. Bizler her daim başarılı firmalar arasında ilk sırada yerimizi alıyoruz. Amacımız sizi her daim mutlu ve memnun edebilmek oluyor. Bu açıdan da görevlerimizi her daim en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Bizleri tercih ederek de her daim memnuniyeti yaşamanıza olanak tanıyoruz.

Gölcük Kombi Servisi

Gölcük Kombi Servisi Hizmetleri Nelerdir?

 1. Kombilere yapılması gereken periyodik bakımlar
 2. Kombi cihazlarında oluşan arızaların kesin ve kalıcı çözümü
 3. Kombi tesisatın temizlenmesi

Gölcük Kombi Servisi her zaman her bir kullanıcısını düşünerek hareket eder. Bugünlere gelebilmek adına harcadığı çabayı her daim harcamaya odaklanır. Kendine has çalışmaları ile kullanıcılarının huzuruna çıkar ve en yeni teknikleri ile en mükemmel hizmetleri sağlar. Her bir kullanıcısını zor durumda bırakmaz ve mağdur etmez. İşte bu sebeple de sektöründe her daim sevilerek tercih edilir, tercihlerde de ilk sırada mutlaka yerini alır.

 • Gölcük Kombi Servisi’nden alacağınız her bir hizmetin veya uygulamanın arkasındayız. Çünkü tüm çabamız siz değerli tüketicilerimize her daim güvenilir hizmetler sunabilmek, en yeni uygulamalar ile huzurlarındaki yerimizi alabilmektir. Sizler de sorunsuz sağlanan en iyi hizmetler için bizi aramaya devam edebilirsiniz.

Gölcük Kombi Servisi Hizmetlerden Nasıl Yararlanabilirim?

Kombinizin meydana getirdiği tüm arızalarda, bakımlarda ya da onarımlarda Gölcük Kombi Servisi iyi hizmeti gün boyu kusursuzca sunabilmektir. Bu açıdan da yaptığımız her bir çalışmanın arkasındayız. Sizleri memnun bırakacağız ve bizi tercih ederek zor anlar yaşamanızı engelleyeceğiz. Bu açıdan da önerimiz her daim bizi aramanızdır.

Gölcük Kombi Servisi olarak çıktığımız bu yolda her daim başarılı olacağımızdan ve sizleri hiçbir zaman zor durumda bırakmayacağımızdan emin olabilirsiniz…

Kombi Bakımı İçin İlla Uzman Yardımı mı Almak Gerekir?

Tabi ki evet… Kombilerin elektrik, doğalgaz ve su ile çalışıldığı asla unutulmamalıdır. Sağlık açısından sorun yaşanılmaması can ve mal güvenliği için kombi bakımlarının uzmanı tarafından yapılması gerekmektedir. Bakımsız kalan kombiler birçok sağlık sorunu yaşattırıyorken bakımı uzmanı tarafından yapılmayan kombiler de sağlık sorunu yaşatabilmektedir.

Kombi bakım zamanı geldiğinde alanında uzman servis ekibi yardımı alırsanız sorun yaşamayacağınız gibi can ve mal güvenliğinizi de tehlikelerden uzaklaştırmış olursunuz.

Kombi Bakımı

Gölcük İlçesinde Hizmet Sunduğumuz Mahalleler

Atatürk – Ayvapınarı – Cumhuriyet – Çiftlik – Değirmendere Merkez – Değirmendere Yalı – Deniz Evler – Donanma – Dumlupınar – Düzağaç – Eskiferhadiye – Ferhadiye – Halıdere Yalı – Halıdere Yeni – Hamidiye – Hasaneyn – Hizareyn Merkez – İcadiye – İhsaniye Merkez – İpek Yolu – İrşadiye – Karaköprü – Kavaklı – Körfez – Lütfiye – Mamuriye – Merkez – Mesruriye – Nimetiye – Nüzhetiye – Örcün – Panayır – Piyalepaşa – Saraylı – Selimiye – Siyretiye – Sofular – Şehitler – Şevketiye – Şirinköy – Topçular – Ulaşlı Yalı – Ulaşlı Yavuz Sultan Selim – Ümmiye – Yazlık Merkez – Yazlık Yeni – Yeni – Yukarı – Yunus Emre – Yüzbaşılar

Gölcük ilçesindeki hizmetlerimiz; Gölcük Baymak Servisi, Gölcük Eca Servisi, Gölcük Vaillant Servisi, Gölcük Viessmann Servisi, Gölcük Demirdöküm Servisi, Gölcük Ferroli Servisi adı altında devam etmektedir. Hizmet sunmakta olduğumuz markalar ile hiçbir bağımız yoktur. Markalardan bağımsız sadece kullanıcı talebi ile özel servis hizmeti sunan bir firmayız, yetkili servis değiliz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (126 Yorum)

 1. Semih Tunc dedi ki:

  WEILI MARKA kombimiz

  Kombide herhangi bir islem yapamiyoruz her zaman en yuksek derecede yaniyor. Tuslarin hicbiri calismiyor salterden kapatirsak duruyor. Ne sicak suyu ne petekleri kapatabiliyoruz veya derecesini degistirebiliyoruz.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Semih Bey… Cihazın ayar düğmeleri arızalanmış. Kartın tamir edilmesi gerekiyor. Teknik yardım için bizlere 0850 811 88 22 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 2. Tugay berber dedi ki:

  Ii günler kolay gelsin eca kombi sahibiyim kombi den petek düğmesini açtıgim zaman petekler ısındıktan sonra kombi deki var 2 lere yükselip hata verdikten sonra tekrar bar düşüp petekler soğumaya geçiyor sıcak suda herhangi problem yok sadece petek düğmesini açınca alıyorum bu hatayi çözüm. Yolu nedir?

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Tugay Bey… Muhtemelen kombinizde genleşme tankının havası eksik, havası bitik, tank delik-patlak veya eşanjör kireçlenmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu aşamada yalnız kullanıcı olarak yapabileceğiniz bir işlem bulunmuyor maalesef. Teknik açıdan servis yardımı almanız gerekiyor.

Petek Yıkama