Gaziemir Kombi Servisi

İzmir Gaziemir Kombi Servisi

Uzun ömürlü cihazların altına imzasını atan bir çalışma yapısıyla hareket eden Gaziemir Kombi Servisi her geçen gün daha da geniş kitlelere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir. İş ağını genişleterek, memnun edici bir noktaya getirmiş olan Gaziemir Kombi Servisi memnun edici faaliyetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı kendine ilke edinmiştir.

Gaziemir Kombi Servisi

Gaziemir Kombi Servisi Kimdir?

Faaliyete başladığı günden bu yana temel çalışma prensipleri doğrultusunda hareket etmiş olan servisimiz sıkı bir takip yaparak, müşterilerini memnun kalmasını her zaman için sağlamıştır. Bilgi ve deneyimli personelleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan Gaziemir Kombi Servisi kaliteden, güven ilkesinden hiçbir şekilde tavizler vermeden yoluna devam etmiştir. Profesyonel çalışma yapısıyla koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini benimsemiş olan servisimiz kombi servisi olarak faaliyet gösterdiği bölgede en iyi olmayı amaçlamıştır.

 • Her gün yeni hedefleri ile ana hedefine ulaşmaya gayret gösteren Gaziemir Kombi Servisi garantili hizmet yapısıyla memnun etmeyi başarmıştır. Memnun edici hizmetleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan servisimiz 7/24 sunmuş olduğu hizmetler de memnuniyeti ön planda tutarak, kendinden sıkça bahsettirmeyi başarmıştır. Teknik servis noktasında öncelikli tercih olmasının altında müşterilerinin memnuniyetine verdiği önem yatmaktadır. Müşterilerine her zaman yakın davranan ve onlara mağduriyeti yaşattırmayan bir firma olarak huzurunuzdayız.

Kesintisiz olarak faaliyet gösterdiği sektörde en iyiyi en uygun fiyat aralıklarında sunmayı amaçlayan servisimiz kaliteden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. İleriye dönük hayalleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemeye de devam ederken siz değerli tüketicileri için hizmette kaliteyi önemsemiştir. Gaziemir Kombi Servisi’ne ulaşırsanız farkı sizler de anlayabilirsiniz.

Yeni Teknik ve Uygulamaları ile Gaziemir Kombi Servisi

Kombi bakım ve arıza onarım hizmeti aşamasında en yeni teknikleri kullanarak, cihazınıza hiçbir zarar vermeden sorunlarını ortadan kaldıran Gaziemir Kombi Servisi hizmet öncesi olduğu kadar hizmet sonrası destekleri ile de memnun bırakmayı başarmaktadır. Faaliyete başladığı günden bu yana müşterilerini her aşama da memnun etmeyi amaçlamış olan Gaziemir Kombi Servisi kaliteden ödün vermeden sürdürdüğü faaliyetlerinin arkasında durmuş, müşterilerini hiçbir şekilde mağdur etmemiştir.

Sürekli değişen ve gelişmeye devam eden Gaziemir Kombi Servisi’ni arayarak beklentiniz olan hizmetlerden gün boyu yararlanabilirsiniz.

Tesisat Yıkama İşlemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • İşlemi 3 ya da 4 yılda bir kez yapılmalıdır.
 • Uygulamalar alanında profesyonel ekiplerce yapılmalıdır.
 • Tesisat yıkama işlemi sadece tazyikli su ya da antifiriz ile yapılmamalıdır. İşlem kimyasal ilaç ve kimyasal ilaç ayrıştırıcı tozlar ile yapılmalıdır. Bu sayede tesisat veya kombiniz zarar görmeden işlemler yapılmış olur.
 • İşlem sonrası tesisat ömrü uzamakta, beklemen ısıtma tasarruflu bir şekilde sağlanmaktadır. Bu yüzden kombi bakımı kadar önemli bir uygulamadır.

İşlemi ihmal etmeden uzmanına yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Tesisat Yıkama

Gaziemir İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Yerler

Aktepe  – Atatürk  – Atıfbey  – Beyazevler  – Binbaşı Reşatbey  – Dokuz Eylül  – Emrez  – Fatih  – Gazi  – Gazikent  – Hürriyet  – Irmak  – Menderes  – Sevgi  – Yeşil  – Zafer

Gaziemir ilçesinde; Gaziemir Vaillant Servisi, Gaziemir Baymak Servisi, Gaziemir Eca Servisi, Gaziemir Viessmann Servisi, Gaziemir Demirdöküm Servisi, Gaziemir Ferroli Servisi olarak da hizmet sunmaktayız. Bu hizmetlerimizi genel merkezden tamamen bağımsız özel servis olarak sunmaktayız. Yetkili servis konumunda olmayan firmamız kombi kullanıcılarının talebi ve isteği doğrultusunda özel servis hizmetleri sunmaktadır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (152 Yorum)

 1. Ismail Kalender dedi ki:

  Slmlar Merhaba.
  Yukarda belirtilerde
  EA hatasi Ateşleme-alev algilanmama sorunu.
  Her iki veya ücüncüden sonra ateşleme sorunu hatasi gösteriyor. Reset yaptiktan sonra hersey normal . Ücüncü ateşlemeden sonra tekrar ayni EA Hatasi gösteriyor.
  Anlam veremedim.
  Saygilar tskler.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba İsmail Bey… EA arızası evet ateşleme-alev algılama sorunudur. Daire içinde gaz kesintisi yoksa kombiyi resetlemek gerekir. Resetle düzelmeyen arıza durumlarında servis müdahalesi gerekir. Muhtemel arızalı parçalar; kart, gaz valfi, elektrotlar ve baca sistemi parçalarıdır. Ancak net teşhis için de cihazı yerinde incelemek gerekir.

Petek Yıkama