Fatih Kombi Servisi

İstanbul Fatih Kombi Servisi

Hizmetlerinin her birinde memnuniyete odaklanan Fatih Kombi Servisi; çalışmalarına uzun yıllardan beri devam etmekte, bugün de en yeni teknikleri ve uygulamaları ile uzman çağrı merkezi ve konusunda son derecede profesyonel olan teknisyenleri ile sizlerledir. Yapmış olduğumuz çalışmalar çerçevesinde saygıda kusura yer vermeyişimizle sorumluluklarını bilen ve güvenilir bir ünvandayız. Bu olasılıkla da kendimizi işimize verip kesin bir çözüm üretmek için güler yüzümüz ile sizlere çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Fatih Kombi Servisi

Kusursuz En İyi Hizmet

 • Fatih Kombi Servisi olarak kombi ile alakalı istediğiniz her konu hakkında çağrı merkezimiz profesyonel bir şekilde sizleri bilinçlendiriyor ve sorularınızı kurumsal bir dil ile cevaplandırmaya çalışıyoruz. Siz saygıya değer müşterilerimizin memnuniyeti kombi sektöründe ileriye dönük atacağımız tüm adımların giderek büyümesi demektir. Bu yüzden kusursuz en iyi hizmet ve memnuniyet odaklı çalışmalarımızla huzurlarınızdayız.

Fatih Kombi Servisi Hizmet Anlayışı

Biliyoruz ki memnuniyet yaşayacağınız Fatih Kombi Servisi’ne karşı olan desteklerinizi gittiğiniz yerlerde tavsiye ederek kanıtlayabilir bu şekilde ilerleyişimize etmen olabilirsiniz.

Bu konunun bilincinde olarak da çalışanlarımızı her zaman beklenti ve istekleriniz yönünde gerçekleştirmekte ve hizmetimizden memnun kaldığınızı görmeden de size verdiğimiz hizmetimizi sonlandırmamaktayız.

İşini sonlandıran teknisyenlerimiz teslimatı onayınızı verdikten sonra yapmaktadır. İşin teslimatından sonra aklınıza takılabilecek her türlü soruyu Fatih Kombi Servisi telefon numarasını arayarak kusursuz bir şekilde cevap alacak olmanızın her zaman garantisini veriyor ve hiçbir zaman pişman olmayacağınıza dair garanti veriyoruz.

Fatih Kombi Servisi’nin Hizmetteki Amaçları

Fatih Kombi Servisi olarak nasıl bu zamana gelebilmek adına çok çaba göstererek yükseldiysek bu günden sonrada aynı amaç çerçevesinde sizlere yardımcı olmak için çalışacağız. Bu başarılar bizi daima ileri götürmeye devam edecek… Sizi memnun etmek, beklediğiniz hizmeti almanıza yardımcı olmak çabası içerisindeyiz. Her zaman için de amaçlarımız doğrultusunda çalışmaya devam ediyor olacağız.

►►► Fatih Kombi Servisi’ni seçtikten sonra aldığınız hizmet neticesinde en doğru kararı verdiğinizin farkına varabileceksiniz.

Okumadan Geçmeyin!

Firmamız Fatih ilçesinin bütün mahallelerinde kombi adı altında teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Kombiniz ile alakalı yaşadığınız her bir arıza durumunun kısa zamanda onarılması, kombilerinizin ihtiyacı olan bakım gibi işlemlerinin yapılması, kombi konusunda merak ettiğiniz her konuda bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Güvenilir ve profesyonel ekibimiz, tam donanımlı araçlarımız, bilinçli çağrı merkezi personellerimizle kesintisiz huzurlarınızdayız…


Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Fatih İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

Aksaray – Akşemsettin – Alemdar – Ali Kuşçu – Atikali – Ayvansaray – Balabanağa – Balat – Beyazıt – Binbirdirek – Cankurtaran – Cerrahpaşa – Cibali – Demirtaş – Dervişali – Emin Sinan – Hacı Kadın – Haseki Sultan – Hırka-i Şerif – Hobyar – Hoca Gıyasettin – Hoca Paşa – İskenderpaşa – Kalenderhane – Karagümrük – Katip Kasım – Kemal Paşa – Kocamustafapaşa – Küçük Ayasofya – Mercan – Mesih Paşa – Mevlanakapı – Mimar Hayrettin – Mimar Kemalettin – Molla Gürani – Mollafenari – Mollahüsrev – Muhsine Hatun – Nişanca – Rüstem Paşa – Saraç İshak – Seyyid Ömer – Silivrikapı – Sultan Ahmet – Sururi – Süleymeniye – Sümbül Efendi – Şehremini – Şehsuvar – Tahtakale – Taya Hatun – Topkapı – Yavuz Sinan – Yavuz Sultan Selim – Yedikule – Zeyrek

Fatih ilçesinde ayrıca; Fatih Vaillant Servisi, Fatih Baymak Servisi, Fatih Demirdöküm Servisi, Fatih Eca Servisi, Fatih İmmergas Servisi, Fatih Viessmann Servisi, Fatih Ferroli Servisi hizmetleri de sunuyoruz. Bu hizmetlerimizi adı geçen markalar ile bağlantılı olmaksızın özel servis olarak gerçekleştirmekteyiz. Firmamız yetkili servis değildir. Çalışmalarını özel servis olarak kombi kullanıcısı talebi ve onayı ile devam ettirmektedir.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (106 Yorum)

 1. erol atmaca dedi ki:

  baymak luna 3.kombi kullanıcısıyım gaz sayaçtan kapalıyken kombiyi çalıştırdıgımda E01 arızası veriyor resetlememe ramen düzelmiyor servis çagırıyorum kart arızası diyorlar kartı deştiriyorlar her defasında aynı olayı yaşıyorum bunun çözümü yokmu teşekkürler

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Erol Bey… Gaz sayacı kapalıyken kombiyi çalıştırmaya çalışırsanız çalışmaz. Çünkü gaz vanası kapalı. Yani kombiye gelen gazı kestiğiniz için kombi ateşleme yapmaz ve E01 (gaz yokluğu uyarısına) geçer. Gazı kapatıyorsanız eğer kombiyi de kapatmanız gerekir. Kombi gazsız çalışmaya zorlanırsa arızalanabilir. Bu durumda kart arızası çok nadir karşımıza çıkar. Genel olarak iyon okumaz veya gaz valfinde sorun oluşabilir.

 2. baretta exclusıve kombim su basıncı 3 ve üstüne çıkıyor bir türlü düşüremiyorum arıza sebebleri ne olabilir

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhabalar Metin Bey,
   Kombi basıncı yükseldiğinde yani 2,5 – 3 barı geçtiğinde kombi yüksek basınçtan zarar görebilir. Kombilerde yüksek basınç halinde emniyet ventili açılarak kombideki suyu tahliye etmek durumunda kalır. Su basıldığında basıncı azaltmada en uygun yöntem kaloriferden hava almaktır. Kalorifer havasından ziyade hava alma bölümünden su alınıyor olmasıdır. Kombinize en yakın kaloriferin üst yan kısmına bakarsanız çıkıntılı bir müşür bölümü göreceksiniz. Düz tornavida ya da varsa eğer hava alma anahtarı ile bu bölümü açın. Daha sonrasında su gelene kadar açık tutun. (Hava yoksa direk su gelecek, hava varsa önce ses gelecektir) Bu bölümün altına kap ya da kova yerleştirin ve suyun akmasına yardımcı olun. Bir miktar su alın arada basınç değerini takip edin. Bu şekilde ideal basınç değerini ayarlamış olursunuz.

 3. Merve koç dedi ki:

  Confeoplasdco24hm
  Su basma işlemi nerden yapılıyor

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhabalar Merve Hanım,
   Kombinin altında mavi veya siyah renkte plastik uçlu vana bulunur sola çevirdiğiniz zaman kombiden su sesi gelir. Bu şekilde su basabilirsiniz.

Petek Yıkama