Eyüp Kombi Servisi

İstanbul Eyüp Kombi Servisi

Eyüp Kombi Servisi olarak günden güne daha da büyüyor ve gelişiyoruz. Daha da kaliteli bir firma olmak için adım adım yükseliyoruz. Sıkılmadan bıkmadan çalışarak hedefimiz en kaliteli tek kombi firması olmaktır. Bu yüzden 7/24 çalışarak hedeflerimize ulaşma çabası içerisindeyiz.

Eyüp Kombi Servisi Hizmetleri

Hizmetlerimizi her zaman beklendiğin performans ve güvenle gerçekleştiren istediğiniz çözümleri en kısa sürede ulaşmak için Eyüp Kombi Servisini istediğiniz vakitte ulaşarak sorunlarınıza ve sorularınıza kesin çözümler bulabilirsiniz. Kullanıcılarımızın memnuniyeti demek alanımızdaki ilerleyişimizin daha da hızlanması demektir.

Sizleri memnun bırakarak desteğinizi alabileceğimizi ve tavsiyeleriniz üzere başka adreslere de ulaşabileceğimizi ümit ediyoruz. Eyüp Kombi Servisi çalışanları ise bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz sizleri kombi hakkında bilinçlendiriyoruz. Hem de firma olarak sorunlarınızı çözüyor ve siz değerli müşterilerimizi huzura erdiriyoruz. Biz çalışanlarımız amaçlarımızın gereği çalışmalarımızın kalitesini yükseltmekten kaçınmıyor ve hiçbir zaman da müşterilerimize zor anlar yaşattırmayan bir kadro olarak uzun yıllara aşkın süredir huzurunuzda ve sizlere hizmet sunmaktayız.

Eyüp Kombi Servisi’nin Amacı

Eyüp Kombi Servisi olarak dileğimiz ve temennimiz daha uzun yıllar boyunca sizlere yardım edebilmek adına varlığımızı ve ismimizi devam ettirmektir. En önemlisi de sizleri memnun bırakmaktır görevimiz bunu da biliyoruz ki sizleri memnun etmek için tüm kadro çalışanlarımızla çalışmaktayız. Ve her zaman da sizi memnun etmeye hazır bulunup sizlerden gelen çağrıları bekleyeceğiz.

 • Siz değerli kombi kullanıcılarımız da her zaman gerekli desteği alabileceğiniz kendinizi kombi ve klima hakkında huzurda hissedeceğiniz bir firma arıyorsanız bizleri çağrı merkezimizden arayabilir kombi hakkında sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı anlatabilirsiniz.

Sorununuz telefonda halledilebilir bir sorun ise halledilir şayet sorun büyük ve telefonda halledilemez ise müşterilerimizin adresine teknisyen göndererek sorunu en kısa zamanda ortadan kaldırıyoruz.

►►► Eyüp Kombi Servisi olarak en büyük özelliklerimizden biri de teknisyenlerimiz gelmeden yarım saat önce sizi arayarak evde misiniz değil misiniz teyidini alıyorlar. Müsait ya da uygunsanız adreslerinize gelip işlemleri yerinde yapıyorlar.

Kombide En Çok Karşılaşılan Arızalar ve Yapılması Gereken İşlemler

 • Ateşleme arızası. Kombi ateşleme yapmadığı zaman kullanıcı olarak gaz kontrolü yapmalısınız. Kombinize gaz geliyor mu yoksa gelmiyor mu diye bakıp emin olmalısınız. Gaz geliyor durumda ise reset uygulaması yapmalısınız. Arızada düzelme olmuyorsa servisi aramalısınız.
 • Sıcak su arızası. Hem banyo hem de mutfaktan deneme yapmalısınız. Sıcak su iki bölümden de akmıyorsa kombi su basıncını kontrol etmelisiniz. Basınç düşük ise su basmalısınız. Sorun düzelmiyorsa servis yardımı almalısınız. Mutfaktan sıcak su geliyor banyodan gelmiyorsa ya da tam tersi ise bu durumda tesisatçıdan yardım almalı ya da sıcak su gelmeyen bataryayı değiştirmelisiniz.
 • Düşük su basınç arızası. Birkaç ayda bir bu sorunla karşılaşıyorsanız kombiye su basmalısınız. Su basma işlemi sıklıkla tekrarlanıyor yani bu sorun çok sık yaşanıyor ise servis yardımı almalısınız.
 • Yüksek su basınç arızası. Kombiye olması gerekenden fazla su basmış olabilirsiniz. Kombinize yakın bir peteğin havasını alırsanız basınç düşer sorun çözümlenir. Arızanın sıklıkla tekrar ettiği durumlarda mutlaka servisi çağırın.
 • Kaloriferlerin ısınmaması arızası. Kombiyi kalorifer moduna yani kış konumuna aldığınızdan emin olun. Kalorifer ayarını yükseltin. Kalorifer vanalarını kontrol edin. Arıza yine de devam etmekte ise müdahalede bulunmadan mutlaka uzman yardımı alın.

Sıkça karşımıza çıkan bu arıza durumları dışında meydana gelen arızalarda (ekranda arıza kodu varsa ya da arıza ledi yanıyorsa) resetleme işlemi de yapabilirsiniz. Arızada düzelme olmadığı sürece önerilen uygulamalar dışına çıkmamalı ve servisi aramalısınız.

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Eyüp’te Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Ağaçlı – Akpınar – Akşemsettin – Alibeyköy – Çırçır – Çiftalan – Defterdar – Düğmeciler – Emniyettepe – Esentepe – Merkez – Göktürk – Güzeltepe – Işıklar – İhsaniye – İslambey – Karadolap – Mimarsinan – Mithatpaşa – Nişancı – Odayeri – Pirinççi – Rami Cuma – Rami Yeni – Sakarya – Silahtarağa – Topçular – Yeşilpınar

Eyüp Kombi Servisi olarak çıktığımız bu yolda; Eyüp Vaillant Servisi, Eyüp Baymak Servisi, Eyüp Demirdöküm Servisi, Eyüp Eca Servisi, Eyüp Viessmann Servisi, Eyüp Ferroli Servisi hizmetlerinde bulunmaktayız. Bu hizmetlerimizde adı geçen markalarla bağlantımız yoktur. Genel müdürlüklerden bağımsız çalışan özel servisiz. Yetkili servis değiliz ve sadece kullanıcılarımızın isteği ile özel servis hizmeti sunuyoruz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (106 Yorum)

 1. Mustafa İşel dedi ki:

  Teşekkür ederim.Bu şekilde çalışmasının bir mahsuru varmı.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Kombi sıkıntı çıkarabilir Mustafa Bey. Titretişimli çalışma harici sorunların oluşmasına da neden olabilir.

 2. İşel Mustafa dedi ki:

  kış pozisyonunda kombi yanarken yanma odasında bayağı bir titreşim oluyor.kombiye giden gaz vanasını kısarak titreşimi giderebiliyorum.bu titreşim neden oluyor ne yapmam gerekiyor.herhangi bir arıza vermiyor.teşekkürler.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mustafa Bey… Gaz valfi ayarı gerekebilir. Bu konuda kullanıcı olarak yapabilecek bir şeyiniz yok. Servis gerekiyor.

 3. Ismayilov Elxan dedi ki:

  Ferolli yowmali F26 neden yazar

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Ismayilov Elxan… Ferroli kombilerde F26 alev kaybı sorunudur. Kısa sürede birçok kez alev kaybı durumu söz konusu olmuş. Bu durumda cihazı sadece resetlemeniz gerekiyor. Reset sonrası düzelme olmaz veya bu sorun çok sık tekrar ederse servis gerekiyor. Gaz valfi, kart, iyon elektrodu gibi parçaları ayrıca baca sistemini kontrol etmek gerekiyor.

Petek Yıkama