Elmadağ Kombi Servisi

Ankara Elmadağ Kombi Servisi

Elmadağ Kombi Servisi yıllar öncesinde başlattığı hizmetlerini bugüne getirebilmiş olmanın verdiği haklı gurur içerisindedir. Her bir kombi kullanıcısına her konuda yardımcı olmayı görev kabul eden Elmadağ Kombi Servisi çalışmalarını başarı yolunda ilerletmektedir. Kendine has çalışmaları ve uzman ekibi ile huzurlarınızda olan firmamızı aradığınızda tüm beklentilerinize yanıt bulabileceksiniz. Amacımız sizleri mağdur etmek değil sadece memnun etmektir. Bu sebeple de huzurlarınızdaki yerimizi alıyoruz ve sizlere bir telefon mesafesi kadar yakında bulunduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Elmadağ Kombi Servisi

Elmadağ Kombi Servisi Hizmetleri

 • Kombi genel bakımı Bakım zamanı gelen kombileriniz için bizi arayın. Uzman ekibimizde doğru ve eksiksiz yaptığımız bakımlarımız güvencemiz altındadır. Sizlere bu anlamda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Kombinize senede bir defa bakım yaptırmayı unutmayın.
 • Kombilerin arıza onarım  Kombiniz arızalandığında üzülmeyin. En yakınlarınızda yer aldığımızı düşün ve bizi aramaya devam edin. Huzurlarınızda en iyi hizmeti sunmaya odaklanan firmamız uzman teknisyenleri ile sizlerledir. Sizler de teknik açıdan karşınıza çıkan tüm sorunlarınızda bize güvenin…
 • Kombi tesisatının temizliği Kombi kullanmakta olduğunuz tesisatınızın zamanla kirlenmesi, alınan sonucu etkilemektedir. Bu sonuçların iyi olabilmesi açısından temizlenmesi gerekmektedir. Tazyikli su ile temizlemek doğru bir uygulama değildir. Oluşan kireç ve pisliklerin ancak kimyasal ilaç ile temizlenmesi gerekir. Bu uygulamayı titizlikle yapan firmamızı arayabilir bu konudaki yardımları alabilirsiniz.

Elmadağ Kombi Servisi olarak huzurlarınızda bu hizmetleri sunmaktayız. Her daim beklenen hizmeti en kısa sürede alabileceğiniz firmamıza güven duyabilirsiniz. Bizler her bir çalışmamızda siz değerli tüketicilerimize yardımcı oluyoruz. Her daim sorunlarınızda, cihazlarınızın bakım, sökme ve takma uygulamalarında tek bir telefonunuz sonrasında adresinizde yer alabilme sözü veriyoruz.

Elmadağ Kombi Servisi’ne güven duyan tüm tüketicilerimiz teknik anlamda beklediği hizmeti alabilecek, kendilerini güven ve huzurda bulabilecek…

Bunları Biliyor muydunuz?

 • Kombi bakımı can ve mal güvenliği, sağlıklı ve uzun süre kullanım, tasarruf ve beklenen sonucu almak için uygulanması gereken önemli bir işlemdir.
 • Normalde 15 yıl kadar olan kombi ömrü; düzenli şekilde uzmanı tarafından bakım yapıldığı zaman 20 yıldan daha uzun süre çalışabilmektedir.
 • Kombiyi uzun süre kullanmanın temeli bakımdan geçer. Bakımsız kombi daha kısa sürede kullanım ömrünü tamamlayabilir.
 • Her kombi arızasında servis çağırmamak gerekir. Kombi basıncı düştüğünce basıncı yükseltebilir, fazla su basıldığında kalorifer havasını alarak basıncı düşürebilir, kombiyi arızadan çıkarmak için resetleme işlemi uygulayabilirsiniz. Ayrıca konutunuzdaki gaz, elektrik ve suyu da arızalarda kontrol etmeniz gerekmektedir. Yine de sorunda düzelme olmazsa bu durumda servis çağırabilirsiniz.
 • Kombi bakımında baca temizliği yapılmaz. Bacalı kombilere uygulanan baca temizliği uygulamasını servisler değil bayilikler ya da itfaiye yapar.
 • Ülkemizde kombiyi yanlış kullanım sayısı kombi kullanan tüketici sayısına eş değer oranda sayılır.
 • Kombi arızalanmadığı sürece servis çağırmayan hatta çoğu arızada da kombisine kendi müdahale etmeye çalışan kullanıcı sayısı oldukça fazladır.
 • Kombide her arıza durumu garantiye girmez. Cihaz garantili dahi olsa garanti kapsamına giren veya girmeyen arıza durumları vardır.


Memnuniyetiniz için En İyisi

Elmadağ İlçesindeki Hizmet Yerlerimiz

Akçaali – Aşağıkamışlı – Deliler – Ediğe – Gümüşpala – Hasanoğlan Bahçelievler – Hasanoğlan Fatih – Hasanoğlan Havuzbaşı – İsmetpaşa – İstasyon – Karacahasan – Kayadibi – Kemalpaşa – Kurtuluş – Kuşçuali – Lalabel – Muzaffer Ekşi – Seyitcemali – Süleymenlı – Şehitlik – Taburlar – Tatlıca – Tekke – Üçevler – Yenice – Yenidoğan – Yenimahalle – Yenipınar – Yeşildere Fatih – Yukarıkamışlı

Ayrıca; Elmadağ Baymak Servisi, Elmadağ Demirdöküm Servisi, Elmadağ Vaillant Servisi, Elmadağ Eca Servisi, Elmadağ Viessmann Servisi, Elmadağ Feroli Servisi gibi hizmetleri de sunuyoruz. Bu hizmetlerimizde adı geçen markalar ile bağlantılı çalışmadığımızı belirtmek isteriz. Firmamız yetkili değil özel servistir. Özel servis hizmetlerini de kullanıcılarımızın onayı ve isteği ile gerçekleştirmektedir.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (124 Yorum)

 1. Bayram Zengin dedi ki:

  İşten eve geldiğimde Leopard marka kombinin kontrol paneli çalışmaz durumda.. panele elektrik gelmiyor olabilir.
  Prizde elektrik var. Set üstü ocak yanıyor, gaz sorunu da yok. Sorun ne olabilir.?

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Bayram Bey… Elektronik kart arızası olabilir veya kablolarda sorun olabilir. Net teşhis için cihazın yerinde incelenmesi gerekiyor.

 2. Emine yıldirm dedi ki:

  Kombimin surekli bari yukselip su akitiyor petekten fazla suyu alıniyor kendiliģinden tekrar bar yukseliyor surekli takrarliupr ne yapmalıyız maliyeti ne kadar olur

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Emine Hanım… Basınç yükselmesi; genleşme tankı, eşanjör, doldurma musluğu gibi temel parçalara bağlıdır. Ancak sorunu yerinde görüp incelemeden bu konuda net bilgi aktarmak zordur. Petekten fazla suyu tahliye etme işlemi yalnızca cihaza fazla su basıldığında uygulanmalıdır. Cihazda kendi kendine basınç yükselme durumu varsa bu bir sorundur ve servis müdahalesi gerekir.

Petek Yıkama