canlı destek ariza kaydi canlı destek

Demirdöküm Servisi

 Demirdöküm teknik servis hizmetleri sunmakta olan Demirdöküm Kombi Tamircisi bugüne kadar çıkardığı çalışmalarda kalitesinden söz ettirmiştir ve çalışmalarındaki başarılar sebebi ile her zaman için yeniliklere yer vermiştir. Demirdöküm markasına ait tüm modellere hizmetimiz vardır. Demirdöküm Servisi üstelik bu hizmetleri genel merkezden bağımsız özel servis olarak ülkemizin tüm ilçelerine taşımaktayız.
Yani ülkemizin hangi yerinde olursanız olsun sizlere Demirdöküm cihazlarınız hakkında yardımcı olacağız ve yaşadığınız sorunları uzman ekibimizle çözümleyeceğiz. Teknik anlamda bilgilerimizin tam olması bununla birlikte ekibimizin de her konuya hakim olması sebebi ile sizlere her açıdan yardımcı olmaktadır.

Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi unvanına sahip olan bir firma olarak her aşamada sizleri düşünerek çalışmaktayız. Bu nedenle de her zaman sizleri dinlemekte sizler sorun yaşadıkça çözümler bulabilmek adına ne gerekirse yapmaktayız. Demirdöküm cihazlarınızın hizmetlerini hemen her ilimizde devam ettirdiğimiz için belki de bugün sektörümüzde iyi bir yerdeyiz. Amacımız da daha üst kademelere gelerek sizlerin güvenine layık olabilmektir. Demirdöküm Servisi için hem bulunduğunuz yerin hem de Demirdöküm kombi sorunlarınızın bir önemi yoktur. Çünkü amaç olarak sizlere daha iyi bir hizmet sunmayı ve nerede olursanız olun sorunlarınızı çözümlemeyi kabul ediyoruz. Bu nedenle de günün her saati huzurlarınızda yer alarak sizlere yardımcı oluyoruz. Amaçlarımızdan şaşmadığımız ya da amaçlarımızın dışına çıkmadığımız için de her zaman gittiğimiz adreslerde başarıyı yakalıyoruz ve ciddi anlamda başarılı da oluyoruz.

Demirdöküm Servisi

En iyi servis konumunda olan ve sektöründe de bu başarıları göstermiş olan firmamız tüketicilerine her zaman güven vermektedir. Bu açıdan da yine sizlere yardımcı olabilmek adına gün boyu çalışıyor olacağız. Teknik açıdan sorunlarınızın çözümü için ya da sorularınızın yanıtı için her daim bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bugün nasılsa dün de yarın da sizler için hizmetlerimizi kesintisiz anlamda sürdürüyor olacağız. Her zaman Demirdöküm Servisi ne güvenin… Günün her saati sizlere yardımcı olabilmek amacı ile telefonlarınızı bekliyor olacağız.

Demirdöküm Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Demirdöküm kombilerde de her tür kombide olduğu gibi arızalar meydana gelebilir. Arıza durumlarında her zaman servisi aramak yerine birkaç uygulamayı servis öncesinde yapmak gerekir. Çünkü bazen Demirdöküm kombinin arızalanması basit bir sebebe bağlı olabilir. Bu nedenle de servisi aramadan önce arıza nasıl çözümlenebilir ya da yapılması gerekenler neler olabilir size bilgisini sunalım.

Demirdöküm kombi çalışmadığında direk ocağınızı da kontrol edin. (tabi ocağınız da doğalgazla çalışıyor ise) Ocağınız çalışmıyorsa bu durumda gazın dairenizde olmadığını bilmelisiniz. Kapı dışına çıkarak ana vanayı kontrol edin. Vana kapalı ise açın. Kapalı olduğunu ya da açık olduğunu anlamak basittir. Kapalı ise boru ile vana aynı hizada olmaz. Aynı hizada değilse kapalıdır ve açmanız gerekir. Yani aynı hizada olacak şekilde ayarlayın. Yine de ocağınız ve kombi çalışmaz ise gazınız kesilmiş olabilir ya da bölgede gaz çalışması sebebi ile kısa süreliğine kesinti olabilir. Fakat ocakta çalışma var Demirdöküm kombide çalışma yok ise bu durumda sorun kombiden kaynaklıdır. Kombi su barı hangi seviyede diye kontrol edin. 1 bardan az ise su basmanız, 2,5 bardan fazla ise fazla suyu düşürmeniz bunun için de petek havasını almanız gerekmektedir. Demirdöküm kombi yine de çalışmazsa ya da bar değeri normal ise Demirdöküm kombiyi resetlemeniz gerekir.

Demirdöküm kombiyi en fazla 3 kez resetlemeniz sorunu çözümleyebilir. Daha fazla reset atmanızın da bir anlamı olmaz. Bu sebeple de işlemi durdurun ve yapabileceğiniz işlem kalmadığından servisi arayın. Parça ya da parçalarda sorun olabileceği için artık Demirdöküm kombinize servis müdahale etmelidir.

Demirdöküm Kombi Modelleri

Aden- Kalisto- Nepto- Neva- Millenium Plus- Atron- Isofast- Nitron- Solaris- Vinto- Themafast- Optima- Nitromix- Sargon- Adonis

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr