Büyükçekmece Kombi Servisi

İstanbul Büyükçekmece Kombi Servisi

Büyükçekmece ilçesinde ikamet edip kombiniz ile alakalı bir problem yaşamakta iseniz, kombinizin bakımını yaptırmak istiyorsanız veya kombiniz ile alakalı birkaç sorunuza yanıt bulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Büyükçekmece Kombi Servisi sizlerin hizmet konusundaki beklentisini karşılamaya her daim hazırdır.

Büyükçekmece Kombi Servisi

Büyükçekmece Kombi Servisi ile Memnuniyet

Büyükçekmece Kombi Servisi, kombilerinizin marka modelini ya da arızasını ayırt etmeden güvenli ama bir o kadar da kaliteli hizmetler sunuyor. Sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek altyapısını buna göre şekillendiren teknik servisin deneyimli teknisyenleri, müşterilerin tüm taleplerini günün değişen teknolojik şartlarına göre değerlendiriyor ve sorunlara kalıcı çözümler sunuyor. Cihazların genel kontrolleri sırasında olası arızaları tespit eden teknik servisin uzman personeli, gerekli parça değişimlerini yaparak olası sorunları ortadan kaldırıyor.

 • ►► Umulmadık zamanlarda oluşan arızalara da kısa bir süre içinde müdahale eden teknik servisin uzman personeli, müşterilerin cihazlarla ilgili tüm beklentilerine günün şartlarına uygun olarak cevap veriyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en üstün teknik destek sağlayan Büyükçekmece Kombi Servisi, güler yüzlü hizmeti ile tüm sorunlara kalıcı çözümler sunuyor.

Kombilerin Yaşantımızdaki Önemi

Konut ve evler başta olmak üzere tüm kapalı alanların ısıtılmasının yanında sıcak su elde edilmesi için de kullanılan kombiler, hayata da önemli ölçüde konfor katıyor. Bu cihazların sorunsuz çalışması da kullanıcıların cihazı ile ilgilenmesine bağlı oluyor. Üretici firmaların tavsiyelerine sıkı sıkı uyan kombi ve klima kullanıcıları, cihazlarından uzun süre yüksek verim elde edebiliyor. Firmaların en önemli tavsiyelerinin başında ise cihazların yıllık bakımlarının aksatılmadan yaptırılması geliyor. Bu bakımların da deneyimli teknisyenler tarafından yapılması gerekiyor. Aynı zamanda servis hizmetinin devamlılığı açısından bu teknisyenlerin güçlü bir teknik firmaya bağlı olması gerektiği belirtiliyor.

 • Büyükçekmece Kombi Servisi sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ediyor ve müşterilerinin taleplerine uzman teknisyenleri aracılığı ile cevap veriyor. Arıza onarım, tamir ve bakım konularında üst düzey bilgiye sahip olan Büyükçekmece Kombi Servisi Servisi’nin deneyimli teknisyenleri her soruna kalıcı çözümler üretiyor.


Kombi arıza mı yaptı? Siz bunları dert etmeyin...

Büyükçekmece İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

19 Mayıs – Ahmediye – Alkent 2000 – Atatürk – Bahçelievler – Celaliye – Cumhuriyet – Çakmaklı – Dızdarıye – Ekinoba – Fatih – Güzelce – Hürriyet – Kamiloba – Karaağaç – Kumburgaz – Mimaroba – Mimarsinan – Murat Çeşme – Pınartepe – Sinanoba – Türkoba – Ulus – Yenimahalle

Büyükçekmece ilçesinde; Büyükçekmece Baymak Servisi, Büyükçekmece Demirdöküm Servisi, Büyükçekmece Vaillant Servisi, Büyükçekmece Ferroli Servisi, Büyükçekmece Eca Servisi, Büyükçekmece Viessmann Servisi hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetlerimizde adı geçen markalar ile bağlantımız bulunmamaktadır. Markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunan bir firmayız. Yetkili servis değiliz ve özel servis hizmetlerimizi de kombi kullanıcılarının talebi ile gerçekleştiriyoruz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (95 Yorum)

 1. Zekeriya ELDEM dedi ki:

  Nitron HK F 224 -230 kombi 2013 yılinda alındı 2 sene önce termostad takıldı ekran ışığı yanıp yanıp sonüyor petekler çok ısınıyor Ayrica basinc ve ısı rakamlarinin bir kismi gözükmüyor, birer rakamini gosteriyor birerini gostermiyor sorun ne olabilir iyi günler

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Zekeriya Bey… Sensör veya kart arızası olabilir. Net bilgi aktarmak için cihazı yerinde görmemiz gerekir.

 2. Eda yıldız dedi ki:

  Daikin kombimiz var aldığımız günden beri hiç memnun değilim sürekli su sıcaklığı degisiyor hemen soğuyor bide A4 yanıp sönüyor i tuşuna bastığımızda 2 defa teknik de servis geldi ama olmadı yine aynı sorunu yaşıyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Eda Hanım… Daikin kombiler piyasada yeni olan kombilerdir. Biz garantili kombilere bakmadığımız için açıkçası müdahale etme şansımız olmadı. Ancak kullanım kılavuzunu incelediğimizde A4 arıza kodu veya uyarısı hakkında bir bilgiye ulaşamadık. Bu yüzden uzaktan bu kod hakkında bilgi sunamıyor ve size yardımcı olamıyoruz. Kombinizin garantisi bittiyse; 0850 811 88 22 numaralı telefonumuzu arayabilir, teknik yardım için servis kaydı oluşturabilirsiniz.

 3. Aykut Can dedi ki:

  Merhaba ferroli yogusmali kombim var ekranda A51 arızası veriyor sıcak su gelmiyor su basıncı 1 barın üzerinde ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Aykut Bey… Kombiniz A51 yani uygunsuz yanma hatası veriyor. Bu durum kombi su basıncına bağlı değildir. Genel olarak alev ve baca sistemine bağlı bir sorundur. Kullanıcı olarak yapabileceğiniz bir işlem olmadığı için servis yardımı almalısınız. Bu sorun; fan, anakart, gaz valfi, iyon elektrodu gibi birçok parçaya bağlı olabilmektedir. Ayrıca baca sistemine de bakmak gerekir. Baca yerinden çıkmış olabilir, baca rüzgar alan yerde olabilir, bir şey tıkamış olabilir.

 4. Mehmet Ali İskan dedi ki:

  İyi günler
  Baymak baxi 240 fi kombimde yaz modunda sıcak su gelmiyor. Kış modunda petekler çalışıyor ama sıcak su ışığı yanmıyor ve suyun sıcaklığını su düğmesinden depil petek düğmesinden arttırınca artıyor.

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mehmet Ali Bey… Kombide kalorifer devresi için ısı ayar düğmeleri ayrı, sıcak su konumu için ısı ayar düğmeleri ayrıdır. Kombi bir hata-uyarı kodu vermediği sürece uzaktan sıcak su problemleri hakkında net bilgi aktaramıyoruz maalesef. Çünkü kombiler her mevsim sıcak su için kullandığımız cihazdır. Yani sıcak su arızası kombide bulunan hemen her parçaya bağlı olabilir. Bu yüzden cihazı yerinde görüp incelememiz, müdahale etmemiz gerekiyor.

Petek Yıkama