canlı destek ariza kaydi canlı destek

Buderus Servisi

Buderus markalı ürünlerin özel servis hizmetlerini sunmakta olan Buderus Kombi Tamircisi kombitamircisi.com.tr bünyesinde var olan bir firmadır. Her zaman için kalite ve tüketici memnuniyeti önemsemiştir. Bu nedenle de ilkesi her zaman için sorun değil çözüm üretiyoruz olmuştur. Buderus özel servis konumundaki Buderus Servisi yetkili servis olmamakla birlikte genel merkezden de bağımsız şekilde çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Her zaman yeniliklere önem veren firmamızda güveni yaşayabileceğinizin garantisini vermekteyiz.
Bu güveni vermeden önce de belirtmek isteriz ki bizler sizlerin memnuniyeti için var olup yine bu amaç ile varlığımızı sürdüreceğiz. Kurumsal bir firma olarak sektörüne ve tüketicilerinin memnuniyetine kendini adamış olan Buderus Kombi Servisi her zaman en iyi performansı sergilemek adına var olacaktır. Yıllardır da zaten farklı çalışmaları ile bilinerek siz değerli tüketicilerine yardımcı olmaya çalışmıştır.

Buderus Servisi

Buderus Servisi

Yıllardır faaliyetlerini Buderus kombilerin özel servisi olarak sürdüren firmamıza güvenirseniz her zaman sorun sıkıntı yaşamak yerine sorunlarınızdan kurtulmuş olacaksınız. Çünkü bizler bu nedenle var olmuş bir firma olarak Buderus kombilerinizde meydana gelen bütün sorunlarınızda beklentilerinizi karşılayan bir Buderus Servisi olarak karşınızda olacağız. Yaşadığınız Buderus kombi sıcak su, su damlatma, kaloriferleri ısıtmama ya da buna benzer daha birçok arızada sizlere yardımcı olabilecek uzman ekibimizle karşınızdayız. Bu nedenle de sorunlarınız kesin anlamda en hızlı şekilde son bulacaktır.

Bizler bu açıdan kendine güvenen bir firmayız. Bunun için de teknik anlamda üzerimize düşen görevleri sizleri mağdur durumda bırakmadan yerine getirmekte olduğumuzu belirtmek isteriz. Buderus kombi sorunlarınızın genelinde sunduğumuz garanti ile sizlerleyiz. Dilediğiniz her saatte her açıdan yardımlar alabileceğiniz firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Bugün de dahil olmak üzere her zaman siz değerli tüketicilerimize Buderus kombi arıza ve bakım gibi ihtiyaçlarda yardımcı olacağız. Haftanın her gününde ve günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Buderus Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Buderus kombiniz mi arızalandı? Direk servisi aramak yerine kullanıcı olarak yapabileceğiniz işlemler olduğunu biliyor muydunuz? O halde sizlere bu konudaki yardımcı bilgileri hemen sunalım. Buderus kombi arızalandığı zaman telaşa kapılmayın ve servis aramak yerine öncelikle söylediklerimizi uygulayın.

Buderus kombinin arızalanma sebeplerinin biri olan gaz yokluğunu öncelikle kontrol etmeniz gerekmektedir. Buderus kombiye gaz gelmiyor ise tabi ki arızaya geçebilir. Öncelikle ocağınızın çalışır durumda olup olmadığına bakın. Ocağınız çalışmıyor ise kapının dışında yer alan gaz vanası kapalı olabilir. Gaz vanası açık mı kapalı mı nasıl anlayacağım derseniz de gaz vanası bağlı olduğu gaz borusu ile aynı hizada olmalıdır. (yan ise yan, dik ise dik) Ya da vana üstünde A (açık), K (kapalı) yöne doğru da çevirerek açabilirsiniz. Açık olmasına rağmen yine de ocakta ve kombide çalışma yok ise bu durumsa gaz çalışması olabilir ya da doğalgazınız kesilmiş olabilir. Bu durumda 187 yi aramanız gerekir. Fakat gaz vanası açık ocak da çalışır durumda ise sorun sadece kombide demektir. Hemen kombi su basıncına bakın. Bar değeri 0 ile 1 arasında ise kombiye su basın ve değeri 1,5 bara getirin. Bar değeri 2,5 üstünde ise petek havasını alın ve kombideki suyu düşürün.

Bu değer normal ise ya da işlem yapmanıza rağmen düzelme olmadı ise Buderus kombiyi resetleyin. Reset sonrasında da düzelme olmaz ise servisi arama vakti gelmiş demektir. Buderus kombi parçalarında sorun olabileceği için servis yardımı almanız gerekmektedir.

Buderus Kombi Modelleri

Fc- Logomax U042- Logomax U072- Logomax Plus GB172i- Logomax Plus GB062- Logomax Plus GB012- Logomax GB042- Logomax Plus GB072

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr