canlı destek ariza kaydi canlı destek

Bosch Servisi

Bosch kombi arızalarının çözümlenmesi adına var olan Bosch Kombi Servisi çalışmalarını kesintisiz anlamda özel servis olarak sürdürmektedir. Uzun senedir hizmet sektöründe var olan firmamız hem cihazlarınızın sorunlarını ayırt etmemektedir hem de bulunduğunuz adresi sorun etmeden hizmet sunmaktadır. Çünkü Bosch Servisi için amaç sektörde en iyi olabilmektir. Bu açıdan da çalışmalarımızın kalitesini düşürmeden sizlere de güven verebilmek adına var olabilmektir.

Bosch Servisi

Bosch Kombi Tamircisi adı altında özel servis olarak çalışmaktayız. Yani Bosch genel merkezle hiçbir bağlantımız olmamaktadır. Ayrıca yetkili servis değil özel servis olarak karşınızdayız. Çalışmalarımızı özeniyor olmamız sebebi ile her zaman gittiğimiz adreslerde tüketici beklentisini karşılamış bulunmaktayız. özel servis konumunda çalışmakta olan firmalar arasında bizleri direk olarak ayırt edebileceksiniz. Çünkü gerek uzman ekibimiz gerek bilgili çağrı merkezi personellerimiz gerek güvenilir olmamız gerek kalite ve hızımız gerekse çıkardığımız kesin ve kalıcı sonuçlarla her zaman farkımızı ortaya koymuş bulunuyoruz. Sizleri de kesinlikle mağdur etmeden huzurlarınıza çıkmaktayız.

Bosch Servisi

Hedeflerimiz içerisinde öncelikle sizleri memnun etmek yer almaktadır. Bu aşamada da hem kendimizi hem de çalışmalarımızı geliştirmekteyiz. Sorularınızın yanıtsız kalmaması amacı ile de bilgilerimizi gün boyu pekiştirerek geliştirmekteyiz. Hedeflerimizden uzaklaşmadan çalıştığımız için de her anlamda siz değerli tüketicilerimizin yanındayız diyebiliriz. Yani Bosch kombi sorunlarınızın biran önce çözümlenmesini diliyorsanız Bosch Servisi ni düşünerek huzurlarınızda olduğumuzu bilerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Sizlere yakın olan uzman ekibimizle kısa sürede yanınızda bulunarak sorunlarınıza beklediğiniz hızda müdahale ediyoruz ve her zaman için de beklediğiniz sonuçları çıkarıyoruz. Bu da sizlere verdiğimiz değerin ve önemim bir nevi kanıtıdır diyebiliriz. Bizlere ulaştığınız ve yardım aldığınız sürece pişmanlığı kesinlikle yaşamayacaksınız. Özel Bosch Kombi Servisi olarak sizlere bu anlamda kesin sözler verebikecek kadar güveniliriz. Dilerseniz tek bir hizmetimizden yararlanarak bu farkı bizzat yaşayabilirsiniz.

Bosch Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Bosch kombiniz arızalandığı zaman servis çağırmak yerine servis öncesinde yapılması gerekenleri bilmenizde fayda vardır. Belki de sorun servis gelmeden önce çözümlenecektir ve servisin müdahalesi de gerekmeyecektir.

Bosch kombi arızalandı ise sebebi vardır. Yalnız servis öncesi de şunları kontrol etmeniz gerekmektedir: Dairenizde gaz var mı? Gazın olduğunu ya da olmadığını kombi dışında doğalgazla çalışan diğer bir cihazı çalıştırarak anlayabilirsiniz. Mesela ocağınızı… Ocağınız da çalışmıyor ise dışarıda yer alan gaz vanasına bakın. Gaz vanası kapalı durumda ise açık duruma getirin. Açık durumda ise ya da açmanıza rağmen yine de ocak ve Bosch kombi çalışmıyor ise bu durumda gaz kesintisi durumu ya da gaz çalışması durumu söz konusu olabilir.

Doğalgaz firmasından yardım alın. Ocağınız çalışır durumda ve buna rağmen Bosch kombi çalışmıyorsa sorun Bosch kombidedir. Kombi su basınç ayarına bakarak basınç düşük ise su basmalısınız. Basınç eğer yüksek ise bu durumda da basıncı düşürmeniz gerekir. Bunun için de petek havasını almalısınız. Bosch kombi yine çalışmaz ise son işlem olan reset uygulamasını yapmanız gerekmektedir. Bosch kombiyi birkaç kez resetleyin. Olur da arıza devam eder ve yine cihaz çalışmaz ise artık Bosch Kombi Servisi’ni aramanız gerekir diyebiliriz.

Bosch kombide meydana gelen arızalarda bu uygulamalardan sonra cihaza müdahalede bulunmayın. Parça ya da parçalarında oluşan arızalar sebebi ile de çalışmıyor olabilir. Bunun için de artık servisi arama vaktiniz gelmiş demektir. Servis ekipleri sizlere arıza durumunda yardımcı olacaktır.

Bosch Kombi Modelleri

Classic Plus- Classic 6000- Condens 2500- Condens 2000- RDW 24- Smart- Comfort- Exclusive

footer logo
Kombitamircisi.com.tr olarak sizlere kombi servisi hizmetini daima HIZLI ve GARANTİLİ olarak sunuyor. Bizleri takip ederek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
sosyal medyada biz
facebook twitter youtube google instagram
kredi kartı ile kapıda ödeme
visa master card
iletişim bilgileri
telefon
444 1 837
infomailkombitamircisi.com.tr
adres
Esentepe Mh. Milangaz Cd. Asia Residence A Blok K:7 D:19
biz size ulaşalım
Online Servis Talebinde Bulunarak, Bizlere Ulaşarak Kayıt Bırakabilirsiniz. talep oluştur En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız!

E-Bültene Kayıt Olun

Kombitamircisi.com.tr adresine kayıt olarak güncel kampanyalardan ve haberlerden ilk haberdar olan siz olun!
rapid ssl

Marka ve Logolardan Bağımsız Özel Servistir.

© Copyright Tüm Hakkı Saklıdır. 2016 Kombitamircisi.com.tr