Bornova Kombi Servisi

İzmir Bornova Kombi Servisi

Bornova Kombi Servisi yıllar öncesinde Bornova ilçesindeki çalışmalarını başlattı, kullanıcılarına yardımcı olmaya kendini odaklandırdı ve çalışmalarını da bu şekilde yönlendirdi… Huzurlarınızda her daim en başarılı olabilmek adına ve sizleri özellikle memnun edebilmek adına var olan Bornova Kombi Servisi ile her zaman beklentiniz olan hizmeti alabileceksiniz, her daim beklentilerinize yanıtlar bulabilecek ve kendinizi konforda hissedebileceksiniz. Çünkü amacımız sizi asla zor durumda bırakmamak olacaktır!

Bornova Kombi Servisi

Bornova Kombi Servisi Hakkında

Sektöründe 20 yıl öncesinde var olmuş bir firmadır. Yıllardır mevcut deneyimlerini artırmıştır, kullanıcılarının hizmetteki beklentilerine yanıt vermektedir ve hala da vermeye devam etmektedir. Kullanıcı huzurunda yapamayacağı çözüm yoktur. Bu sebeple de tüm kombi halkı tarafından bilinmekte ve tercih edilmektedir. Teknoloji ile kendini ve çalışmalarını her zaman geliştirmeye devam eden Bornova Kombi Servisi her daim en başarılı olma yolunda kendinden emin bir şekilde yoluna devam etmektedir. Her daim başarılı çalışmalar ve en iyi hizmetler için Bornova Kombi Servisi ile iletişime geçmelisiniz. Huzurlarınızda en yeni teknikleri uygulayan firmamız her daim en yakınlarınızdadır…

  • Bornova Kombi Servisi sektöründe her daim kullanıcıları için yararlı hizmetler sunmuştur, kullanıcılarını asla zor durumda bırakmayan firmamız en iyi hizmetleri konusunda uzman teknisyenleri ile sunar. Bu yüzden de tüm kombi kullanıcılarını memnun edecek çalışmaları çıkarır.

Bornova Kombi Servisi’ne Nede Güvenmelisiniz?

Çünkü yılların deneyimlerine sahip, işinde uzman ekibi ile çalışmalarını gerçekleştiriyor, her bir kullanıcısını önemsiyor, her bir müşterisine değer verip bekletmiyor, adreslerde işlemlerini yapıyor, sorunları hem kesin hem kalıcı olacak şekilde çözümlüyor, yaşanan mağduriyeti memnuniyete çeviriyor… Bu sebeple firmamıza güven duymalısınız. Güvenin adresi olarak huzurlarınıza çıkan firmamızda tüm sorularınıza yanıt, tüm sorunlarınıza çözüm alternatifleri bulunmaktadır.

Bornova Kombi Servisi her zaman ihtiyacınız olan hizmetleri sizlere sunar, sorunlarınızı çözümlemeden hizmetlerini sonlandırmaz ve her bir çalışmasında da mutlaka memnuniyetinize odaklanır. Teknik olarak güven duyabileceğiniz çalışmaları ile günün kesintisiz saati huzurlarınızdadır. Bu yüzden de tüm kombi sorunlarınızda, cihazınıza yapılması gereken uygulamalarda firmamızı arayabilirsiniz.

►►► Bornova Kombi Servisi olarak güvenilir, uzman, sertifikalı, deneyim ve tecrübe sahibi ekibimizle en yakınlarınızda olduğumuzu unutmayın…

Kombi Kullanırken Daha Düşük Fatura Ödeme Yöntemleri

  • Öncelikle izolasyon diyoruz. Binanızda ya da konutunuzda izolasyon yoksa eğer büyük bir kayıp demektir. İzolasyon olan konutlarda tasarruf yaşama oranı neredeyse %50’dir. Binanızda ya da konutunuzda iyi bir izolasyon yoksa mutlaka yaptırın.
  • Ardından kombi ve tesisat bakımı diyoruz. Kombinize senede bir kez bakım yaptırmanız gerekiyorken tesisatınıza üç yılda bir gereklidir. Bakımları vakti geldiğinde uzmanına yaptırmanız önemlidir.
  • Kış dönemlerinde kombiyi kapatmayın diyoruz. Ancak uzun süre evde olmayacaksanız kapatabilirsiniz. Kısa mesafeli bir yerlere gidildiğinde kombi ayarını kısabilirsiniz. Kapatmak dairenin soğuması ile birlikte kombinin yeniden çalıştırıldığında daha fazla yakıt tüketimi yapmasına neden olur.
  • Oda termostatı ya da termostatik vana kullanın diyoruz. Bu iki ürünü aynı anda kullanamasanız da birini tercih ederek tasarrufu yaşayabilirsiniz.
  • Kombiyi yaz kış yüksek ayarda kullanmayın diyoruz. Çünkü beklentinize fazlası ile yanıt veriyorken fazladan yakıt tüketimi sağlar. Kısık bir ayarda kapatmadan çalıştırmak ideal kullanımdır.

Özellikle sunulan bu 5 öneriyi dikkate alırsanız gelecek doğalgaz faturalarınız daha düşük olur.

Kombi arıza mı yaptı? Siz bunları dert etmeyin...

Bornova İlçesinde Hizmet Sunduğumuz Mahalleler

Atatürk  – Barbaros  – Beşyol  – Birlik  – Çamiçi  – Çamkule  – Çınar  – Çiçekli  – Doğanlar  – Egemenlik  – Eğridere  – Ergene  – Erzene  – Evka 3  – Evka 4  – Gazi Osman Paşa  – Gökdere  – Gürpınar  – Işıklar  – İnönü  – Karacaoğlan  – Karaçam  – Kavaklıdere  – Kayadibi  – Kazımdirik  – Kemalpaşa  – Kızılay  – Koşukavak – Kurudere  – Laka  – Meriç  – Merkez  – Mevlana  – Naldöken  – Rafet Paşa  – Sarnıçköy  – Serintepe  – Tuna  – Ümit  – Yakaköy  – Yeşilçam  – Yeşilova  – Yıldırım Beyazıt  – Yunus Emre  – Zafer

Bornova ilçesinde aynı zamanda; Bornova Baymak Servisi, Bornova Eca Servisi, Bornova Vaillant Servisi, Bornova Demirdöküm Servisi, Bornova Viessmann Servisi, Bornova Ferroli Servisi hizmetlerini de uzman ekibimiz ile sunuyoruz. Adı geçen markalar bağlantı içinde olduğumuz markalar değildir. Firma olarak özel servis hizmeti sunuyoruz ve bu hizmetlerimizi kombi kullanıcılarının onayı ile gerçekleştiriyoruz. Yetkili servis konumunda değiliz.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Petek Yıkama