Beylikdüzü Kombi Servisi

İstanbul Beylikdüzü Kombi Servisi

Kombi sektöründe yıllardır başarılı çalışmaları ile bilinen Beylikdüzü Kombi Servisi bu başarıları ilerletmek adına huzurlarınıza çıkmaktadır. Beylikdüzü ilçesinde başlattığı hizmetlerinde her şeyden önce başarılı olmaya odaklanan firmamıza kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz. Bugüne kadar en başarılı hizmetlerin altında imzasını bulunduran firmamız, bugünden sonra da yine çalışmalarına en iyi şekilde devam etmektedir.

Beylikdüzü Kombi Servisi

Neden Beylikdüzü Kombi Servisi?

Beylikdüzü Kombi Servisi olarak amaçlarımızın başında kullanıcılarımızı memnun etmek yer alıyor. Çalışmalarımızda öncülüğümüz her şeyden önce sizlersiniz. Sizleri mağdur etmemek ve bekletmemek… Bekletilmeden sunulan en iyi hizmetlerin altında imzamızı bulundurduğumuzu sizlere belirtmek isteriz. Teknik olarak yoksun olduğunuz kalite ve değerdeki çalışmalarımızı günün kesintisiz saatlerinde sizlere sunmaktayız. Her zaman için en iyi hizmeti bulmak adına bizi aramaya devam edin…

 • Beylikdüzü Kombi Servisi’miz yoksun olduğunuz kaliteyi, huzuru, konforu, rahatlığı ve memnuniyeti sizlere yaşattırır. Sizleri her açıdan memnun eder, memnuniyetiniz için elinden gelenin en fazlasını yapar, sizleri zor duruma bırakacak çalışmalardan uzak durur.

Bu sebeple de sektöründe her daim başarılı çalışmaları ile bilinir. Her bir kullanıcı tarafından sevilir ve güvenle tercih edilir. Yoksun olduğunuz en iyi hizmetten yararlanabileceğiniz firmamızı dilediğiniz zaman çekinmeden arayabilir, sorularınızı soruyorken sorunlarınızı da çözümletebilirsiniz.

Beylikdüzü Kombi Servisinden Alabileceğiniz Hizmetler

 • Kombilerde aniden oluşan tüm sorunların çözüme ulaşması,
 • Kombilerin senelik gerekli olan bakımlarının yapılması,
 • Zamanla kireç ve pislik tutan kombi tesisatın temizlenmesi

Beylikdüzü Kombi Servisi olarak siz değerli kombi kullanıcılarına bu hizmetleri güvenilir ve alanında uzman olan ekibimizce sunmaktayız. Teknik olarak her zaman tek düşüncemiz sizleri memnun edebilmektir. Bu sebeple de her daim sizlere yardımcı olmak tek çabamız olacaktır. Bize her konuda güven duymanızı ve kombilerinizi güvenle emanet etmenizi dileriz. Çünkü sonucunda alacağınız hizmetten her şekilde memnun kalacaksınız ve kendinizi beklediğiniz huzurda bulacaksınız. Bu sektörde her daim en iyi hizmeti sunmakta olan firmamıza ayrıca günün kesintisiz saati ulaşabilirsiniz.

►►► Beylikdüzü Kombi Servisi; güven duyabileceğiniz, sorunlarınızdan kurtulabileceğiniz, cihaz ihtiyaçlarını giderebileceğiniz en iyi hizmetleri ile bir adres kadar yakınınızdadır!

Bunları Okumadan Geçmeyin

 • Kombiniz arızalandığında; dairenizdeki gazı, elektriği ve suyu kontrol edin.
 • Kombinizin basıncı düşük ise servis çağırmak yerine kombinizin basıncını yükseltin yani kombinize su basın.
 • Kombinize fazla su bastıysanız petek havasını alarak basıncı düşürmeyi deneyin.
 • Kombinizin bakım zamanı geldiğinde (yılda bir kez) bakım konusunda uzman yardımı alın.
 • Kış aylarında daha iyi sonuç almak için tesisatınızı üç senede bir mutlaka temizletin.
 • Kombinizi sürekli açma-kapama şeklinde kullanmayın. Özellikle de kışın ideal konfor sıcaklık ayarı belirleyin ve kombinizi bu ayarda gece gündüz kapatmadan kullanın.
 • Kombinize hakim olun. Kombiniz hakkındaki tüm bilgileri kullanım kılavuzundan okuyun ya da bakım için gelen ekiplere kullanım bilgisini sorarak bilinçli olun.


Memnuniyetiniz için En İyisi

Beylikdüzü’nde Nerelere Hizmet Veriyoruz?

Adnan Kahveci – Barış – Büyükşehir – Cumhuriyet – Dereağzı – Gürpınar – Kavaklı – Marmara – Sahil – Yakuplu

Beylikdüzü ilçesinde kombi teknik servis hizmetleri sunan firmamız genel merkezlerden bağımsız özel servistir. Yetkili servis konumunda değildir. Sadece kullanıcı talebi ve onayı ile hizmetlerini özel servis konumunda gerçekleştirir. Beylikdüzü Vaillant Servisi, Beylikdüzü Baymak Servisi, Beylikdüzü Demirdöküm Servisi, Beylikdüzü Eca Servisi, Beylikdüzü Viessmann Servisi gibi hizmetlerini de özel servis konumunda devam ettirmektedir.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (107 Yorum)

 1. mehmet sena bulut dedi ki:

  merhaba ben kobimi 50 derecey ayarlamişim 50 derecede sabit çalışiyor 55 e yüselmiyo yada 45 e inmiyor bu durum normalmi cevap verirseniz memnun olurum teşekür edrim

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mehmet Bey… Yeni sürüm yoğuşmalı kombilerde şu sıralar çok sık duyduğumuz şey cihazın sabit bir sıcaklıkta sürekli çalışması, dinlenmemesi… Biz yeni kombilere bakmadığımız için (çünkü özel servisiz) müdahale etme, kontrol etme veya cihazı inceleme şansımız olmadı. Bu sebeple net bilgi aktaramıyoruz. Ancak gelen servislerin bu durumun normal olduğunu ve cihaz yoğuşmalı olduğu için yoğuşma yapması açısından bu şekilde çalıştığını söylediklerini duyuyoruz. Kombiniz yeni ve yoğuşmalı ise normal bir durum olabilir. Yine de bi garanti servisine sorarak net bilgi ve yardımları alabilirsiniz. Kombiniz yeni değil eski ise bu durum normal olmayabilir. İncelemeyi bu aşamada yerinde yapmamız gerekiyor.

 2. D.mehmet Okutucu dedi ki:

  F15 alev devre dışı atesleme biloke oluyor

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Mehmet Bey… Ateşleme sistemi birçok sebeple bloke olabilir. Dairenizde doğalgaz kesintisi yok ve kombi gaz vanası açıksa; baca sistemi, kart, gaz valfi, iyon elektrodu gibi birçok parçayı kontrol etmek gerekir. Cihazı bu sorunda resetlemeli, düzelme olmuyorsa servis yardımı almalısınız.

 3. Gülseren Celik dedi ki:

  Demirdöküm nitron kombim gece 1.1 düşüyor su basınca 1.3 yükselip sonra 1.2 kalıyor petekler sürekli hava yapıyor derecesini yuksektigim halde havası olduğu için ısıtmıyor su basarken çok fazla ses yapıyor komşular rahatsız oluyor bu marka böylemi acaba

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Gülseren Hanım… Kombi su basıncının ideal değeri 1.5 yani 1 ile 2 bar arasıdır. Kombi devreye girdiğinde basınçta görülen ufak tefek yükselmeler, kombi dinlenmeye geçtiğinde basınçta görülen ufak tefek düşmeler normaldir. Basıncı zaten sabit bir yerde tutamazsınız. İniş çıkışlar aşırı olmadığı sürece sorun yok denilebilir. Petekler yalnızca sistem suyu boşaltıldığında veya yeni tesisat döşendiğinde hava yapar. Hava yapan peteklerin de üst kısımlarında ısı olmaz. Petekler az ısınıyor veya bir kısım ısınmıyorsa tesisat sorunu da olabilir, kombi temizliği de gerekebilir, petek temizliği de gerekebilir. Su basma sırasında çıkan rahatsız edici ses de dairenize gelen su tazyiğine bağlıdır. Su aşırı tazyikli ise su girişine basınç düşürücü taktırabilirsiniz.

Petek Yıkama