Beretta Servisi

Beretta Kombi Servisi

  • Kombitamircisi.com.tr firmamız marka ve logolardan bağımsız özel servistir. Çalışmalarını Beretta genel merkezden bağımsız kullanıcı talebi ile özel servis olarak sürdürmektedir. Yetkili servis değildir.

Beretta  Servisi olarak karşınıza bugün de yenilenmiş olarak çıkabilmenin verdiği haz içerisindeyiz. Her zaman sorunlarınızın çözümsüz sorularınızın da yanıtsız kalmaması amacı ile huzurlarınıza uzman ekibimizle çıkmaktayız. Biliyoruz ki Beretta kombi sorunu yaşayan tüketicilerimizin bizlere ihtiyacı var… Yani hizmette her zaman memnuniyetle huzuru aynı anda yaşamak ister. Beretta Servisi bu bilinçle var olup tüketicilerimizi hiçbir zaman zor durumda bırakmıyoruz. Amacımız hedefimiz ve tek isteğimiz sizleri memnun edebilmek ve sorunlarınızı kesin anlamda çözüme ulaştırabilmektir. Bu yüzdendir ki her daim farklı çalışmalar sergileyebilme hedefi içerisinde olup sizleri zor durumda bırakacak çalışmalardan sakınıyoruz. Sizler de eğer farklı uygulamaları ile bilinen ve bu farklı uygulamaları da mutlaka faaliyete geçiren bir firma arayışındaysanız ülkemizin neresinde olursanız olun Özel Beretta Kombi Servisi’mizi arayabilirsiniz. Sadece bugün mü sorun yaşadığınız her gün sizlere yardımcı olacağız ve bu sorunlar yok olsun diye elimizden ne gelirse yapacağız.

Beretta  Servisi Hizmetleri Nelerdir?

  • Beretta Kombi Klima Temizliği Beretta markalı tüm kombi ve klimalarınızın bakımını yapıyoruz. Bakımlar yerinde cihaz monteli durumda iken yapılmaktadır. İşlemlerimizi yapan teknisyenlerimiz alanında uzman ve sertifikalıdır. Beretta markalı tüm kombi ve klimalarınızın senelik bakımlarında bizlere güvenebilir firmamızdan teknik destekleri alabilirsiniz.
  • Beretta Kombi Klima Arıza Çözümü Beretta kombi ve klimalarınızın oluşturduğu arızaları kullanıcı talebi ile yerinde çözümlüyoruz. İşinde uzman olan ekibimizle her zaman en iyi hizmeti sunmakta olup karşılaştığınız tüm arızaları yerinde tespit ederek onarıyoruz. İşlemlerimiz kesin ve kalıcı oluyor. Bu açıdan da her bir kullanıcımıza yaptığımız işlemler için garanti sunuyoruz. Garantili en iyi çözümler ve uzman desteği için bizi arayabilirsiniz.
  • Beretta Klima Montaj ve Demontajı Beretta markalı klimalarınızın ihtiyacı olan sökme-takma uygulamalarında bize güvenerek kayıt oluşturabilirsiniz. Beretta markalı klimalarınızın ihtiyacı olan bu uygulamalarda bizi arayabilir bize güvenerek bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Uzman ekibimizce yapılan bu uygulamalar garantimiz dahilindedir.
  • Tesisat Yıkama Beretta kombi kullanıcılarının ihtiyacı olan uygulamalardan biridir. Daha iyi ısınmak her zaman daha iyi tesisattan geçer. Tesisatın iyi olması verimli olması açısından temizliği gerekmektedir. Tesisat temizliği işlemini uzman ekibi ile yapmakta olan firmamıza güven duyabilirsiniz. İşlemler özel makineler ve uzman ekiplerce yapılır, sizlere beklediğiniz sonucu tasarrufu yaşayarak almak kalır.

Beretta  Servisi  olarak sunduğumuz bu hizmetlerimizden hangi gün isterseniz yararlanabilirsiniz. Çağrı merkezimize bıraktığınız kayıtlar neticesinde uzman kadromuz kısa sürede adresinizde yer alır ve gerekli olan işlemler hakkındaki yardımları sizlere sunar. Her bir hizmetimizden dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Beretta Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Özellikle de Beretta kombisi arızalanan tüketicilerimiz arıza durumlarında her zaman yapılacakları bilmek ister. Tüm arıza durumlarında olmasa da bazı arıza durumlarında servis öncesi yapılması gereken birkaç uygulama veya işlem olabilmektedir. Beretta kombi arızasında direkt servis çağırmak yerine öncesinde yapılması gerekenleri merak etmekte iseniz sizlere bu konudaki bilgileri hemen sunalım…


Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

  • Dairenizde gaz kontrolü yapın Beretta kombilerin doğalgaz ile çalıştığını hemen her bir kullanıcı bilir. Oluşan arıza durumlarının sebeplerinden biri de dairede gazın olmaması veya kombiye gazın gelmemesidir. Bu açıdan da arıza durumlarında önce gaz kontrolü yapmalısınız. Konut içinde doğalgazlı Beretta kombiniz ve ocağınız var ise ocağınızı kontrol ederek gaz olup olmadığına bakabilirsiniz. Ocağınız çalışır şekilde ise dairenizde gaz vardır. Kombi yanındaki gaz vanası kapalı ise açın, açıksa sorun kombinizde demektir. Ocağınız da çalışmıyorsa kapı dışında yer alan gaz vanasına bakın, kapalı ise açın, mühür var ise fatura ödenmediği için kesilmiştir, açık durumda olmasına karşın ocak ve Beretta kombi çalışmamakta ise bu durumda doğalgaz çalışması vardır. Gaz dağıtım şirketini arayarak bilgileri alabilirsiniz.
  • Beretta kombinin su basıncını kontrol edin Beretta kombiler su basıncı olması gerekenin altında olduğunda da üstünde olduğunda da arızaya geçebilmektedir. Düşük olan su basınç durumlarında doldurma musluğu ile tesisata su basarak basınç değerini 1 ile 2 arasına getirmeniz gerekmektedir. Basınç değeri yüksek ise yani 2,5 veya 3 bar üstünde olduğunu gördüğünüzde de yüksek basıncı düşürmenizi öneririz. Bunun için de kombinize en yakın durumda olan peteğinizin havasını alabilirsiniz.
  • Beretta kombinize reset atın Hemen her arıza durumunda servis öncesi yapılmasını önerdiğimiz uygulamalardan biridir. Resetleme önemli bir işlemdir. Yalnız her arıza durumunda resetlemek şart değildir. Ekranda hata kodu yer aldığında veya arıza ledi yandığında resetleme işlemi yapılmalıdır. Bu gibi sorunlarda cihazınızı resetlemelisiniz. En fazla 3 kez reset atılabilir. Sonuç değişmiyorsa resetleme işlemini bırakmalısınız.

Beretta  Servisi çağırmadan önce yapmanız gereken işlem ve uygulamalar bu şekildedir. Bu uygulamalar sonucunda yine de sonuç alamamaktaysanız cihaza daha fazla müdahalede bulunmayın. Teknik açıdan işi uzmanına bırakmak dışında yapılabilecek başka bir işlem bulunmamaktadır. Uzman Beretta  Servisi  yardımı alırsanız yaşadığınız sorundan en kısa sürede, uzman yardımı ile garanti eşliğinde kurtulabilirsiniz.

Beretta Kombi Modelleri

Ciao S 20- Ciao S 24- Mynute S 28- Mynute S 35- Ciao Yeşil 25- Ciao Yeşil 29- Mynute Yeşil 36- Exclucive Yeşil 35 BSI- Exclucive Yeşil 32 BSI

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Petek Yıkama