Bayındır Kombi Servisi

İzmir Bayındır Kombi Servisi

Bayındır Kombi Servisi olarak, siz değerli müşterilerimiz çektiğiniz tüm sıkıntıları servisimiz olarak artık bir dur dedik. En verimli hizmetin farkı, kaliteli çalışmalardaki başarılar, sizlerin isteklerinizi ve arzularınıza değer verip hizmetimizdeki güvenirliliği sizlere yaşatmak bizim için en büyük bir görevdir.

Bayındır Kombi Servisi

Bayındır Kombi Servisini Neden Tercih Etmeliyim?

Ekibimiz sizlerin sorunlarınızı en verimli ve sağlıklı bir şekilde çözüp memnuniyetinizi kazanmak için gece gündüz demeden çalışmaktadır. Bu yüzden bizi seçerken hiçbir şekilde kaygıya düşmenize gerek olmayacak. Servisimizdeki personellerimiz uzun yıllardır çıraklıktan aldıkları eğitim ile gerekli belgeleri ve sertifikaları olan, tecrübeli uzmanlığa sahip olup profesyonel çalışmalar sunarak teknolojiden geri kalmayıp devamlı yenilenmektedir.

Bu sayede kombi cihazlarınız arızalandıysa ya da hiç çalışmıyorsa ekibimize güvenebilir ve ellerine teslim edebilirsiniz. Ekibimiz sizin cihazınızda ki arızayı itinayla onarıp en kısa sürede size eskisinden daha verimli çalışır halde elinize teslim edecektir. Cihazınızda değişen eski parçayı söküp yerine yeni parçayı taktıktan sonra servisimiz tarafından bir yıl garanti kapsamında olacaktır. Bu yüzden daima bize güvenebilirsiniz. Dilediğiniz an çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Bayındır Kombi Servisinin İlkeleri

Bayındır Kombi Servisi olarak, müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı hedef kıldık. Bu hedef doğrultusun da daima güveninizi kazanmak bizim için bir onurdur. Ekibimiz alanında uzmanlığı ile alanında sunduğu kaliteli çalışmalarıyla sizlere daima profesyonel hizmetin farkını yaşatmaktadır.

  • Kombi cihazınız çalışmıyorsa ya da arıza oluştuysa hiç sıkıntıya girmeyin. Çünkü; personellerimiz sizin cihazınızı profesyonelce onarım yaparak eski çalışan verimli cihazınıza geri kavuşacaksınız. Cihazınızdaki arızalı parçayı itinayla çıkarıp yerine takılan yeni parça servisimiz tarafından bir yıl garanti kapsamındadır.

Sadece bize güvenin ve inanının. Biz sizden aldığımız enerji sayesinde zor olan işleri bile daima başardık. Karşılaştığınız teknik problemleri çözemediğiniz taktirde hiç uğraşmayın boşuna. Biz daima sizin yanınızda olacağız. Bizi arayıp tüm sorunlarınızı dile getirip şikayetlerinizi anlatabilirsiniz. Biz sizin şikayetlerinizi servis kaydına geçirip en yakın teknik mobil aracımıza yönlendirip kısa süre içinde ekibimiz sizlere yardım edecektir. Sizlere hizmet vermek bizim için bir onurdur.

Kombinin Yaşantımız Açısından Önemi

Sıcak su sağlaması aynı zamanda petekler ile odaları ısıtması sebebi ile kombilerin yaşantımızdaki önemi yüksektir. Manuel olarak ısı ayarlamasını kendi talebimize göre yapabiliriz. Suyun sıcaklığı ve odaların sıcaklığını kendimiz yine talebimize göre ayarlayabiliriz. Bu sebeple kombiler manuel ayarlanabilen, tasarruf ve rahatlığa sebep olan, doğalgaz elektrik ve su ile çalışmakta olan önemli cihazlardan biridir.

Yaşantımızda kombi olmasaydı hem ısınmak için hem de sıcak su kullanımı için ekstra bir masraf yapmak durumunda kalırdık ve yakıt tüketimimiz daha fazla olurdu. Yani tasarrufu yaşayamaz, beklediğiniz konforu alamazdık.

Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

Bayındır İlçesinde Hizmet Sunduğumuz Mahalleler

Alankıyı – Alanköy – Arıkbaşı – Atatürk – Balcılar – Bıyıklar – Buruncuk – Camii – Cumhuriyet – Çamlıbel – Çenikler – Çınar – Çınardibi – Çırpı Cami – Çiftçigediği – Demircilik – Dereköy – Dernekli – Elifli – Ergenli – Fatih – Fırınlı – Gaziler – Hacı Beşir – Hacı İbrahim – Hasköy – Hatay – Havuzbaşı – Hisarlık – İbrahimçavuş – Kabaağaç – Karahalilli – Karahayıt – Karapınar – Karaveliler – Kızılcaağaç – Kızılcaova – Kızılkeçili – Kızıloba – Kurt – Lütuflar – Mektep – Mithatpaşa – Necati Uza – Orta – Osmanlar – Pınarlı – Sadıkpaşa – Sarıyurt – Söğütören – Tokatbaşı – Turan – Yakacık –  Yakapınar – Yeni – Yenice – Yeşilova – Yusuflu – Zeytinova

Ayrıca firmamız Bayındır ilçesinde; Bayındır Baymak Servisi, Bayındır Vaillant Servisi, Bayındır Demirdöküm Servisi, Bayındır Protherm Servisi, Bayındır Eca Servisi, Bayındır Ferroli Servisi hizmetlerini de sunmaktadır. Bu hizmetlerini adı geçen markalardan bağımsız gerçekleştirmekte olan firmamız özel servistir. Yetkili servis değildir. Kombi müşterilerinin onayı ile özel servis hizmetlerini sunmaktadır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Petek Yıkama