Başakşehir Kombi Servisi

İstanbul Başakşehir Kombi Servisi

Başakşehir Kombi Servisi olarak bu sektöre gönül vermiş bir firmayız. Amacımız her zaman tüketicilerimizin beklentisi olan hizmetleri günün her saatinde sunabilmektir. Yoksun olduğunuz kalite ve memnuniyetin bilincindeyiz. Bu sebeple de her bir çalışmamızı sizleri memnun edebilmek adına sürdürdüğümüzü belirtmek isteriz. En yoğun günlerimizde bile sizleri asla bekletmedik, bekletmeyeceğiz de… Bize güvenebilirsiniz.

Başakşehir Kombi Servisi

Başakşehir Kombi Servisine Güvenin

Başakşehir ilçesindeki çalışmalarını yıllar öncesinde başlatan firmamız sizlere sunduğu her bir hizmetinde ya da alacağınız her bir hizmette memnuniyeti yaşama garantisi vermekteyiz. Kombinizde meydana gelen tüm sorunlarda her daim bize güvenin, sorunlarınızı sonlandırmak bizim işimiz. Bu sebeple huzurlarınıza çıktığımızı unutmayın.

Güzel günlere merhaba demek ve sorunlara elveda demek adına Başakşehir Kombi Servisi ile irtibatta kalın!

Başakşehir Kombi Servisi’nden aldığınız ya da alacağınız her bir hizmetimiz güvencemiz altındadır. Hem kesin hem de kalıcı sonuçların çıkarıldığı çalışmalarımızla huzurlarınızda yer alıyor olmak bizler için de ayrıcalık demektir. Bu ayrıcalığı bizi seçerek bizlere sunan tüm kombi cihaz kullanıcılarına da ayrıca teşekkürlerimizi sunarız. Emin olabilirsiniz ki bu zamana gelene kadar nasıl sizlere layık olmaya çalıştıysak bugünden sonra da yine sizlere layık olabilmek adına var olacağız.

Beklediğiniz Hızda Hizmet

Kombinizde sorun ile karşı karşıya kaldığınızda eminiz ki tek temenniniz en kısa sürede sorunun sonlandırılması olur. Bizler Başakşehir Kombi Servisi olarak yedek parçaların bulunduğu tam donanımlı araçlarımız ve uzman teknisyenlerimizle hizmete hazır bulunuyoruz. Amacımız sizleri mağdur etmemek ve bekletmemektir. Bu nedenle de yaşadığınız sorunlarda çağrı merkezimize olan ulaşımlarınız ve arıza kaydı oluşturmanız neticesinde kısa sürede adresinizdeki yerimizi alarak sorunlarınıza yerinde müdahale ediyoruz.

Başakşehir Kombi Servisi’ni servis yapan özellik; kombi kullanıcılarına değer veriyor, onları bekletmiyor, işlemlerini memnuniyet odaklı sürdürüyor ve her daim en iyiyi sunmaya çalışıyor olmasıdır. Bu da her bir kombi kullanıcısının beklentisidir.

Kullanıcılara Birkaç Uyarı

 • Kombiniz mi arızalandı? Servis öncesi gaz kontrolü, basınç kontrolü ve resetleme işlemi uygulayın. Arıza düzelmedi mi o halde uzman yardımı alın. Cihazınıza kesinlikle müdahale etmeyin.
 • Kombinizin daha az arızalanmasını ve uzun ömürlü olmasını mı istiyorsunuz? O halde senelik bakımlarını ihmal etmeyin. Bakımları yılda bir kez sadece uzmanına yaptırın.
 • Kış aylarında beklediğiniz sonucu mu almak istiyorsunuz? O halde 3 yılda bir tesisatınızı temizletin, kombinizi kısık bir ayarda kapatmadan sürekli çalıştırın.
 • Kombinizle tasarrufu mu yaşamak istiyorsunuz? O halde kombi kullanımı konusunda bilinçli olun, kombinizi yüksek ısıda değil kısık bir ısıda sürekli çalıştırın, kombinizin bakımını ve tesisatınızın bakımını yaptırın. Tasarruf konusundaki tüm tedbirleri alın.

Bu öneriler doğrultusunda doğru ve sağlıklı kullanım sağlamış olursunuz ve sorun sıkıntıyı da daha az yaşamış olursunuz.

Memnuniyetiniz için En İyisi

Başakşehir İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Yerler

Altınşehir – Bahçeşehir 1.Kısım – Bahçeşehir 2.Kısım – Başak – Başakşehir – Güvercintepe – İkitelli Osb – Kayabaşı – Şahintepe – Şamlar – Ziya Gökalp

Ayrıca firmamız; Başakşehir Vaillant Servisi, Başakşehir Baymak Servisi, Başakşehir Demirdöküm Servisi, Başakşehir Eca Servisi, Başakşehir Viessmann Servisi, Başakşehir Ferroli Servisi adı altında da özel servis olarak çalışmaktadır. Firmamız yetkili servis olmamakla birlikte adı geçen hiçbir marka ile bağlantılı değildir. Kombi kullanıcılarının talep ve onayı doğrultusunda özel servis hizmetleri sunulmaktadır.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (112 Yorum)

 1. Cemal dedi ki:

  Termodinamik marka kombi arı vızıltısı gibi ses yapıyor sıcak su açılınca ses kesiliyor kapanınca tekrar başlıyor neden olabilir

  1. Kombi Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Cemal Bey… Kombi çalışma sırasında ses yapıyor ise bu birçok etmene bağlıdır. Pompa, üç yollu vana veya gaz grubu arızalı olabilir. Baca yerinden çıkmış olabilir veya kombi kapağı yerinden çıkmış olabilir. Uzaktan net bir şey söylemek yanlış olur. Problemin kaynağını tespit etmek için cihazı yerinde incelemeliyiz. Teknik destek için bizlere 0850 811 88 22 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Petek Yıkama